Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Mafiu666
Wys³any: 2017-06-03, 10:42   Amator i dobór sprzetu.
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam, chcia³bym sie zapytac i poradzic o dobor sprzetu do warsztatu lakierniczego mniejszych czesci a byc moze w przyszlosci calych samochodow. Szukam dobrego kompresora i pistoletu/pistoletów ktore nie beda kosztowaly po 5k ale tez nie beda dziadowskie aczkolwiek zeby tez w przyszlosci nie trza bylo zmieniac na lepsze. Jakie firmy ? pojemnosci? No i oczywiscie co oprocz kompresora i pistoletów musze zakupic na takie pierwsze prace? papierki, szlifierki (tutaj tez nie wiem ktore beda najlepsze). Z jakich firm zamawiac lakiery i podklady ? Najlepiej gdyby byla jedna z ktorej dostane wszystkie potrzebne materialy zeby nie mieszac. Sporo pytan ale licze,ze znajdzie sie dobry czlowiek i cos poradzi. pozdro
 

kzychu
Wys³any: 2017-06-10, 19:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Nikt Ci nie odpisa³ bo wszystko o co pytasz jest na forum.Poczytaj, jak bêdziesz chcia³ rady w konkretnej sprawie to pytaj, dobrze by by³o jak by¶ napisa³ czym dysponujesz ,sprzêt, lokal, bud¿et i najwa¿niejsze czy ju¿ co¶ umiesz zrobiæ.
 

misias
Wys³any: 2017-06-10, 20:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
Ja zaczyna³em od sprê¿arki 50l. bez filtra i pistoletu sico bronze 1.4.hehe :D
 

hematol 
Wys³any: 2017-06-11, 00:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Mafiu666 napisa³/a:
Szukam dobrego kompresora i pistoletu/pistoletów ktore nie beda kosztowaly po 5k ale tez nie beda dziadowskie aczkolwiek zeby tez w przyszlosci nie trza bylo zmieniac na lepsze.

Najlepiej kup od razu porz±dny sprzêt i na tym sie ucz,tak wg. mnie jest najlepiej,ja zaczyna³em od "chiñczyków" i nie tylko chodzi o sprzêt lakierniczy ale tak¿e o narzêdzia warsztatowe i musia³o up³yn±æ du¿o (nie potrzebnej) wody aby dojrzeæ do tego,¿e sprzêt porz±dny musi byæ,¿eby sie wszystko klei³o,od tej chwili wolê dozbieraæ kasy poczekaæ i kupiæ co¶ porz±dnego.
Jest narzêdzie PRO wêc reszta zale¿y ju¿ tylko od Ciebie.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group