Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
pittereck
Wys³any: 2017-01-02, 11:49   Jaki sprzêt do polerowania kupiæ? Nie pasty-pytam o maszyne
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam Panowie po raz pierwszy. Tak siê fajnie sk³ada ¿e moja przygoda z lakiernictwem zakoñczy³a siê ok 4 lata temu, ale teraz chcia³bym drobnymi krokami do tego wróciæ. Chcê kopiæ polerkê, bo zauwa¿y³em ¿e nawet w¶ród znajomych jest zapotrzebowanie na tego rodzaju drobne us³ugi. Co to technologii -jest to dla mnie jasne- bêdziemy dzia³aæ na 3M ale nie jestem do koñca na bie¿aco ze sprzêtem. Jak± polerke kupiæ do u¿ytku raczej okazjonalnego, powiedzmy jedno autko w miesi±cu??? Bud¿et raczej amatorki ok 300z³. Mozna w tej cenie kupiæ cos w miare przyzwoitego do okazjonalnej roboty?
 

GMC
Wys³any: 2017-01-02, 17:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 384
W takiej kwocie to tylko ³apanie okazji z uzywkami.
 

kalbi 
Wys³any: 2017-01-02, 17:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Mo¿na w tej cenie kupiæ bardzo fajna polerke. Osobi¶cie mam sam taka jaka druga w pracy po Makicie, a jest to N-Tools z App. Bdb polerka za te pieni±dze . Polecam naprawdê
_________________

 
 

sawmaster 
Wys³any: 2017-01-03, 10:12   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
mam najtañszy model rupesa i jest miodzio
 

pittereck
Wys³any: 2017-01-03, 10:46   
0
UP DOWN

Posty: 3
Najtañszego rupesa znalaz³em za ok 1300z³ wiêc trochê za du¿o jak na chwile obecn± dla mnie. A jak wygl±da sprawa ciê¿aru polerki NTOOLS APP? Oferta bardziej dostosowana do moich potrzeb. Posiada w zestawie krótki uchwyt pomocniczy? Nigdy nie lubi³em pracowaæ na uchwycie typu "D"
 

pittereck
Wys³any: 2017-01-03, 10:52   
0
UP DOWN

Posty: 3
Poczyta³em troche na temat tej polerki i rzeczywi¶cie jest odpowiednia do moich potrzeb. Kalbi dziêki za pomoc
 

kalbi 
Wys³any: 2017-01-03, 21:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
pittereck napisa³/a:
Poczyta³em troche na temat tej polerki i rzeczywi¶cie jest odpowiednia do moich potrzeb. Kalbi dziêki za pomoc
kupuj, bêdziesz zadowolony bo ja jestem, a Makitê na razie od³o¿y³em bo ciê¿ka he he, robiê 90% polerek tym N-Tools-em
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime