Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
gdulus
Wys³any: 2017-11-01, 10:08   calosciowka , jaki najpieknieszy czarny kolor ??
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
Witam bardzo serdecznie , maluje cale auto na czarno prosze podajcie propozycjie jaki czarny kolor wybrac wiadomo ze kazdy lubi co innego , chcialbym zeby to nie byl zwykly czarny , tylko zeby sie mianil i blyszczal , zeby zawieral w sobie blyszczace grube ziarna , wiec chyba powinien zawierac duzo ksyralitu czy mataliku czy perly czy wszystkiego na raz, niemam pojecie , czy w czarnych lakierach sa jakies lakiery troj warstwe jak endy red , albo biala perla jesli macie jakies kody lakieru albo nazwy farby prosze pomoc musi byc czarny
_________________

 

mirusiek 
Wys³any: 2017-11-02, 15:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 119
Sprawdz VW numer koloru: LC9X wybierz opcje ''wiecej ziarna'' i masz piekny kolor : gleboko czarny , z niebiesko- zlotym ziarnem.

Mojego mercedesa malowalem w tym kolorze i kazdy doslownie kazdy sie zachwycal :)

_________________
https://www.flickr.com/photos/51928327@N08/sets/
 

Siekiera
Wys³any: 2017-11-07, 07:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Ziarno bêdzie wyszarza³o czarny i czym wiêcej dasz to bêdziesz traci³ g³êbiê, zw³aszcza grube do tego siê nie nadaj±. Jak ju¿ to per³y ale jak chcesz co¶ eleganckiego z du¿± g³êbi± to zrób to w dwóch warstwach. W pierwszej sama czarna baza, najczarniejsza - w ka¿dym mieszalniku jest taka lub ewentualnie z ma³ym dodatkiem jakiej¶ per³y. A w drugiej warstwie daj sam± ¿ywicê bazow± i do tego xyrallic - na litr ¿ywicy 30-50 gram. Kolory xyralliców to najczê¶ciej: bia³y, czerwony, niebieski, zielony, z³oty, miedziany. Mo¿esz np. pomieszaæ dwa czerwony-miedziany, niebieski-zielony.
Najwa¿niejsze aby tego nie spiepsz.æ jakim¶ badziewnym bezbarwnym który zmatowieje po tygodniu. Klar z du¿± g³êbi± to podstawa.
 

Szczur[R]
Wys³any: 2017-11-19, 14:49   
0
UP DOWN

Posty: 9
Macie jakie¶ nagranie z lakierowania ? Albo chocia¿ zdjêcia jak wysz³o ? Zainteresowa³ mnie ten temat
 

max2014 
Wys³any: 2017-11-20, 20:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 170
witaj ja bym po³o¿y³ CZARNY FORTEPIANOWY :cool:
 

misias
Wys³any: 2017-11-20, 21:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
max2014, Podaj nr tego fortepianu,bo na mojego bêdê rzuca³.

Fajny temat bo akurat mi sie szykuje taka robota w niedalekiej przysz³o¶ci :D
 

Chino 
Wys³any: 2017-12-02, 10:41   
0
UP DOWN
LPLCC


Pomóg³: 7 razy
Posty: 464
Sk±d: Warszawa
Najczarniejszy z czarnych jest HOK S2-25 Jet Black. Czarniejszego ju¿ nie ma .. i czystszego. Na to daæ na dwa razy bezbarwny USC01 i efekt bedzie ¶wietny :)
Czyli czarny podklad, czarny S2-25, 3 warstwy USC, szlif i kolejne 3 na lusterko :) Fortepian murowany.
_________________
CHROME N PAINT CUSTOM SHOP

LAKIERY HOUSE OF KOLOR
BUDOWA I PRZEBUDOWA POJAZDÓW
www.custom-shop.pl
Sodowanie, Szkie³kowanie, Piaskowanie
www.soda-blaster.pl
 
 

mirusiek 
Wys³any: 2017-12-19, 08:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 119
Znalazlem tez zdjecie auta co malowalem kolorem NERO 601 z Alfa romeo.
Piekna bardzo gleboka czern. Ale nie metalik.

_________________
https://www.flickr.com/photos/51928327@N08/sets/
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania