Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Hwoarang
Wys³any: 2017-09-01, 12:26   FLG 5 - w±ska miot³a
0
UP DOWN

Posty: 4
Witam szanownych forumowiczów.

Chcia³em siê Was zapytaæ, czy miot³a mierz±ca 19cm. (z krañcowym odkurzem oko³o 21cm) w przypadku pistoletu DeVilbiss FLG 5, to rzecz normalna?

My¶la³em, ¿e ten pistolet dysponuje nieco szerszym strumieniem, a tu lekkie niemi³e zaskoczenie.

Pistolet jest nowy, wczoraj malowa³em nim po raz pierwszy.
 

lakierownik
Wys³any: 2017-09-01, 13:00   
0
UP DOWN

Posty: 18
Witam. Posiadam dwie sztuki tego wynalazku i faktycznie z szerokoscia natrysku sza³u nie robi±, ale jak za takie pieniadze wiecej byb sie nie spodziewal.Osobiscie wydalem na nie 60 £ czyli niecale 300zl . 1.8 poszedl do podk³adu a drógim co¶ tam malujê. Mam te¿ devilbis GTI Pro który rozpyla troche szerzej ale to ju¿ troche wy¿sza polka devila . Flg dobra mocna stara konstrukcja ale niestety troche mu brakuje.
 

Hwoarang
Wys³any: 2017-09-01, 13:09   
0
UP DOWN

Posty: 4
Ja siê na niego zdecydowa³em, bo na necie mo¿na znale¼æ testy jak to niby ten pistolet dmucha miot³± oko³o 30cm.

Te 20cm. w moim, to lekka udrêka, szczególne przy aplikacji srebrnej bazy... trzeba siê sporo napociæ by efekt wyszed³ przyzwoity.

Teraz siê zastanawiam, czy nie zakupiæ GTI Pro Lite, a FLG 5 zostawiæ do epoksydu.
Tylko co bêdzie, je¶li GTI te¿ bêdzie mieæ miot³ê poni¿ej 30cm? (bra³bym z dysz± TE10) ;P
 

lakierownik
Wys³any: 2017-09-01, 18:59   
0
UP DOWN

Posty: 18
Szczerze nie sprawdzalem w centymetrach ale jutro zrobie probe to Ci napisze. Jak sie nie mylê to te¿ mamdysze TE10
 

lakierownik
Wys³any: 2017-09-01, 19:00   
0
UP DOWN

Posty: 18
W ka¿dym razie jak dla mnie daje rade i przy srebrnych
 

Hwoarang
Wys³any: 2017-09-01, 19:55   
0
UP DOWN

Posty: 4
Je¶li Ci siê bêdzie chcia³o zrobiæ taki test porównawczy obu pistoletów i pomierzyæ te miot³y, to bêdê Ci bardzo wdziêczny :)
 

lakierownik
Wys³any: 2017-09-02, 11:28   
+1
UP DOWN

Posty: 18
Zrobilem testa i co do flg to mam ten sam wynik 20 z chaczykiem . Gti pro spisuje siê lepiej -30cm, bylo by wiecej ale przy pelnym rozkreceniu "gubi ¶rodek"ale co do glowicy to siê pomyli³em bo mam TE20
 

Hwoarang
Wys³any: 2017-09-02, 22:02   
0
UP DOWN

Posty: 4
Dziêki wielkie :)
Teraz rodzi siê kolejne pytanie, czyli czy jest ró¿nica w szeroko¶ci strumienia miêdzy g³owic± TE10, a TE20. Mo¿e kto¶ ma takie info :)
 

lakierownik
Wys³any: 2017-09-03, 08:19   
0
UP DOWN

Posty: 18
Wybierajac ten pistolet mialem okazjê uzyc tej TE10 ale testowalem to dmuchajac w powietrze rozcienczalnikiem zeby nie pobrudzic nowego pistoletu technika. Nie pamietam dokladnie co za roznica byla miedzy nimi ale wybralem ta Te20
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2017-09-03, 10:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Hwoarang napisa³/a:
czy jest ró¿nica w szeroko¶ci strumienia miêdzy g³owic± TE10, a TE20. Mo¿e kto¶ ma takie info

Wszystkich info odno¶nie tego modelu oraz przeznaczenia poszczególnych typów g³owic
otrzymasz u autoryzowanego przedstawiciela DeVilbiss Polska £ódz tel. 42 636-13-13
Tam równie¿ mo¿esz kupiæ ten model DeVilbissa
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group