Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
john24
Wys³any: 2016-02-21, 18:59   Konserwacja podwozia - jakie preparaty?
0
UP DOWN

Posty: 4
Witam, zabieram siê do konserwacji podwozia i szukam w miarê dobrych preparatów w sprayu ewentualnie na pêdzel.Aktualnie posiadam ju¿ Coratnin F na rdze i podk³ad antykorozyjny z boll'a (czerwony), zamierzam jeszcze zakupiæ epoksydowy z boll'a i jaki¶ ¶rodek do konserwacji na koniec czyli chodzi mi tutaj o jaki¶ baranek czy te¿ masê. Szuka³em ju¿ chyba wszêdzie i ró¿nie pisz±, jedni polecaj± Boll preparat do konserwacji podwozia inni preparaty APP a inni jeszcze co innego. Szczerze ju¿ trochê zg³upia³em i nie wiem co wybraæ, chcia³bym aby ta konserwacja trochê pos³u¿y³a a nie ¿eby odpad³a za parê miesiêcy, dlatego mam do was takie pytanie jaki ¶rodek w spray lub te¿ na pêdzel polecacie do zakonserwowania podwozia na koniec? Boll, czy ten baranek jako warstwa koñcowa bêdzie dobra, APP a mo¿e ca³kiem co¶ innego?
 

dejmon
Wys³any: 2016-02-21, 21:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 96
Ja polecam konserwacje noxodul czy na pistolet czy w sprayu . choæ te z bola nie s± z³e
 

john24
Wys³any: 2016-02-21, 22:39   
0
UP DOWN

Posty: 4
A co dok³adnie polecasz z noxudol'a? Bo widzia³em taki preparat jak 900, 1600
 

grzesiekkk
Wys³any: 2016-02-21, 22:46   
0
UP DOWN

Posty: 8
900 na spód rewelacja. Niestety pêdzlem s³abo siê to k³adzie, bo jest do¶æ rzadki. Najlepiej pistoletem i to nawet na 2 warstwy ;)
Jakie¶ 3 lata temu zrobi³em ma³y eksperyment. Posmarowa³em zardzewia³± balustradê i do tej pory nic nie wylaz³o na wierzch :)
 

john24
Wys³any: 2016-02-21, 22:47   
0
UP DOWN

Posty: 4
Pistoletu niestety nie posiadam, dlatego bêdê robi³ spreyem ewentualnie pêdzlem
 

john24
Wys³any: 2016-02-22, 20:17   
0
UP DOWN

Posty: 4
Je¶li chodzi o ten noxudol 900 to rozumiem ¿e po malowaniu robi on tak± grubsz± pow³okê typu baranek? :)
 

grzesiekkk
Wys³any: 2016-02-23, 18:40   
0
UP DOWN

Posty: 8
Tak, wygl±da jak baranek. Niestety nie mo¿na go lakierowaæ. Do lakierowania nadaje siê Noxudol Body.
 

Dementor
Wys³any: 2016-03-16, 10:24   
0
UP DOWN


Posty: 364
Robi kto¶ na konserwacjach Dinitrol? Dobre, s³abe, drogie?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group