Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jarko85
Wys³any: 2018-08-08, 17:12   Citroen C3 poprawka progu.
0
UP DOWN

Posty: 4
Witam
Proszê o pomoc w ogarniêciu nastêpuj±cej sprawy. Na progu zszed³ lakier i zaczê³a wychodziæ rdza. Wiem jak wyczy¶ciæ i przygotowaæ element, problem le¿y jak to polakierowaæ ¿eby by³o jak najmniej inwazyjnie. Zamówi³em lakier ale w mieszalni Pan od razu mnie ostrzeg³ ¿e kolor bêdzie siê ró¿ni³ z powodu wieku auta oraz ¿e to jest trudny lakier do po³o¿enia. Nie wiem czy malowaæ ca³y próg czy tylko miejsce gdzie bêdzie naprawa. W za³±czniku zamieszczam zdjêcia.

dziêkujê pozdrawiam

c3aa.jpg
Plik ¶ci±gniêto 170 raz(y) 101.52 KB

c3.jpeg
Plik ¶ci±gniêto 102 raz(y) 67.47 KB

 

kalbi 
Wys³any: 2018-08-09, 06:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
tam jest dziura, nale¿y zrobiæ wstawkê ze zdrowej blachy. Podczyszczanie nic nie da - szkoda czasu
_________________

 
 

jarko85
Wys³any: 2018-08-09, 12:53   
0
UP DOWN

Posty: 4
Wiem wiem to wszystko bêdzie ogarniête wyczy¶ci³em to póki co ¿eby zobaczyæ jakie s± spustoszenia. Chodzi mi g³ównie o efekt wykoñczeniowy lakierem, ¿eby nie lakierowaæ za du¿o albo za ma³o oraz ¿eby to mia³o jaki¶ wygl±d.
 

szokkk451
Wys³any: 2018-10-10, 09:02   
0
UP DOWN

Posty: 8
Witam malowalem parê szt c3 progi moja opinia i porada a Ty zrobisz jak chcesz rozmatowic ca³y po naprawach blacharskich ca³o¶æ pomaluj do nadkola tylnego ten kszta³t polkola nad nim g±bk± do samego koñca i prysnac ca³o¶æ zrób to poprostu jak najlepiej teraz a puziej bêdzie ³adnie :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group