Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
layel
Wysłany: 2017-08-04, 18:13   w drodze do mistrzostwa
0
UP DOWN

Posty: 1
Czesc wszystkim,zaczne od tego ze mam 22 lata id od 2 tygodnii jestem przyuczany do zawodu lakiernika samochodowego.Wczesniej pracowalem jako blacharz,pracowalem w autoryzowanym serwisie oraz przy autach zabytkowych.W zyciu troszke sie pozmienialo i dzis pracuje w autoryzowanym serwisie na innym dziale,chlone wiedze jak gabka,a musze pkwiedziec ze mam od kogo ,bo od mistrza Polski lakiernikow,za ktorym przemawiaja lata doswiadczen,ekipa jest bardzo mila i wyrozumiala,sami mowia ze mam "dryg i reke" ijuz zaczalem uzywac ppistoletu.Na codzien przygotoeyeanie elementow bo to najwazniejsze ,ale nabieram wyczuci w rece,mowia ze idzid mi na prawde dobrze,podsylam zdjecie zapodkladowanego elementu przeze mnie.Sam jestem praca zafascynowany,odnalazlem chyba druga pasje zaraz po sporcie,wiec do pracy chodze z usmiechem na twarzy. :) Pozdrawiam wszystkich,pistolety w dlon !!!!

IMG_20170725_152211.jpg
Plik ściągnięto 190 raz(y) 2.77 MB

 

misias
Wysłany: 2017-08-20, 20:21   
0
UP DOWN

Pomógł: 2 razy
Posty: 246
layel, Witamy!Jakimi materiaÂłami zaczynasz lakierowaĂŚ?wyglÂąda bardzo dobrze. :spoko:
 

LayelAbel
Wysłany: 2017-08-29, 15:14   
0
UP DOWN

Posty: 1
Niestety zagubilem haslo do konta wczesnienszego.Dziekuje za mile slowa .Pracujemy na standoxie i autocolorze ,Wszystkie pistolety sa firmy Sata :) )
 

sawmaster 
Wysłany: 2017-08-30, 09:07   
0
UP DOWN

Posty: 563
Skąd: BiaÂłystok
nie ma to jak uczyĂŚ siĂŞ od najlepszych :)
 

MagikInvest
Wysłany: 2017-10-10, 10:04   
0
UP DOWN

Posty: 24
fajna robota
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania