Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Szymon6666
Wys³any: 2018-01-21, 18:59   Co zamiast klaru na kask?
0
UP DOWN

Posty: 5
Ledwo siê przywita³em a ju¿ mam pytani.Mianowicie chodzi o malowanie kasku a dok³adniej ju¿ koñcówkê. Otó¿ na YouTube ogl±da³em filmik jak pewien go¶æ maluje kaski ale na koniec na wykonan± pracê nie naklada³ klaru natomiast bra³ jak±¶ ma¼ i j± rozsmarowywa³ po czym polerowanie szmatk±.Kask po tym zabiegu zyskiwa³ g³êbiê i b³yszcza³.Niestety na z³o¶æ nie mogê teraz znale¼æ tego filmiku.Chcia³bym dodaæ ¿e po pracach tamtego go¶cia mo¿na stwierdziæ ¿e nie by³ to ¿aden amator.Wie kto¶ mo¿e co to mog³o byæ?
 

KK 
Wys³any: 2018-01-21, 21:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Smalec z gêsi.
_________________

 
 

Szymon6666
Wys³any: 2018-01-22, 09:29   
0
UP DOWN

Posty: 5
Gratulujê pomys³owo¶ci. Nie rozumiem po co kto¶ wogole w ten sposób siê wypowiada.
 

krzyhu555 
Wys³any: 2018-01-22, 13:01   
0
UP DOWN

Posty: 12
Sk±d: wroc³aw
Szymon ciê¿ko cokolwiek powiedzieæ nie widz±c filmu, mo¿e chodzi o impregnat który siê stosuje na szlagmetal, nic innego mi nie przychodzi do g³owy.
 

Szymon6666
Wys³any: 2018-01-22, 16:08   
0
UP DOWN

Posty: 5
Wielkie dziêki i o tego typu odp mi chodzi³o. Ja nie jestem znawc± tematu jak wiêkszo¶æ tutaj wiec pomy¶la³em ¿e mo¿e to jaka¶ popularna rzecz i bêdziecie j± znali.Postaram siê znale¼æ filmik.Niestety jak próbuje wstawiæ np zdj to przy ³adowaniu wyskakuje mi ze stron± nie dzia³a
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group