Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
lopez
Wys³any: 2008-09-02, 08:02   co jest przyczyna wazenia sie podkladu
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
mam dzis taki probblem

zderzak byl dobrze wymyty a jescze przed malowaniem przacieralem go specjalnym plynem do odtluszczania ktory polecili mi w sklepie lakierniczym.

po plozeniu podkladu po chwili zaczol sie tak jakby luszczyc jakie moga byc tego przyczyny i co z tym teraz zrobic ?????

prosze o pomoc







 

gola 
Wys³any: 2008-09-02, 12:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
czy zderzak byl zaprawiony podkladem oryginalnie ?
Wyglada to na zlej jakosci podklad lub podklad w sprayu.
Polecam ci odkryc do plastiku,podklad zwiekszajacy przyczepnosc i podklad akrylowy od nowa.
Mozesz zrobic to metoda MM,badz po wyschnieciu podkladu przeszlifowac go papierem na mokro,tak jak postepuje sie przy lakierowaniu innych elementow.
 

domagalka 
Wys³any: 2008-09-02, 13:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Ja mia³em taki sam problem tylko ¿e z po³ozeniem bazy na zderzaku. Czym rozciencza³e¶ podk³ad????
 

lopez
Wys³any: 2008-09-02, 17:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
gola napisa³/a:
czy zderzak byl zaprawiony podkladem oryginalnie ?


nie wiem kupilem uzywke zmatowalem i polozylem podklad
a czemu pytasz wytlumacz mi jaki to ma wplyw jesli zderzak jest zaprawiony orginalnie i nie orginalnie jak to sie ma ???


gola napisa³/a:
Wyglada to na zlej jakosci podklad lub podklad w sprayu.



podklad nie byl w sprayu- dlai mi go w sklepie lakierniczym : jestem w Anglii
na podkladzie jest napisane : "High cellulose build primer " co by znaczylo

"Podlkad zawierajacy duza ilosc celulozy "

domagalka napisa³/a:
Czym rozciencza³e¶ podk³ad????



rozralbialem go ze standardowym rozcienczalnikiem (9 fuli za 5litrow) czy 40 zl za 5litrow rozpusczalnika to dobra cena czy to szajs - taki mi polecili w slepie lakieniczym powiedzial sprzedawca ze bede mial do czysczenia pistoletu rak i ze bezie sie tez nadawac do podkladu


a czy moze byc przyczyna tego pomarsczenia podkladu ze dosalo mi sie do pistoletu troche wody ??? bo przed malowniem rozkrecilem pistolet i przeplukalem go szlalfem z woda zeby wylecialy ewentulalne paprochy z niego
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-02, 18:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
PO szlaufie powinienes go przedmuchac. Jak ja myje pistolet po wodnej bazie to sie dodmuchac nie moge i ca³y czas woda leci. TO co sie ZGRYZ£O to ewidentnie reakcja nowego podk³adu ze stara baz± lub starym podk³adem. Ten rozcienczalnik co masz to z Twojego opisu wychodzi na angielskie nitro. Zeszlifuj to co masz zgryzione do ZERA, rozrób podk³ad rozcienczalnikiem do PODK£ADU lub do BAZY (nie s± tak mocne jak do akrylu lub nitro), przepryskaj cienka warstwe z dalsza tak zeby z³apa³o kontakt i potem 2 razy na wylanie. Odczekaj d³uzej po 1 warstwie np 15 minut.

