Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Bartpabicz
Wys³any: 2016-09-29, 12:49   Pytanie o kr±¿ki ¶cierne i przek³adkê dystansow±
+1
UP DOWN

Posty: 4
Witam wszystkich serdecznie,


W chwili obecnej przymierzam siê do otwarcia dzia³alno¶ci na w³asny rachunek za granic±, natomiast napotka³em do¶æ spory problem ze znalezieniem sklepu online, który mia³by w swojej ofercie produkty, których potrzebujê. Uda³o mi siê skompletowaæ niemal wszystko, natomiast mój pomys³ z zakupem kr±¿ków firmy K2 w rozmiarze 150mm i przycinanie ich na rozmiar 75mm okaza³o siê kompletn± pomy³k± - nie zauwa¿y³em, ¿e K2 maj± perforacje.
Moje pytanie brzmi nastêpuj±co: czy byliby¶cie w stanie poleciæ mi jaki¶ sklep internetowy, lub sklep jakikolwiek zajmuj±cy siê sprzeda¿± wysy³kow± kr±¿ków ¶ciernych 75mm, bez perforacji, do szlifowania na mokro, o ziarnisto¶ciach 800, 1500 i 2000, jakiej¶ porz±dnej firmy? Z tego, co wyczyta³em, powinienem siê wystrzegaæ Mirki i Indasy, a akurat te kr±¿ki jest mi relatywnie ³atwo zdobyæ (3M nie produkuje ziarnisto¶ci, której potrzebujê). Przegl±da³em dzia³y na forum zwi±zane ze sprzeda¿±, ale w ofercie nie znalaz³em tego, czego mi trzeba.

Oprócz kr±¿ków potrzebujê równie¿ bardzo miêkk± przek³adkê dystansow±, równie¿ w rozmiarze 75mm.

By³bym bardzo wdziêczny za jakie¶ wskazówki, bo od przegl±dania ró¿nych sklepów ju¿ mi siê mieni w oczach._.

Pozdro!
 

ipoo
Wys³any: 2016-10-02, 12:23   ebay ?
0
UP DOWN

Posty: 3
Moze zobacz na ebay
 

Bartpabicz
Wys³any: 2016-10-02, 12:46   
0
UP DOWN

Posty: 4
wczoraj pó¼nym wieczorem uda³o mi siê znale¼æ ¼ród³o z w miarê szerokim asortymentem i sensownymi cenami. Jakby kto¶ szuka³, to by³ to sklep Matiw (chocia¿ przek³adki dystansowej nie mieli).

Dziêki za sugestiê ipoo
 

ipoo
Wys³any: 2016-10-02, 17:10   
0
UP DOWN

Posty: 3
https://lakmarket.pl/pl/p/Przekladka-do-krazkow-na-rzep-typu-Hookit-75-mm-6-otw.-3M-05771/3844
 

adolfone
Wys³any: 2016-10-02, 18:05   
0
UP DOWN

Posty: 58
Witam. www.klakiernik.pl. Kr±¿ki 75mm na sucho, na mokro - trizact, abralon, przek³adka miêkka 3m.
 

Bartpabicz
Wys³any: 2016-10-04, 16:17   
0
UP DOWN

Posty: 4
dziêki za pomoc, akurat z podk³adkami wiêkszych problemów nie ma, po prostu chcia³em wszystko zamówiæ za jednym zamachem, w jednym miejscu - przy cenie podk³adki ok. 25z³, muszê zap³aciæ 16 za wysy³kê ._.
 

Bartpabicz
Wys³any: 2016-10-06, 11:44   
0
UP DOWN

Posty: 4
Jeszcze dopiszê gwoli ¶cis³o¶ci:

Jest firma NAT, która produkuje przek³adki dystansowe, jakie¶ 40% tañsze (nie wiem jak z jako¶ci±), ale jest du¿y problem z dostêpno¶ci± innych ni¿ twardych. W koñcu zadzwoni³em do producenta, a ten da³ mi namiar na firmê Sawex - nie maj± na stanie, ale zamawiaj± w przeci±gu kilku dni. Paczka powinna jutro wyj¶æ, wiêc... problem rozwi±zany.

Jeszcze raz dziêkujê za pomoc.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group