Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
alienxyz
Wys³any: 2015-12-30, 23:54   Sklep oszust.
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam.Chcia³em ostrzec Was przed jednym ze sklepów internetowych,a mianowicie
http://tanie-lakierowanie.pl/

Opiszê swoj± i dwie sytuacje znajomych.
Moja wygl±da³a tak(2 dni temu).
Zamówi³em pistolet Sata Jet 3000B.Dostajê paczkê,zadowolony otwieram i ku mojemu zdziwnieniu dostaje ma³y chiñski pistolecik FOBO o warto¶ci 90z³(nie maj± go w sklepie internetowym).Z przera¿eniem dzwonie do sklepu ¿e zapakowali zupe³nie inny produkt i ¿e chcê odes³aæ pistolet i ¿±dam zwrotu pieniêdzy.Oni na to ¿e nie mog± mi zwróciæ pieniêdzy tylko wymieniæ na inny pistolet.Kiedy przeczyta³em im puntk z ich w³asnego regulaminu,kazali mi wys³aæ maila w tej sprawie który do dzi¶ jest olewany i nie dostajê ¿adnej odpowiedzi.Jak nie dostanê pieniêdzy idê na Policjê.

Kolega nr.1
Zamawia w tym sklepie(nie bêdê pisa³ nazw produktów by nie pomyliæ)
Klar,maske filtruj±c± oraz szlifierkê ze zmiennymi obrotami do polerki.
£±czny koszt wyszed³ 630z³.Niestety dosta³ tylko sam klar i maskê.W sklepie twierdz± ¿e pakowali j±.Jak siê nie dogadaj± to z nimi robimy pozew zbiorowy.W dodatku nie chc± oddaæ pieniêdzy za szlifierkê.

Kolega nr.2
Zamówi³ szlifierkê mimo¶rodow± Makity.Niestety po otwarciu paczki otrzyma³(uff na szczê¶cie szlifierkê) ale marki Styer która kosztowa³a 170 z³ a makita oko³o 500z³.
Kolega dok³adnie nie opisa³ mi rozmowy z nimi ale wygl±da³o to mniej wiêcej tak.
Mówi im,¿e przys³ali nie ten model szlifierki,a sklep twierdzi ze to ta tylko mieli pomylon± cenê w og³oszeniu. :szpital: Tu ju¿ rêce opad³y.Ale podobno co¶ kombinowa³ z tym urzêdem praw konsumenta czy jako¶ tak i sprawe rozwi±zano.

Podsumowuj±c zwyk³e chamstwo i ku***two.Najgorzej to chyba ja po dupie dosta³em bo pistolet 1300 kosztuje a dostaje jakies ustrojstwo.
Jednym s³owem nie radze kupowaæ w tym sklepie.

Jak niektózi zauwa¿yli do niedawna szuka³em pistoletu za marne 100z³,a gdy zdecydowa³em siê na sprzêt za znacznie wiêkszy pieni±dz wysz³y takie krzaki.Przy okazji ma kto¶ propozycjê co zrobiæ w tej sytuacji?Mo¿e nie musze na policjê tego zg³aszaæ?
 

KK 
Wys³any: 2015-12-31, 18:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
E tam co¶ ¶ciemniasz. Jak z³o¿ycie pozwy i zg³osisz wszystko na policjê to wrzuæ ksero na forum. Choæ i tak wtedy nie uwierzê... bo nigdy w ¿yciu nikt mnie tak nie oszuka³, a kupi³em mnóstwo produktów na allegro i w sklepach. Przewa¿nie zawsze dostawa³em gratis :) zamiast urywaæ co¶ z paczki.
_________________

 
 

diablo74 
Wys³any: 2015-12-31, 19:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
KK napisa³/a:
Przewa¿nie zawsze dostawa³em gratis zamiast urywaæ co¶ z paczki.

Zazwyczaj mia³em podobnie
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group