EDIT:
Nie moglo sie zgry¼c w kontakcie z wod±. Jak juz to by sp³yne³o lub zoczkowa³o. Zreszta mia³bys smietnik a nie podk³ad wszêdzie a nie w 1 miejscu.
_________________
Bart
 
 

lopez
Wys³any: 2008-09-02, 21:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
:fiu:
mebArth napisa³/a:
. Ten rozcienczalnik co masz to z Twojego opisu wychodzi na angielskie nitro.
masz chyba racje


bylem u tego goscia w sklepie co mi powiedzial zebym ten rozpuszczalnik mieszla z podkladem i pokazalem mu fotki co mi wyszlo i on przytaknol ze ten rozpuszczalnik to badziewie ale zeto nie wina rozpuszczalnika bo podklad mozna mieszac z kazdym rozpuszczalnikiem nawet tym najgorszym - wydajem i sie ze ten koles nie zna sie kontretnie na rzeczy i zle doradza takim jak ja
stwierdzil
ze
tylko wina jest w tym ze za grubo go nalozylem

mebArth dzieki wielkie kolego bardzo mi pomogles
masz bardzo celne wskazowki :spoko:


bardzo dziekuje za wskazowki bez tego forum to bym zrezygnowal chyba z nauki lakiernictwa


dzieki chlopaki


ps jestem w angli juz nie dlugo trzy latka jesli ktos by potrzebowal jakiej pomocy typu wyjazdy na wyspe, praca - chcial by sie o cos poradzic lub cos przetlumaczyc barzo chetnie pomoge prosze pisac na privat
 

FILIPO 
Wys³any: 2008-09-02, 22:52   
0
UP DOWN
POCZATKUJ¡CY

Pomóg³: 1 raz
Posty: 44
Sk±d: poznañ
Pod³±czaj±c siê do tematu. Malowa³em dzi¶ podk³adem kilka elementów. Podk³ad po na³o¿eniu i wstêpnym wyschniêciu jest szorstki. Czy to normalne i wystarczy wyszlifowaæ, czy co¶ jest nie tak?
_________________
Ty te¿ siê uczy³e¶ ;p
 

lopez
Wys³any: 2008-09-02, 23:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
jest dobrze
teraz musisz papierem sciernym przeleciec 600 pod akryl i 800 pod metalic i bedzie glaciutki jak trzeba
 

Bisuside14 
Wys³any: 2008-09-02, 23:03   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
800 pod akryl i 1000 pod per³ê, metalik... :fiu:
 
 

gola 
Wys³any: 2008-09-02, 23:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
lopez napisa³/a:
jest dobrze
teraz musisz papierem sciernym przeleciec 600 pod akryl i 800 pod metalic i bedzie glaciutki jak trzeba


600 na mokro pod akryl to troszeczke za gruby papier,jesli nieumiejetnie nim narabiasz,przyciskasz to mozesz porobic niezle rysy na podkladzie.Jezeli natomiast umiesz to owszem,bedzie i 600.


Proponuje 800 na mokro badz 500 na oscylacyjnej na sucho.

Pod metallic,perla to samo jezeli jest to baza konwencjonalna, czyli 800 wystarczajaco.Jezeli woda to 1200 (tutaj powierzchnia musi byc dopracowana).
 

djpolak1985
Wys³any: 2008-09-02, 23:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 87
na wyspach popularne sa firmy u-pol i hb body jesli kupujesz podklady rozpuszczalniki szpachle itp to polecam ci te firmy za w miare rozsadna cene gwarntuja dobra jakosc
 

gola 
Wys³any: 2008-09-03, 06:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
djpolak1985 napisa³/a:
... firmy u-pol ...


szpachle,lakiery,rozpuszczalniki owszem.Podklad to wielka pomylka.Nie musisz wcale za duzo nalozyc a gazuje jak wsciekly.
Lakier jakosciowo wedlug mnie jest niezly (HS 2:1).Szpachle miekkie,latwe do obrobki.
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-04, 16:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
gola napisa³/a:
lopez napisa³/a:
jest dobrze
teraz musisz papierem sciernym przeleciec 600 pod akryl i 800 pod metalic i bedzie glaciutki jak trzeba




Proponuje 800 na mokro badz 500 na oscylacyjnej na sucho.



