Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Grzesiek-Sl 
Wys³any: 2018-03-09, 08:05   Zestaw naprawczy i klucz serwisowy do pistoletu SATA jet 90

Posty: 0
Witam wszystkich. Poszukujê zestawu naprawczego do pistoletu lakierniczego SATA jet 90 oraz klucza serwisowego do niego. Obecnie mam za³o¿on± dyszê 1.4bs i taka mi najbardziej pasuje ale kupiê ka¿d± inn± do tego modelu. Zestaw mo¿e byæ nawet u¿ywany, je¿eli by³by w przyzwoitym stanie. W firmie FAMA zakupi³em ju¿ wszystko co by³o jeszcze dostêpne do "90-si±tki" ale nie mogê nigdzie namierzyæ powy¿szych elementów. Mo¿e kto¶ z szanownych forumowiczów ma taki zestaw naprawczy lub klucz serwisowy do odsprzedania?
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2018-03-09, 08:52   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Grzesiek-Sl napisa³/a:
W firmie FAMA zakupi³em ju¿ wszystko co by³o jeszcze dostêpne do "90-si±tki"

Mo¿esz napisaæ co tam jeszcze maj± dostêpne do tej jet 90 ?
Na jesieni reanimowa³em znajomego jet 90 i czê¶ci mieli ....


Grzesiek-Sl napisa³/a:
klucz serwisowy do odsprzedania?

Ten "klucz serwisowy" to najnormalniejszy klucz do pistoletów Sata jaki mo¿na kupiæ z pistoletem wystêpuje równie¿ osobno w sprzeda¿y w zestawie pod numerem katalogowym Sata nr. 9654
 

Grzesiek-Sl 
Wys³any: 2018-03-09, 10:24   

Posty: 0
Dziêkuje za odpowied¼. A w Famie do SATAjet 90 maj± jeszcze dostêpne poni¿sze elementy:

3988 - Opak 10 szt. filterków do pistoletów SATA – 20,00 euro netto/op
10520 -Sprê¿yna iglicy – 0,86 euro nettoszt
26500 –sprezyna uszcz iglicy - 0,86 euro netto/szt
17152 - Sprê¿yna dociskowa t³oczka powietrza do pistoletów SATA - 0,86 Euro netto /szt
53611- Spust powietrza [do SATAjet 90] – 7,10 Euro netto /szt
77677- uszczelnienie iglicy do SATAjet 90 – 13,00 Euro netto/kpl
Trzpie̱ 3624 Р2,50 Euro netto
53603-Pokrêt³o regulacji powietrza – 34,40 Euro netto/szt
54221 - Zawór regulacji szeroko¶ci strumienia – 26,00 Euro netto /szt

Niestety nic ju¿ wiêcej nie maj± do tego sprzêtu.
 

wiechec89
Wys³any: 2018-03-11, 10:23   

Posty: 1
Ostatnio kupi³em okazyjnie satê 90. Mam pytanie odno¶nie zestawu naprawczego Sata 57430 do tego pistoletu.
Znalaz³em informacjê, ¿e ten zestaw pasuje do pistoletów o numerze seryjnym ponad 85000, ja mam akurat poni¿ej tego numeru. Czym ró¿ni siê pistolet poni¿ej i powy¿ej tego numeru.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2018-03-12, 23:36   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
wiechec89 napisa³/a:
Ostatnio kupi³em okazyjnie satê 90.

wiechec89 napisa³/a:
Mam pytanie odno¶nie zestawu naprawczego Sata 57430 do tego pistoletu.


To zestaw czê¶ci do naprawy uszczelnienia spustu powietrza (trzpienia)
wiechec89 napisa³/a:
Znalaz³em informacjê, ¿e ten zestaw pasuje do pistoletów o numerze seryjnym ponad 85000,


wiechec89 napisa³/a:
Czym ró¿ni siê pistolet poni¿ej i powy¿ej tego numeru.

Pistolet niczym ... ró¿nice masz tylko w uszczelnieniu trzpienia spustu powietrza ale zmiana nast±pi³a w tym modelu powy¿ej numeru tak oko³o ponad 200 000 i jeszcze przeniesiono na lew± stronê korpusu ¶rubkê która blokuje pokrêt³o od regulacji ci¶nienia powietrza.

I to s± wszystkie zmiany jakie zasz³y w korpusie tego modelu na przestrzeni lat jego produkcji ...

Ten zestaw jaki posiadasz jest akurat do egzemplarzy które mia³y t± zmianê uszczelnienia spustu powietrza. Mo¿esz go sobie zachowaæ i wykorzystaæ przy Sata jet 2000 czy 3000
które to maja takie samo uszczelnienie spustu powietrza.

Je¶li ucieka powietrze w niej poprzez ten trzpieñ to mo¿esz to uszczelnienie zamówiæ w serwisie Sata

Maj± na pewno poniewa¿ na jesieni reanimowa³em znajomemu w³a¶nie taki egzemplarz
o numerze oko³o 28800 i dosta³em uszczelkê sprê¿ynkê i podk³adki 2 szt.
 

wiechec89
Wys³any: 2018-03-13, 21:31   

Posty: 1
Nie mam tego zestawu naprawczego. Pyta³em tylko z ciekawo¶ci i zastanawia³em siê o zakupie czê¶ci na zapas, bo podobno nowe czê¶ci do tej saty nie s± ju¿ produkowane, jedynie te co maj± na stanach magazynowych. Ogólnie moja sata jest w idealnym stanie bior±c pod uwagê, ¿e pochodzi z pocz±tku produkcji, technicznie wszystko sprawne.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Kupiê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group