Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
abc-kompresory.pl
Wys³any: 2016-02-29, 13:36   Nowo¶æ na Polskim rynku" sprê¿arka t³okowa AEG/Electrol

Posty: 17
[bAEG to znana niemiecka firma produkuj±ca narzêdzia. Od 2015 roku wchodzi na rynek ze znakomitymi sprê¿arkami t³okowym[/b]
ABC KOMPRESORY to jedyny w kraju importer, który oferuje sprê¿arki t³okowe, sprê¿arki ¶rubowe tego producenta. Sprê¿arki t³okowe zaskakuj± wszystkich kupuj±cych cich± prac± oraz parametrami technicznymi. Pe³na oferta sklepu www.abc-kompresory.pl.
Dla wszystkich kolegów rabat 10% na zakup sprê¿arki t³okowej AEG promocja nie ³±czy siê z innymi promocjami sklepu.
 

kzychu
Wys³any: 2016-02-29, 19:48   

Posty: 346
Ale fajny .... o ja cie....To niech kolega napisze jeszcze parê konkretów:
1. Jakiej firmy pompa i czy s± czê¶ci zamienne?
2.Jakiej firmy silnik i czy uzwojenie miedziane?
 

b1std
Wys³any: 2016-02-29, 21:35   

Posty: 39
Sk±d: Przemy¶l
I czy robi z po³ykiem.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-02-29, 22:07   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
kzychu napisa³/a:
Jakiej firmy pompa i czy s± czê¶ci zamienne?

Patrz±c na t± pompê to widzê w³oskiego Fiac tak¿e z czê¶ciami i serwisem nie bêdzie tutaj problemu
 

abc-kompresory.pl
Wys³any: 2016-03-01, 09:33   sprêzarka t³okowa AEG/Electrolux/

Posty: 17
Witam.
Z po³ykiem to mo¿e byæ problem. Ale do rzeczy.
Krzychu masz racjê. Dla AEG pompy produkuje Fiac a w³a¶ciwie to ca³e to urz±dzenie jest produkowane przez w³ochów dla AEG, ale w oparciu o pewne rozwi±zania dostarczone przez in¿ynierów AEG.
Silnik oczywi¶cie normalny a nie jaki¶ chiñski wynalazek, gwarancja trzy lata, czê¶ci s± dostêpne w kraju bez problemy
Sprê¿arka t³okowa AEG B200 zbiornik 200l ci¶ 10 bar jest bardzo cicha g³o¶no¶æ to dB;74 . Na rynku nie ma odpowiednika. Dalej sprê¿arka t³okowa B300 na zbiorniku 270 litrów wydajno¶æ 590 l/min g³o¶no¶æ to dB;75. www.abc-kompresory.pl
Klienci s± zachwyceni z ich opinii wynika ¿e nie jest potrzebne oddzielne wyciszone pomieszczenie ¿eby mo¿na by³o te sprê¿arki t³okowe instalowaæ.
Cena tych urz±dzeñ w porównaniu do jako¶ci i parametrów technicznych jest niska nie bêdê podawa³ przyk³adów ¿eby nie do³owaæ konkurencji.
Ja mam ceny producenta a dla wytrwa³ych negocjatorów przyzwoite rabaty.
Zaznaczam ¿e jestem jedynym importerem tych sprê¿arek w Polsce.
Dla bardziej wymagaj±cych mam znakomite sprê¿arki ¶rubowe na zbiorniku od 270 do 500 l
 

KK 
Wys³any: 2016-03-01, 12:47   


Posty: 3347
Podaj ceny.
_________________

 
 

abc-kompresory.pl
Wys³any: 2016-03-01, 15:41   

Posty: 17
Wszystkie sprê¿arki t³okowe, sprê¿arki ¶rubowe z danymi technicznymi i cenami do pobrania na stronie sklepu www.abc-kompresory.pl w katalogu. Pobierz katalog i tam znajdziesz esencjê wiadomo¶ci. Dla tych co potrzebuj± bardzo du¿o i bez przerw mam znakomite sprê¿arki ¶rubowe o wydajno¶ci 5000 l/min + zbiorniki powietrza od 300 l do 50000 l
 

b1std
Wys³any: 2016-03-02, 07:45   

Posty: 39
Sk±d: Przemy¶l
Czego siê nie robi dla wypozycjonowania strony.
 

abc-kompresory.pl
Wys³any: 2016-03-02, 09:14   

Posty: 17
Masz poniek±d racjê z tym pozycjonowaniem, to te¿ ale wa¿niejsze jest dotarcie do klienta.
Masz znakomity produkt (sprê¿arka t³okowa) ale nie znany na rynku, masz dwa wyj¶cia albo potwornie droga reklama co automatycznie przek³ada siê na cenê albo dotarcie do klienta t.z reklam± szeptan±.
Wybieram to drugie i to jest w interesie odbiorców bo cena pozostaje cen± producenta.
Wystarczy porównaæ ceny sprê¿arki t³okowej o tych samych parametrach AEG z innymi dostêpnymi na rynku sprê¿arkami, cena porównywalna ale jako¶æ to himalaje.
Zapraszam do sklepu www. abc-kompresory.pl
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Sprzedam

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group