Rotacyjnej jak juz i 400. 500 to sie szlifuje pod akryl metoda na sucho. Ale w PL ma³o kto robi na sucho a szkoda...znacznie u³atwia ¿ycie i przyspiesza pracê.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2008-09-04, 19:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
Rotacyjnej jak juz i 400. 500 to sie szlifuje pod akryl metoda na sucho. Ale w PL ma³o kto robi na sucho a szkoda...znacznie u³atwia ¿ycie i przyspiesza pracê.


szlifierka rotacyjna podklad szlifowac :?: :?: :?:
Rotacyjna to sobie rdze mozesz z samochodu usuwac a nie podklad szlifowac czlowieku.
czy o takim czyms myslisz ?,bo to jest wlasnie szlifierka rotacyjna.
ja znam szlifierki o nazwie "oscylacyjna-mimosrodowa","oscylacyjno-orbitalna",napewno nie "zabka" :D

i wlasnie robie ta szlifierka oscylacyjno-orbitalna papierem 500,powiesz ze zle robie ? :D

pozatym napisalem chyba ze na sucho
gola napisa³/a:
500 na oscylacyjnej na sucho.




mebArth napisa³/a:
... 500 to sie szlifuje pod akryl metoda na sucho.

Tylko zapomniales dodac co trzeba po takim szlifowaniu recznym 500 na sucho zaaplikowac przed nalozeniem warstwy wierzchniej.



Ty mozesz nawet i 240 reka pod akryl jak chcesz.



tramwaju sie czep... znawca
  
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-04, 20:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Baran...
http://www.narzedziowy.pl...74¤cy=PLN

masz oscylacyjn±, sam sie trzep, znawca.
Ocylacyjn± to ja robie zgie³y bo kowalu.
MIa³em na mysli tak±:
http://www.app.com.pl/_pl...mocje/S135E.pdf nr1 i 2
Po.... mi sie orbitalna z rotacyjn±... niewiele by³em w b³edzie, za to Ty maxymalnie
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2008-09-04, 20:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
baran...

to cie zrobil palancie
Meble idz maluj lakierniku a nie samochody. ^^ ^^

tutaj i tutaj

mebArth napisa³/a:
... niewiele by³em w b³edzie, za to Ty maxymalnie


tak,tak zwlaszcza ze doradzales flexem podklad szlifowac ^^ ^^ ^^

oscylacyjna,orbitalna to jeden h..,za to rotacyjna to juz napewno z tymi dwoma nie ma nic wspolnego.

jezeli juz chodzi ci o scislosc to mam dokladnie taka

ja wlasnie ta pierwsza z twojego linku z app szlifuje blache przed nalozeniem podkladu po blacharce,bo tylko do tego sie nadaje a juz napewno nie do szlifowania podkladu
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-04, 21:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Nie obrazaj mnie <cenzura>. Piedroli mnie co masz i czego uzywasz. Sprostowa³em swój post wiec mi nie jed¼ po rodzicach eunuchu zasrany. A tak po za tym..moge dostac bana za to co powiem...Ch Ci w DPE. Idioto. Zreszta to forum i tak upada przez takich pajaców jak TY. A i jescze jedno...moze baran mne zrobi³ bo Ciebie spiedroli³. :D
_________________
Bart
 
 

kalbi 
Wys³any: 2008-09-04, 21:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
gola napisa³/a:
ja wlasnie ta pierwsza z twojego linku z app szlifuje blache przed nalozeniem podkladu po blacharce,bo tylko do tego sie nadaje a juz napewno nie do szlifowania podkladu


do podkladu tez mam tego rupesa RA150 i jest zajebisty... zastanawiam siê nad tym BR 65 AE, s³ysza³em, ¿e jak siê nabierze wprawy do mo¿na ³adnie szpachle docinaæ i nawet równiutko idzie... próbowa³ kto?
_________________

 
 

djpolak1985
Wys³any: 2008-09-05, 00:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 87
chodzi o skok mimosrodu 2,5 mm jest najlepszy do podkladu ja uzywam 5 mm do podkladu i szpachli jesli ma sie wprawe to bez problemu mozna szlifowac szlifierka oscylacyjna z mimosrodem niezbyt rozlegle wgniecenia bez uzycia klockow. ja np tak robie jesli mam nieduze wgniecenie uzywam takiej szlifierki nawet nie sprawdzam reka obserwuje tylkojak schodzi szpachel nie poprawiam zadnym klockiem i klade podklad docieram podklad i jest perfekcyjnie. a co do podkladu u-pola to mi jeszcze nigdy nie zgazowal nie wiem jakiego uzywales gola ale jest kilka rodzai.
 

lopez
Wys³any: 2008-09-05, 08:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
a jakie urzadzenie do usuniecia morki z lakieru i syfkow ?????

[ Dodano: 2008-09-05, 09:01 ]
co znaczy oscylacyjna czy to znacz ze sie obraca do okolo ???\\\

djpolak1985 napisa³/a:
chodzi o skok mimosrodu


co to znaczy co to jest ten mimosrod :cool:

[ Dodano: 2008-09-05, 09:17 ]
a co sadzicie o miom sprzecie, mozna nim podkad przycierac - jaki papier zaolzyc ????





szpachle jescze nim przycieralem, ale jak chcialem zetrzec do zero podkad z farba co razem wszedl w reakcje (zdjecia blotnika na gorze ) to sie nie dalo nawet jak na niego popier osiemdziesiatke nalozylem
  
 

gola 
Wys³any: 2008-09-05, 09:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
lopez napisa³/a:
a jakie urzadzenie do usuniecia morki z lakieru i syfkow ????? :



najlepsza reka ;)

lopez napisa³/a:
co znaczy oscylacyjna czy to znacz ze sie obraca do okolo ???\\\:


poniekad tak,ale to sa skoki wlasnie rzedu 2.5,5 mm

lopez napisa³/a:
co to znaczy co to jest ten mimosrod :cool:

Cytat:
Mimo¶ród - element w budowie maszyn zastêpuj±cy korbê o bardzo ma³ym ramieniu (od kilku mm do kilku cm); ma postaæ ko³a ujêtego w pier¶cieniowe prowadzenie.




 

lopez
Wys³any: 2008-09-05, 09:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
widzisz co mam na gorze ??? nada to sie na cos ????

[ Dodano: 2008-09-05, 09:47 ]
gola napisa³/a:
lopez napisa³/a:
a jakie urzadzenie do usuniecia morki z lakieru i syfkow ????? :



najlepsza reka ;)




ale na klocku czy tylko tak papier w reke , reke w wode i jazda :tak: ?????
 

djpolak1985
Wys³any: 2008-09-05, 19:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 87
widze ze szukasz czegos taniego mozna to juz kupic na ebeayu za 8 funtow ja bym raczej nie docieral tym podkladu na ebayu mozesz kupic za 30 funcialow http://cgi.ebay.co.uk/5-S...id=p3286.c0.m14 taka ktora sie nadaje ze skokiem 4,8mm ale nie wiem jak z jej jakoscia. taka prawda ze za dobra i taka ktora wytrzyma dlugo trzeba zaplacic na wyspach 100 funtow. mozesz nia takze szlifowac lakier przed polerka przy uzyciu dyskow 1200 1500 (3m farecla i kilka innych mniej znanych firm ) lub mirka ma serie abralon (1000 2000 4000) wcale nie sa gorsze od reki ale faktem jest ze dobre to jest na plaszczyzny reka moze dojsc wszedzie.dodam jeszcze ze najlepsza do szlifu przed polerka jest jak najmniejszy skok mimosrodu czyli 2-2.5mm
 

lopez
Wys³any: 2008-09-06, 09:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
bede jachal reka, maluje tylko , kilka elementow narazie wiec nie ma sensu wydawac kasy na sprzet jak potem moze lezec zakurzony

wiec jak jechac na klocku czy papier w reke ????

[ Dodano: 2008-09-06, 09:51 ]
Cytat:
na wyspach popularne sa firmy u-pol i hb body jesli kupujesz podklady rozpuszczalniki szpachle itp to polecam ci te firmy za w miare rozsadna cene gwarntuja dobra jakosc



a mozna zamowic te pordukty przez neta , jesli tak to podeslij jakiegos linka , pracujesz jako lakiernik angli jesli mozna sie zaptyac
 

djpolak1985
Wys³any: 2008-09-07, 18:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 87
ja jezdze zawsze reka lub miekkim klockiem.tak pracuje jako lakiernik tylko ze w szkocji. jesli nie uzywasz duzo i czesto to mozesz sobie zamowic duze puszki z ebaya powinny tam byc ale podesle ci link tylko musze sprawdzic katalog w pracy mieli takie rozsadne ceny i penie przez neta da sie od nich zamowic
 

lopez
Wys³any: 2008-09-08, 09:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
spoko podeslij
djpolak1985 napisa³/a:
i penie przez neta da sie od nich zamowic


a da sie tak zeby ladnie ubrana pani lakie przyniosla i na kawe od razu zosa³a ? :D :D :D
 

djpolak1985
Wys³any: 2008-09-08, 21:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 87
nie wiem jak w anglii ale w szkocji ladnie ubrana wogole ladna pani to rzedkosc a zwlaszcza takie ktore dostarczaja materialy . wylecialo mi dzis w pracy z glowy mna jutro postaram sie podac jakies linki

[ Dodano: 2008-09-08, 21:34 ]
http://www.autopaint-pro.co.uk/bodyfiller-2-c.asp to tak teraz na szybko znalazlem

[ Dodano: 2008-09-08, 21:55 ]
http://www.bodyshopwarehouse.co.uk
 

lukas
Wys³any: 2008-09-10, 11:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 339
A tak wracaj±c do tematu zwa¿onego podk³adu to czy on by³ z utwardzaczem (2K) czy bez (1K) bo siê nie doczyta³em?

Je¿eli to by³ 2K a na zderzaku by³ jaki¶ spraj to mia³o prawo wa¿yæ. Próbê nitro zrobi³e¶?
 

lopez
Wys³any: 2008-09-12, 08:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
Cytat:
A tak wracaj±c do tematu zwa¿onego podk³adu to czy on by³ z utwardzaczem (2K) czy bez (1K) bo siê nie doczyta³em?


podklad byl bez utwardzacza rozrobilem go 1:1 z rozpuszczalnikiem
na zderzaku nie bylo zadnego spraja malowalem wczesniej ten blotnik, podklad baza bezbarwny - i nic i sie nie wazylo, teraz malowalem go jescze raz, uzywalem tych samchych produktow zmatowilem lakier i kladlem ten sam podklad czo wczesniej ( ktory sie wczesniej nie wazyl jak z pierwszym razem malowalem ) a teraz sie wazyl, :shock:

nie mam pojecia czemu moze za mocno go nalozylem,a moze za mocno zmatowilem lakier- matowilem 150 - n, pozniej jak kladlem baze to tez w niektorych miejscach mi sie lekko powazylo tylko teraz z podkladem, ale zalalem to klarem bo juz nie mialem sil na zaczynanie wszystkiego od nowa , narazie moze troche potrzyma
 

gola 
Wys³any: 2008-09-12, 18:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
lopez napisa³/a:
podklad byl bez utwardzacza rozrobilem go 1:1 z rozpuszczalnikiem...



