Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
guciofilucio
Wys³any: 2018-04-15, 21:04   Przetar³em podk³ad akrylowy do go³ej blachy ,mo¿na k³a¶æ baz
0
UP DOWN

Posty: 5
Nie znalaz³em nigdzie takiej samej sytuacji wiêc pytam .
Przetar³em delikatnie dos³ownie milimetr na milimetr podk³ad akrylowy na masce do go³ej blachy.
Co siê stanie jak pokryjê baz± a potem klarem ?
Pytam poniewa¿ maluje ju¿ podk³adem pi±ty raz i za ka¿dym razem w jakim¶ miejscu gdzie¶ przecieram , zawsze w innym miejscu . Trwa to ju¿ tydzieñ i mam ju¿ do¶æ :sciana:
 

Mati28
Wys³any: 2018-04-16, 07:00   
0
UP DOWN

Posty: 4
Je¶li to ciemny kolor to nic siê nie stanie ³adnie pokryje bez przej¶cia-wiem bo sam to robi³em na czarnej bazie, jednak¿e to miejsce (nie wiem po jakim czasie czy miesi±c czy rok) bêdzie mia³o bardzo s³ab± przyczepno¶æ z pod³o¿em i mo¿e doj¶æ do podwa¿enia pow³oki w tym miejscu no i oczywi¶cie szybko siê tam mo¿e pokazaæ korozja.
Ja bym zamaskowa³ maskê z wy³±czeniem tego przetarcia zrobi³ 2 lekkie warstwy podk³adu z ³agodnym przej¶ciem i bardzo delikatny szlif rêczny szar± w³óknin± lub papierem P600 i fina³ ;)
 

mirasr
Wys³any: 2018-04-16, 08:19   
0
UP DOWN

Posty: 21
Na przetarcia podk³ad 1K. Ja u¿ywam Duxone DX1061, delikatnie zapyliæ przetarcie i po 15 minutach baza, a pó¼niej bezbarwny.
 

kalbi 
Wys³any: 2018-04-16, 19:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
kup sobie epoksyd 395 w sprayu - k³adziesz cienk± warstwê epoksydu i bez matowania epoksydu k³adziesz bazê. Nie mo¿na k³a¶æ bazy na go³± blachê
_________________

 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2018-04-16, 22:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
guciofilucio napisa³/a:
Trwa to ju¿ tydzieñ i mam ju¿ do¶æ

To kup sobie podk³ad w spraju na tzw. przecierki Spectral 395 tak jak Ci kolega kalbi
zaleca i masz po problemie poniewa¿ robisz nim w technice mokro na mokro
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group