Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kamil12173
Wys³any: 2017-05-31, 22:06   SICO bronze RP 1.4- jakie ci¶nienia do bazy i klaru? Ustawie
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam,
Pacjent sico bronze rp 1.4
Chcia³bym uzyskaæ informacjê jakie jest optymalne ci¶nienie do aplikacji lakieru bazowego oraz lakieru bezbarwnego w tym pistolecie.
Dodatkowo interesuj± mnie ustawienia pistoletu. Ile np wykrêcony materia³ najlepiej mieæ itp.
 

Czere¶niak
Wys³any: 2017-07-13, 21:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 200
kamil12173 napisa³/a:
jakie jest optymalne ci¶nienie do aplikacji lakieru bazowego oraz lakieru bezbarwnego w tym pistolecie.
Dodatkowo interesuj± mnie ustawienia pistoletu. Ile np wykrêcony materia³ najlepiej mieæ itp.

Panie wszycho krencisz se w nim na fulla i Sico jak ten wariat hula :cool:
bedzie wali³ se farbkami jak jaki szalony :spoko:
 

misias
Wys³any: 2017-07-13, 21:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
Czere¶niak, Ja jak tym robi³em skrêca³em go na wej¶ciu bo jak sypniesz 3 bary to wyrywa z ³apy.

Ci¶nienie dajesz 3 bary do bazy na skrêconym wej¶ciu,3,5 bara do bezbarwnego na rozkrêconym wej¶ciu ale nie na maxa,zawsze trzeba go ciutkê na wej¶ciu przyrêciæ, jest wtedy bardziej wyczuwalny.

Bardzo wa¿na jest odleg³o¶æ od elementu przy tym pistolecie.
 

hematol 
Wys³any: 2017-07-13, 23:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
kamil12173, w przypadku tego pistoletu wchodzi w rachube jedynie ustawienie na s³uch czy tam "czuja",nie sugeruj sie zaleceniami producenta (pude³ka).Popróbuj ró¿ne ustawienia sam zdecyduj,na którym dzia³a najlepiej. ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group