Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Robertlodz09 2017-02-26, 17:42
Autor Wiadomo¶æ
Mrowkarz24
Wys³any: 2017-02-26, 00:10   Mój ma³y zak³ad lakierniczy
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam,od 10 lat pracujê jako pomocnik lakiernia proszkowego za¶ od 3 miesiêcy jako lakiernik ( awansowa³³em haha) jak dla mnie to stawkê mam znikoma ( 14 zl h ) no ale có¿ takie czasy i my¶lê by samemu jak narazie otworzyæ swoj± nie mówiê tu o niewiadom± jakiej du¿ej.Do prawid³owego dzia³ania lakierni s± potrzebne: kabina lakiernicz±, piêæ, pistolet oraz sprê¿arka patrz±c na chwil± obecn± to jest spory wybór firm maj±cych akcesoria teraz tylko nie wiem która najlepsza i oczywi¶cie jakie koszty otworzenia w tym jestem zielony ale przecie¿ nie zapytam siê mojego szefa o takie rzeczy bo mnie zaraz wy¶mieje wiêc szukam odpowiedzi w internecie
 

sawmaster 
Wys³any: 2017-02-28, 13:39   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
je¶li masz dzia³kê w odpowiednim miejscu i orientacyjnie przynajmniej 400tys z³ to mo¿esz my¶leæ o prawdziwym zak³adzie lakierniczym i to nie wiem czy nie za ma³o bo kabina gdzie¶ 100tys, budynek, pozwolenia, sprzêt itp
 

KK 
Wys³any: 2017-02-28, 21:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Przecie¿ w pracy masz urz±dzenia na których pracujesz i siê sprawdzaj±. Kup takie same i po problemie.
Do proszku nie potrzeba 400 ty¶ z³, to nie refinisz.

W naszym rejonie czyli wielkopolska/Kalisz, to przy paletach Polacy maj± od 13-15z³. Ze sta¿em 15 z³. Zarejestrowani z ubezpieczeniem.

Za 14z³ siê trujesz :) uciekaj z tej swojej pracy bo szkoda zdrowia za grosze.
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga