Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
hematol 
Wys³any: 2017-04-09, 20:57   Lakier strukturalny na zderzaki,jaki polecacie?
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Chcê polakierowaæ zderzaki struktur± czarn±,jaki polecacie dobry lakier?
 

Dementor
Wys³any: 2017-04-10, 10:01   
0
UP DOWN


Posty: 364
Norton, Roberlo
 

kalbi 
Wys³any: 2017-04-10, 18:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Impa - wygl±d jak orygina³ (nale¿y rozcieñczyæ)
_________________

 
 

hematol 
Wys³any: 2017-04-10, 20:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Dziêkuje za odpowiedzi,zakupi³em dzis rano APP lakier strukturalny i mam jeszcze pytanie,moj zderzak wymaga³ lekkiego szpachlowania oczywi¶cie szpachlówka na plastik i tu pytanie czy mogê ten lakier strukturalny nak³adaæ od razu na szpachlówke b±dz mam zapodk³adowaæ te miejsca czy jeszcz einaczej?W karcie tech nic nie znalaz³em na ten temat jedynie pisz± jak nak³adaæ na plastik. :)
 

sawmaster 
Wys³any: 2017-04-11, 06:42   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
je¶li na zderzaku jest struktura to wystarczy przelecieæ w³óknink± czerwon± i jazda lakier strukturalny?
 

hematol 
Wys³any: 2017-04-11, 23:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
sawmaster napisa³/a:
je¶li na zderzaku jest struktura to wystarczy przelecieæ w³óknink± czerwon± i jazda lakier strukturalny?

Tyle to ja wiem ale pyta³em czy na miejsca szpachlowane mo¿na nak³adaæ ten lakier?
 

barteek933
Wys³any: 2017-04-12, 11:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
Ja bym dal podkad. Mam do was pytanie dotyczace lakierowania takich listew poniewaz kupilem drzwi do swojego samochodu ale listwa jest czasna i zniszczona a u mnie sa w kolor samochodu lecz w macie. Jak lakierujecie takie listwy to dajecie bezbarwny w macie na wierzch czy sama bazê? Na forum kiedys widzialem jak ktos pisal o utwardzaczu do bazy. Jesli dodajecie utwardzacz to jaki¶ specjalny ? Jak kiedys robilem listwy to gosc w mieszalni powiedzial ze musi byc bezbarwny i dal mi srodek matujacy. Oryginalne listwy napewno nie maja na sobie bezbarwnego
 

kalbi 
Wys³any: 2017-04-12, 12:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
barteek933 napisa³/a:
Ja bym dal podkad. Mam do was pytanie dotyczace lakierowania takich listew poniewaz kupilem drzwi do swojego samochodu ale listwa jest czasna i zniszczona a u mnie sa w kolor samochodu lecz w macie. Jak lakierujecie takie listwy to dajecie bezbarwny w macie na wierzch czy sama bazê? Na forum kiedys widzialem jak ktos pisal o utwardzaczu do bazy. Jesli dodajecie utwardzacz to jaki¶ specjalny ? Jak kiedys robilem listwy to gosc w mieszalni powiedzial ze musi byc bezbarwny i dal mi srodek matujacy. Oryginalne listwy napewno nie maja na sobie bezbarwnego


ja dajê matowy bezbarwny na listwy, ale jak robiê spód maski w macie to dajê ju¿ utwardzacz do bazy oko³o 10% (utwardzacz daje taki jaki mam)
_________________

 
 

MagikInvest
Wys³any: 2017-10-16, 15:48   
0
UP DOWN

Posty: 24
czy jaki¶ konkretny lakier bezbarwny matowy dajesz na plastiki ??
 

klakier
Wys³any: 2017-10-23, 20:43   
0
UP DOWN


Posty: 19
Na listwy lakier matowy. Ja robiê novolem 530.
Trzeba teraz pamiêtaæ o d³ugim czasie odparowania warstwy, bo wyjdzie pó³po³tsk.
 

kalbi 
Wys³any: 2017-10-24, 11:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
MagikInvest napisa³/a:
czy jaki¶ konkretny lakier bezbarwny matowy dajesz na plastiki ??
bardzo dawno nie trafi³y mi siê listwy w macie ale robi³em Troton Diabolic Mat, natomiast efekt satyny Autocolor p190-1063 (¶wietny lakier)
_________________

 
 

MagikInvest
Wys³any: 2017-10-24, 12:23   
0
UP DOWN

Posty: 24
bardzo dziêkuje Kalbi
 

kalbi 
Wys³any: 2017-10-24, 14:49   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
wa¿ne jest aby przed ka¿dorazowym u¿yciem lakieru matowego, czy satynowego dok³adnie wymieszaæ puszkê z zawarto¶ci±, gdy¿ "mat" opada na dno
_________________

 
 

glover
Wys³any: 2017-10-25, 16:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 303
Matowy bezbarwny na strukturze powoduje ¿e wolniej siê brudz± te plastiki, przynajmniej ja mam takie wra¿enie ;)
 

MagikInvest
Wys³any: 2017-10-31, 12:39   
0
UP DOWN

Posty: 24
glover napisa³/a:
Matowy bezbarwny na strukturze powoduje ¿e wolniej siê brudz± te plastiki, przynajmniej ja mam takie wra¿enie ;)



to prawda , i mija problem z wszystkimi ¶rodkami chem. do utrzymania w przyzwoitym wygl±dzie zderzaki itp
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania