Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kudlatypawel
Wys³any: 2008-08-28, 19:49   Malowanie skutera bo zachaczy³em o krawê¿nik;]
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam,
Jecha³em sobie ostatnio skuterem i zahaczy³em lekko o krawê¿nik... Na boku mej maszyny zrobi³o siê kilka ¶rednio g³êbokich rysek. Podejrzewam ¿e wystarczy je troszkê przytrzeæ papierem ¶ciernym i nie bêdzie po nich ¶ladu bo to plastik. Czy bêdê musia³ stosowaæ na te wytarte miejsca jaki¶ specjalny podk³ad czy wystarczy jak zamaluje je elegancko farb± w spreju? I czy na samym koñcu bêdê musia³ wszystko malowaæ bezbarwn± farb± czy zy sam czarny sprej metalik?
Dodam ¿e nie jestem profesjonalist± ale chcia³bym to zrobiæ dobrze i przede wszystkim tanio. Ojciec kolegi który jest lakiernikiem krzykn± mi za robotê 90z³ co wyda³o mi siê trochê du¿± kwot± jak na tego typu us³ugê... ale có¿... mo¿e mi siê tylko wydajê :]

PS. Witam wszystkich na forum.
 

lopez
Wys³any: 2008-08-28, 20:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
do plastow musisz miec specjalny podklad pzp ktory wiaze sie z plastikie zeby potem farba nie odpadla

to czy bedzesz musial klasc bezbarwny to zalezy od tego czy twoj kolor to metalik jak podjedizesz do sklepu lakierniczgo to oni co podpowiedza
jesli metalik to baza plus bezbarwny jak to zobic to juz z forum wyczytasz to wszytsko jest


ja bym na twoi miescu dal to do lakiernika 90 zl to nie jest w sumie duzo

policz sobie papier scirny, pzp , podklad , baza bezbarny, a jak jescze zle wyjdzie bediesz zalowal
ale jesli sie chcesz uczyc to proboj - moze przyda sie na przyszlosc
 

kalbi 
Wys³any: 2008-08-28, 21:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
90 z³ to drogo? hmm... nie za³amuj mnie!!!! a 4,99 z³ jest ok?

wiesz p³aci siê za do¶wiadczenie, a zaufaj mi sam tego dobrze nie zrobisz jak siê nie znasz albo bêdziesz poprawia³ kilka razy i wyjdzie du¿oooooo wiêcej....
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group