Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Robertlodz09 2018-01-25, 23:18
Autor Wiadomo¶æ
rheaf 
Wys³any: 2016-11-09, 20:48   Pistolet lakierniczy
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam.
lakieruje juz jakis czas lecz kupowa³em pistolety do 250 z³ do ciemnych baz itd wszystko ok lecz srebrn± bardzo ciezko ze wzgledu iz tzw miot³a pistoletu rozprysk moze ma z 10 cm a powinien miec z 30 i ciezko sie robi zakladki na 1/3. A wiec pistolet ma mi sluzyæ do bazy i klaru. Dysze jaka zawsze uzywa³em to 1.3. Jaki pistolet wybrac aby dobrze rozpyla³ lakier no i oczywiscie w przestepnej cenie.
 
 

KK 
Wys³any: 2016-11-09, 22:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Mo¿e Iwatê Belariê. Jak taniej to mo¿e Devilbiss flg 5. Przy devilbissie sza³u nie ma, ale miot³a jest równa, i szeroka, przynajmniej u mnie.
_________________

 
 

Giezet 
Wys³any: 2016-11-10, 13:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
Devilbiss FLG 5 to takie minimum jak chcesz co¶ uczciwego i wzglêdnie taniego.
Te¿ mam, ale ja u¿ywam tylko do bezbarwnego, w tej cenie ¯ADEN pistolet tak nie rozbija materia³u jak on.
Do baz wg mnie pracuje na za wysokim ci¶nieniu, du¿y odkurz i du¿e straty materia³u, ale to moja prywatna opinia
Chyba ¿e chcesz jeden pistolet do wszystkiego to ja bra³bym Iwatê - wersja klasyczna bez preatomizacji BellAria, lub WBX z podwójn± atomizacja materia³u- oba sprzêty bardzo chwalone, poszukaj na forum.
Ale to ju¿ najwyzsza pó³ka i trzeba daæ odpowiednio 1619z³ i 1749 z³.
 

marek4512
Wys³any: 2016-11-28, 14:51   
0
UP DOWN

Posty: 6
a co¶ z ni¿szej pó³ki doradzicie? te¿ szukam jakiego¶ lepszego pistoletu, ale nie za kosmiczn± cenê. Jest szansa ze znajde co¶ przyzwoitego do 700z³?
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-11-28, 20:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Ja sprzeda³em ju¿ kilkana¶cie pistoletów Aeromexim. To hiszpañskie cudo za oko³o 600z³ i naprawdê ca³kiem przyzwoicie lakieruje. Widaæ po samym wykonaniu, ¿e to nie byle gówno i z czê¶ciami te¿ nie ma problemu. Ja polecam. Za te pieni±dze nic lepszego siê nie znajdzie.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Przemek 
Wys³any: 2016-11-28, 22:53   
0
UP DOWN
Przemek


Pomóg³: 4 razy
Posty: 514
Sk±d: Szczecin
Trzezwy 600z³ . Jel¶i jest leszy od FLG to ok .Je¶li porównywanlny to wiadomo co bardziej op³acalne.
Co z czê¶ciami ? Jak atomizacja i kurzenie ?
_________________
Tym siê zajmujê
http://piaskowanieszczecin.pl/
http://akwarium.szczecin.pl/
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-12-08, 20:00   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Ja nie wiem czy jest lepszy od FLG bo ja osobi¶cie jak ju¿ co¶ lakierujê to u¿ywam Saty albo Optimy 650. Sprzeda³em tych pistoletów sporo i nie s³ysza³em z³ego s³owa. Ludzie którzy je kupili lakierowali wcze¶niej pistoletami za 100-200z³. Wiêc dla nich jest lepszy. Je¿eli lakierujesz Sat± to ten model nie spe³ni Twoich oczekiwañ. Nie oszukujmy siê.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

ripmaf
Wys³any: 2017-02-08, 00:12   
0
UP DOWN

Posty: 1
ja tez polecam Optime ta co kolega wy¿ej
_________________
source
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group