taki kupiles (bez utwardzacza) czy ty nie dodales?,podaj jakas nazwe tego podkladu albo dane z karty technicznej,jednak najprawdopodobniej to bylo przyczyna warzenia tego podkladu (brak utwardzacza),produkt 1K,do tego pomieszales go z niewiadomego pochodzenia rozpuszczalnikiem i oto co sie stalo ...
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-12, 18:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Kto to rozrabia 1:1 podk³ad? Za duzo rozcienczalnika tak mysle. No i ze¿ar³o siê. Bardziej rozcienczalnik (jego nadmiar) zaeragowa³ niz podk³ad. Wg opisu to mia³es wodê w pistolecie, tak sie nie robi.
_________________
Bart
 
 

lopez
Wys³any: 2008-09-13, 08:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
gola napisa³/a:

taki kupiles (bez utwardzacza) czy ty nie dodales


bylem w sklepie lakierniczym i dal mi go sprzedawca powiedzial zebym go rozrobil 1
:1 z tanim rozpuszczalnikiem ktory mi sprzedal do mycia po farbie - mowil ze mozna tym rozpuszczalnikiem rozrabiac podklad - nie mam doswiadczenia zadnego wiec zrobilem jak mi polecil


Cytat:
Kto to rozrabia 1:1 podk³ad?


tam mi mowil zebym zrobil ten co sprzedal
mebArth napisa³/a:
tak sie nie robi.




wiec ile do ilu sie rozrabia podklad
 

kalbi 
Wys³any: 2008-09-13, 08:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Podk³ady mog± byæ 5:1 lub 4:1 (5 czê¶ci lub 4 podk³adu + 1 czê¶c utwrdzacza) i dodajesz rozcieñczalnika w zale¿no¶ci czy ma byæ dobrze wype³niaj±cy wtedy ma³o rozcieñczalnika je¶li ma byæ rzadki to wiêcej! Ja rozcieñczalnika nieco wiêcej ni¿ utwardzacza dodajê (ale to raczej tak na oko - patrze jak± mam konsystencjê ale nigdy 1:1 !!!
_________________

 
 

marikk 
Wys³any: 2008-09-13, 12:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
lopez napisa³/a:
bylem w sklepie lakierniczym i dal mi go sprzedawca powiedzial zebym go rozrobil 1
:1 z tanim rozpuszczalnikiem ktory mi sprzedal do mycia po farbie - mowil ze mozna tym rozpuszczalnikiem rozrabiac podklad
Proponuje Ci kiedy¶ tam jechaæ do niego i powiedzieæ mu ¿e niech sie lepiej we¼mie za pasienie owiec a nie za sprzeda¿ lakierów nie bierz ju¿ nic wiêcej od niego chcia³bym widzieæ jak lakiery kole¶ dobiera pewnie z niego kolorysta jak po ch...... jak ci poleca takie co¶ robiæ jak napisa³e¶ powy¿ej
 

lopez
Wys³any: 2008-09-14, 02:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 76
atyle sie meczylem przez tego pajaca, bo i ciniutkie warstwy probowalem klasc a i tak sie wazylo i tak a baze ile do ilu sie rozrabia ???
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-14, 09:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Baze sie rozrabia zaleznie od zalecen producenta. Jak widzisz w puszce kit to 1:1, a jak prawie woda to 2:1
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2008-09-14, 20:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
1:1, a jak prawie woda to 2:1


lub rowniez 3:1
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-14, 20:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
gola napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
1:1, a jak prawie woda to 2:1


lub rowniez 3:1


Nie spotka³em sie z baza 3:1 nigdy. Poprosze o przyk³ad.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2008-09-14, 20:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
Nie spotka³em sie z baza 3:1 nigdy. Poprosze o przyk³ad.


pracujesz na lakierach tej firmy ;)
 

baqo 
Wys³any: 2008-09-14, 20:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
mebArth napisa³/a:
Nie spotka³em sie z baza 3:1 nigdy. Poprosze o przyk³ad.
6000 to 3:1 :D
 
 

gola 
Wys³any: 2008-09-14, 20:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
baqo napisa³/a:
6000 to 3:1 :D


bravo baqo,wygrales wycieczke ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group