Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Dbanan992
Wys³any: 2017-08-05, 03:27   Malowanie ca³ego samochodu bez rozbierania
0
UP DOWN

Posty: 1
Cze¶æ,
Od razu napomnê, ¿e nie jestem lakiernikiem, nigdy nie malowa³em itp. itd. ale interesuje mnie jedna rzecz. Jak to jest z malowaniem ca³ego samochodu? Kolega mi ostatnio opowiada³ ¿e jego znajomy pomalowa³ mu hondê ca³± bez ¶ci±gania elementów, no i jak otworzy drzwi to np. na progu widaæ bardziej wyblakniêty lakier.

No i przechodzê do sedna, czy tak siê maluje? Zawsze wyobra¿a³em sobie ¿e ¶ci±ga siê drzwi, maskê, baga¿nik no wszystkie elementy i malujê siê ca³y samochód a nie z wierzchu tylko.

Wpad³em na ten film: https://www.youtube.com/watch?v=ysQHpjLpYss

Gdzie w jakiej¶ firmie te¿ maluj± auto z zewn±trz. I co mnie zaciekawi³o, to dlaczego szpary miêdzy np. drzwiami nie s± oklejone? Czy to nie zapyli? Czy nie bêdzie takich rantów widocznych?

Dziêkujê i pozdrawiam
 

kalbi 
Wys³any: 2017-08-05, 09:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
mo¿na lakierowaæ bez ¶ci±gania drzwi, maski, klapy - s± specjalne g±bki na wnêki, które siê wkleja aby nie by³o widaæ przej¶cia. Oczywi¶cie resztê galanterii siê demontuje - ¶wiat³a, listwy, klamki, lusterka, migacze itp.... Czy lakierujemy z wierzchu, czy razem z wnêkami to zale¿y wg ustaleñ z klientem i oczywi¶cie wiadomo, ¿e z wnêkami bêdzie dro¿ej dlatego nie ka¿dy siê na to decyduje
_________________

 
 

mirusiek 
Wys³any: 2017-08-10, 10:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 119
Mozna tez przepolerowac wneki i juz nie beda sie roznic od nowego lakieru na zewnatrz
_________________
https://www.flickr.com/photos/51928327@N08/sets/
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania