Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
waszka 
Wys³any: 2017-10-09, 12:27   Problem z ta¶mami
0
UP DOWN

Posty: 1
Cze¶æ. Od paru miesiêcy co¶ staram siê pomalowaæ i zacz±³em od kasków. Po drodze mia³em wiele problemów, ale g³ówny to maskowanie. Zaopatrzy³em siê w ma³y ploter i do momentu wycinania nie ma problemów. Problemy pojawiaj± siê w momencie na³o¿enia grafiki. Robiê to foli± transportow± , ale czy macie jakie¶ sposoby nak³adania na zakrzywiony kask ¿eby siê nie marszczy³o i ³adnie na³o¿y³o ?
Drugie pytanie - jak ju¿ jako¶ na³o¿ê to czy czekacie a¿ wyschnie ? Czy malujecie cieniutkimi warstwami ? U mnie przy próbie odklejeniu na ¶wie¿o - farba potrafi siê ci±gn±æ z maskowaniem i postrzêpiæ, a czasem zostawiæ klej pod szablonem.
Trzecie pytanie - jakiej folii u¿ywacie do maskowania - ja u¿ywa³em oracal i teraz hansa , ale wg mnie i ta i ta nie jest do koñca dobra. Oracal zostawia klej , a pod Hanse mi wcieka farba.
Czwarte pytanie czy je¿eli mam kask pomalowany czarnym podk³adem i chce napis czerwony - to czy najpierw pod kolor maluje na bia³o czy odrazu czerwonym ? Czasem jak odklejê ta¶mê maskuj±ca to widzê bia³± farbê pod czerwonym np. https://ibb.co/h4sNWG
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime