Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
nisek
Wys³any: 2016-02-24, 11:20   Do posiadaczy diesla
0
UP DOWN

Posty: 1
Czy kto¶ z Was kto ma diesla u¿ywa³ mo¿e kiedy¶ takiego ¶rodka na wspomaganie silnika http://regeneratory.pl/do...kow-diesla.html ? Mechanik mi poleci³ jako taki rewitalizant z dodatkami, który fajnie zabezpiecza silnik i wspomaga pracê, odci±¿a w trudnych momentach kiedy jest suchy albo przy porannym starcie. Mo¿e mi kto¶ co¶ jeszcze opowiedzieæ?
 

magdaania 
Wys³any: 2016-02-24, 13:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 53
nie mam zaufania do takich wynalazków, który pokaza³e¶, ale raz na jaki¶ czas zalewam do filtra paliwa:
http://liquimoly.pl/produ...sel-2666-detail
 

king
Wys³any: 2016-09-20, 14:09   
0
UP DOWN

Posty: 8
wszystkie te ¶rodki to wiêkszy lub mniejszy b³±d. niektórych w ogóle nie powinno byæ w sprzeda¿y, a co dopiero mówiæ o u¶miercaniu, yy znaczy siê laniu do auta.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-09-20, 18:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Je¿eli masz zu¿yty silnik to raczej chemia nie zdzia³a zbyt wiele. Zwróæ uwagê na to, ¿e wielkie koncerny produkuj±ce chemie, nie maj± w ofercie takich cudownych reanimatorów. Powód jest prosty. Je¿eli masz wypalone gniazdo zaworowe, to nic nie uzupe³ni ubytku. Je¿eli masz owalizacje czopu wa³u, to te¿ sam siê raczej nie naprostuje. To lipa i nic wiêcej. Zacznij stosowaæ siê do zaleceñ producenta pojazdu a silnik bêdzie je¼dzi³ d³u¿ej bez cudownych mixtur. Ludzie czêsto tankuj± Pb95 mimo, ¿e na wlewie jest wklejka Pb98 i odwrotnie. Potem siê dziwi±, ¿e szarpie, grzeje siê i szybko zu¿ywa.
Ja osobi¶cie pracuje na chemii silnikowej Kleen Flo. Nie jest popularna, ale jest najlepsza.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group