Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
glover
Wys³any: 2016-03-02, 21:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
Siekiera napisa³/a:
Póki co bez po¶redników czyli dystrybutorów i sklepów rynek nie ma prawa funkcjonowaæ w takim zakresie jak obecnie.

ale we¼ pod uwagê ¿e ta droga ca³y czas siê skraca np. Troton kiedy¶ handlowa³ z hurtowniami tak jak Novol a teraz sprzedaje bezpo¶rednio do sklepów. Zaraz i Novol mo¿e pój¶æ w ich ¶lady. Ja wiem ¿e to jedna firma ale jak ich konkurencja tak robi to i oni mog± taki manewr zastosowaæ. Podobne tendencje s± te¿ w innych bran¿ach ¿eby wywalaæ hurtowników. Mam nadziejê ¿e naszych sklepów bêd± jeszcze potrzebowali ;)
 

barkley3434
Wys³any: 2016-03-02, 22:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 136
hm.... ojojoj wiele ciekawych rzeczy sie dowiedzia³em czytaj±c wasze wypowiedzi . W 100 % zgadzam sie z Trze¼wym i Siekier± oraz z Panem z Novola . Wzornik chromatyczny jest o wiele lepszy ni¿ markowy , ile razy uratowa³ mi dupê -nawet nie da sie zliczyc. Mam r-m i now± dynê przelecê parê fiszek w górê i w dó³ i zawsze co¶ znajdê . Pan technik z Novola ma racjê i¿ dobór koloru do nowych aut w systemie rozpuszczalnikowym jest .... pracowite i to nawet bardzo -dzisiaj robi³em 47J z Reni zaje³o mi to ... mimo ze mam R-M , SH i Dyne i 2 spektra. Oko ludzkie to oko ludzkie :) Najczê¶ciej zauwa¿am problem z k±tem , ile razy uda mi siê z prostego zrobiæ porz±dek to z katem jest ¶mietnik :D . Co do Debeera - mia³em i podziekowa³em . Jesli kto¶ mi mówi ¿e fiszki pasuj± to chyba mieli¶my ró¿ne kolorboxy i chyba chodzimy do innych okulistów i którego¶ z nas oszukuje . Co klapka to klapa - czyli korekta , korekta , goni korektê . Ja bêd±c sam na mieszalni nie mam czasu na to . Jedyne co pasowa³o i to dobrze to srebra :spoko: . Mia³em te¿ spektro z Debeera - zabawka do przedszkola , szkoda s³ów by pisaæ ale powiem tylko ¿e stara dyna z spektro by³a mistrzostwem swiata w porównaniu do Debeera. Wstawiaja teraz gdzie sie da i mydl± ludziom oczy .
 

Siekiera
Wys³any: 2016-03-02, 23:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
glover napisa³/a:
Podobne tendencje s± te¿ w innych bran¿ach ¿eby wywalaæ hurtowników. Mam nadziejê ¿e naszych sklepów bêd± jeszcze potrzebowali ;)


Zdajê sobie sprawê ¿e zmiany s± nieuniknione i dlatego pewne posuniêcia zrobi³em u siebie ¿eby nie kwiczeæ za jaki¶ czas i pozby³em siê czê¶ci firmy. Zwolnione moce i kapita³ id± w innym kierunku ale nie martwcie siê dalej zostajê w bran¿y i na forum :D

[ Dodano: 2016-03-02, 23:13 ]
barkley3434 napisa³/a:
Wzornik chromatyczny jest o wiele lepszy ni¿ markowy

Pod warunkiem ¿e jest taki jak w RM a nie w Novolu ;)
 

kalbi 
Wys³any: 2016-03-04, 17:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Siekiera napisa³/a:
Pod warunkiem ¿e jest taki jak w RM a nie w Novolu ;)
Co¶ czuje, ¿e wezmê RM-a na warsztat, wcze¶niej robi³em na RM-ie przez mieszalnie ale czêsto sobie sam kolory robi³em i tam problemów straszliwych nie ma(s± wyj±tki ale nie jest tak zrypana kolorystyka jak w PPG)

[ Dodano: 2016-03-07, 20:41 ]
wróci³em z Wrze¶ni i to co nie pasowa³o w PPG, pasuje w APP tzn. fiszka - natrysk. Posprawdzam jeszcze sobie kilka kolorków poprzez mieszalniê i wtedy bêdê mia³ obraz czy to co¶ warte czy nie... ogólnie cena atrakcyjna limitów mieæ nie trzeba - da siê ze wszystkim dogadaæ. No nic w pi±tek Quickiline...
_________________

 
 

glover
Wys³any: 2016-03-15, 20:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
kalbi napisa³/a:
wróci³em z Wrze¶ni i to co nie pasowa³o w PPG, pasuje w APP tzn. fiszka - natrysk.


Do którego kolorboxu? Chromatycznego czy markowego
 

kalbi 
Wys³any: 2016-03-15, 22:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
w APP jest chromatyczny.
_________________

 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-03-31, 08:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
kalbi napisa³/a:
No nic w pi±tek Quickiline...

I jak tam "wra¿enia" po spotkaniu z Quickline ?
 

kalbi 
Wys³any: 2016-03-31, 10:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Robertlodz09 napisa³/a:
kalbi napisa³/a:
No nic w pi±tek Quickiline...

I jak tam "wra¿enia" po spotkaniu z Quickline ?
nie by³em bo choroba mnie dopad³a, a obecnie nie mam czasu....
_________________

 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-04-01, 22:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Zapyta³em poniewa¿ by³em ciekawy opinii kogo¶ kto pierwszy raz siê z tym spotka³ ....
U nas w £odzi to tylko jest polecany jako tania alternatywa i idzie na ca³o¶ciówki
jak kto¶ szuka "oszczêdno¶ci"
 

GMC
Wys³any: 2016-04-02, 08:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 384
Robertlodz09 napisa³/a:
U nas w £odzi to tylko jest polecany jako tania alternatywa i idzie na ca³o¶ciówki


To zgodnie z prawd±, ja te¿ mam takie do¶wiadczenia które to potwierdzaj±
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-04-02, 12:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Bo cena (przynajmniej Quickline) jest bardzo atrakcyjna a system ma do¶æ dobre krycie. Natomiast przez wzgl±d na ubogi kolorbox, nie da siê na nim pracowaæ tak jak na innych systemach. Kolorysta je¿eli raz, drugi dziesi±ty nie znajduje koloru w kolorboxie, to potem ju¿ nawet nie podchodzi do tego systemu bo mu siê nie chce. Woli polecaæ go na ca³ki, bo leje z numeru i zapomina o sprawie.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

kalbi 
Wys³any: 2016-04-02, 15:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Quicklina odpuszczam na 100%, wybór bêdzie pomiêdzy Valsparem, a APP z ukierunkowaniem na ten pierwszy.
Na razie czekam na odpowied¼ w sprawie reklamacji w PPG, odda³em kilkana¶cie kolorów do poprawki, gdzie natrysk nie pasuje do fiszki -(a jest ich masa wiêcej bo dotyczy szarych kolorów typu K51 Nissan i niebieskich) je¶li tak ma wygl±daæ drogi system to ja wolê co¶ tañszego. Na razie na nim porabiam ale je¶li co¶ naprawdê jest skopcone to jadê po RM-a (tam te¿ nie wszystko idealne ale mimo wszystko lepsiejsze)
_________________

 
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-04-03, 11:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Bierz APP przez wzgl±d na koorbox. Je¿eli bierzesz system na warsztat, to ten wybór bêdzie lepszym.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang