Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jacenty 741
Wys³any: 2011-03-22, 20:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Oj,bo jeszcze zostaniecie...friendami ;P
 
 

keon
Wys³any: 2013-01-22, 21:41   
0
UP DOWN

Posty: 61
Witam zamierzam kupic kabine YOKI STAR YS 30 co mozecie powiedziec o tej kabince?
 

PROJEKTER
Wys³any: 2014-02-22, 10:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Po pierwsze to napiszê, ¿e ten temat jest z 2009 roku i od tego czasu .... wszytko siê pozimnia³o w zakresie wymaganych pozwoleñ i formalno¶ci. Pamiêtaj o tym bo aktualnie wymagana jest przed zakupem i instalacj± komory Decyzji o uwarunkowaniach ¶rodowiskowych, Ocena Zagro¿enia Wybuchem, a w przypadku monta¿u na zewn±trz tak¿e pozwolenie na budowê z projektem budowlanym

Po drugie ... Co do samej kabiny YOKI STAR ... Jest OK. Kupi³e¶ to bêdziesz zadowolny ... Nie kupi³e¶ - to kup ;) .
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

keon
Wys³any: 2014-02-22, 19:59   
0
UP DOWN

Posty: 61
Co do dokumentacji to wszystko mam juz zpozwoleniem na budowe.
Ale pytam o kabine bo raczej taka zakupie jeszcze nie wiem jaka konfiguracja byla by dla mnie najlepsza.
Bedzie ona o pol metra szersza od standartowych.I chcial bym zeby fajnie chulala,a nie chodzi mi o kolorowe diody i monitirki bo na tym mi nie zalezy.Warsztat bedzie sredniej wielkosci piec stanowisk lacznie z ta kabina,ale moje miasteczko nie nalezy do najwiekszych 10tys mieszkancow wiec to tez trzeba brac pod uwage .Ogolnie zaczynam wlasnie dzialac na budowie powinienem do konca roku skonczyc.I na koniec wpakowac wlasnie kabinke . :)
 

natium
Wys³any: 2014-02-22, 21:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 323
Keon a ile taka kabina kosztuje co chcesz sobie kupiæ i co trzeba mieæ oddzielny budynek plany itp czy mo¿e swoje swój gara¿ przerobiæ bez planów ?
 

diablo74 
Wys³any: 2014-02-22, 22:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
Poczytaj trochê zw³aszcza posty PROJEKTERA bo to trudny temat
 

keon
Wys³any: 2014-02-22, 23:02   
0
UP DOWN

Posty: 61
Cena zalezy od modelu i konfiguracji to jak kupujac nowy samochod mozesz kupic i 30 procent drozej jak podokladasz sobie bajerow.
Na aukcjach sa te kabiny mozesz polukac.
Jesli chodzi o wymogi prawne ,i chcesz miec legalny warsztat z lakiernia to zacznij od dokumentow.
Tu nie ma obejscia tak jak mowi PROJEKTER .Zreszta trzeba byc nie normalnym wg mnie zeby inwestowac tyle kasy w warsztat ktory ktos Ci moze zamknac w jednej chwili , i zastanawiac sie kazdego dnia czy mnie ktos podp...li czy nie.
Na poczatku tez myslalem ze cos sciemnie i bedzie ale im dalej zaczolem grzebac tym wiecej problemow i kupy sie to nie trzymalo .I zaczolem od poczatku od decyzji srodowiskowej i pokolei .I to byla dobra decyzja tak mi sie wydaje .Bo masz pelna dokumentacje ,to mozesz miec konkretna dotacje dziesieciokrotnie wieksza jak wartosc wlozonych pieniedzy w pelna dokumentacje a to zwieksza juz na starcie twoje mozliwosci.
Dalej idac mozesz miec zatrudnionych ludzi ,nie martwiac sie o wszelakie kontrole bo twoj budynek jest w pelni do tego przystosowany.
I mozesz podpisac umowy z ubezbieczalniami.
Czyli masz wtedy duze mozliwosci.
A bez tego wszystkiego mozesz sobie tylko sam naginac w swoim krolestwie ,bez perspektyw na jakis wiekszy rozwoj.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2014-02-23, 17:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
keon napisa³/a:
Cena zalezy od modelu ... .

Cytuje kawa³ek, ale odnoszê siê do ca³o¶ci postu .... NIC DODAÆ NIC UJ¡Æ :spoko:

Mi³o czytaæ takie dojrza³e i g³êboko przemy¶lane wypowiedzi.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

tomcys911 
Wys³any: 2016-10-22, 23:17   
0
UP DOWN
911

Posty: 12
Sk±d: Gostynin
Witam, tak poczyta³em bo te¿ zastanawiam siê nad kupnem kabiny lakierniczej, tylko nie wiem czy nowy hinczyk czy uzywka firmowa. Maluje ma³o dos³ownie jedno auto na miesi±c, naprawiam zabytkowe samochody. Mam jedno pomieszczenie zaadoptowane pod lakiernie i tam maluje, jest ok tylko chcia³em ta lakiernie przerobiæ na pomieszczenie do spachli i dylemat co kupiæ, czy warto jest w moim przypadku inwestowaæ np 70 tys na now± dodam ¿e bêdzie sta³a na dworze. Mo¿e co¶ mi podpowiecie? Pozdrawiam http://www.allegro.pl/Sho...tem=6573630682, my¶la³em o tej, je¿eli chodzi o u¿ywki lub ta http://www.allegro.pl/Sho...item=6566601639
_________________
Tomcys911
 

Giezet 
Wys³any: 2016-10-24, 11:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
Bêd±c na Twoim miejscu w ¿yciu nie mrozi³ bym takiej kwoty przy takim przerobie.
Poczytaj o kosztach utrzymania kabiny, i ile na niej stracisz w przeci±gu paru lat...


Dogadaj siê z kim¶,kto w okolicy posiada kabinê, i zwyczajnie wynajmij na czas lakierowania.

A je¶li ju¿ zakup kabiny to lepiej markowa uzywka, ni¿ nowy chinczyk- poczytaj opinie na forum o chiñskich kabinach.
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-26, 15:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
To i ja siê pod³±czê pod temat kabin co by¶cie polecili z kabin? wys³ucham ka¿dej opini
 

kalbi 
Wys³any: 2016-12-26, 20:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
MAX MAYER napisa³/a:
To i ja siê pod³±czê pod temat kabin co by¶cie polecili z kabin? wys³ucham ka¿dej opini
bud¿et nieograniczony? :)
_________________

 
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-26, 20:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
a¿ tak dobrze nie ma ;) ale chcia³em now± ¿eby unikn±æ sk³adania rozk³adania a przede wszystkim nerwów
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-26, 20:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
my¶la³em o made in china tylko któr±. pracowa³em w by³ej firmie w saimie i siê jako¶ malowa³o ;) ale na tak± now± mnie nie staæ a u¿ywka jako¶ za mn± nie chodzi.
 

kalbi 
Wys³any: 2016-12-27, 20:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Mam yoki star z Autocolor witkows cy. Polecam.
_________________

 
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-29, 19:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
Dziêki Kalbi powied¼ mi jaki model masz yoki? ogl±da³em ostatnio fobo u znajomego ma j± 5lat i te¿ z niej zadowolony jest
 

kalbi 
Wys³any: 2016-12-29, 20:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Ys-50A na stronie autocolor witkowscy jest tam zdjêcie nawet podczas sk³adania u nas tej kabiny
_________________

 
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-30, 21:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
Ta firma sk³ada³a kabinê co j± sprzeda³a, czy szukali¶cie kogo¶ z innego?
 

kalbi 
Wys³any: 2016-12-30, 22:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
MAX MAYER napisa³/a:
Ta firma sk³ada³a kabinê co j± sprzeda³a, czy szukali¶cie kogo¶ z innego?


oni sk³adali, oni serwisowali, full... 8 lat j± mamy i odpukaæ ¶miga piêknie, jutro sprawdzê ile godzin ma nalatane...
_________________

 
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2017-01-01, 11:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
Dzieki kalbi :spoko:
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2017-01-22, 19:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
Kalbi ile ta kabina po¿era ropy powiedzmy je¶li lakierujesz bok w aucie robisz konwencj± plus normalne pe³ne suszenie?
 

kalbi 
Wys³any: 2017-01-23, 07:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
MAX MAYER napisa³/a:
Kalbi ile ta kabina po¿era ropy powiedzmy je¶li lakierujesz bok w aucie robisz konwencj± plus normalne pe³ne suszenie?


wszystko zale¿y od temp zewnêtrznej. Od powiedzmy 5 do nawet przy mrozach 20 litrów na cykl
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group