Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Rusty 
Wys³any: 2019-01-15, 13:21   Audi A4 B5 99r, zgnite podszybie po wycieku kwasu z aku.
0
UP DOWN

Posty: 3
Witajcie. Mam problem jak w temacie. Normalnie zawa³ serca. Doradzicie co z tym zrobiæ? Prawdopodobnie gazownicy sknocili co¶ przy zak³adaniu instalacji i dosz³o do zwarcia. Nie wiem jak d³ugo je¼dzi³em z tym kwasem. Póki co wszystko porz±dnie wyp³uka³em ale jak dla mnie wygl±da to tragicznie. Martwi mnie szczególnie przestrzeñ przy samej grodzi, jest tam podwójne podszybie i tam równie¿ wciek³ kwas przez wy¿arty otwór (nie wiem czy wyrz±dzi³ tam jakie¶ szkody, co¶ tam trochê widaæ ale trudno powiedzieæ). Obje¼dzi³em ju¿ 4 blacharzy i nikt nie da mi gwarancji na to, ¿e to nie zgnije po roku czy dwóch. Kazali mi sprzedawaæ auto ale nie chcê tego robiæ. Jest szansa to porz±dnie ogarn±æ na lata czy ten rak bêdzie ju¿ tam siedzia³? Proszê o rady ewentualnie polecenie dobrego blacharza w warm-maz i okolicach.

IMG_20190115_130119.jpg
Plik ¶ci±gniêto 53 raz(y) 479.49 KB

IMG_20190115_130114.jpg
Plik ¶ci±gniêto 38 raz(y) 129.77 KB

IMG_20190115_130103.jpg
Plik ¶ci±gniêto 78 raz(y) 825.83 KB

IMG_20190115_130057.jpg
Plik ¶ci±gniêto 75 raz(y) 845.58 KB

IMG_20190115_130047.jpg
Plik ¶ci±gniêto 104 raz(y) 808.94 KB

 

Czere¶niak
Wys³any: 2019-01-16, 17:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 200
Rusty napisa³/a:
Kazali mi sprzedawaæ auto ale nie chcê tego robiæ. Jest szansa to porz±dnie ogarn±æ na lata czy ten rak bêdzie ju¿ tam siedzia³?

Mozna panie cementa tam wlac w dziurska i bedzie na lata :cool:
albo jakigo kita nawalic w te szpary przywalic bitexa i bedzie fabryka :spoko:
 

Rusty 
Wys³any: 2019-01-17, 00:00   
0
UP DOWN

Posty: 3
Czyli pozamiatane czy jest sens to robiæ? Mo¿e inaczej, czy jest w ogóle mo¿liwo¶æ porz±dnie to zrobiæ zak³adaj±c, ¿e znajdê porz±dnego blacharza?
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2019-01-17, 21:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Czere¶niak napisa³/a:
Mozna panie cementa tam wlac w dziurska i bedzie na lata

To nie budowa ¿e cementa se lejesz ...
Rusty napisa³/a:
czy jest w ogóle mo¿liwo¶æ porz±dnie to zrobiæ zak³adaj±c, ¿e znajdê porz±dnego blacharza?

Tak mo¿na tylko musisz do¶æ sporo rozebraæ auta do naprawy
przypuszczam ¿e ³±cznie z demonta¿em deski rozdzielczej aby wszystko by³o na wierzchu
podczas wstawiania czy uzupe³niania tych ubytków
Jak kto¶ to ruszy to dopiero zobaczysz jakie tam Ci wyjd± "niespodzianki" .. ;)
To teraz to trzyma sie na rdzy .. wystarczy tylko jak m³otkiem blacharskim to opukasz to zobaczysz co siê zacznie z t± "gangren±" dziaæ
 

Rusty 
Wys³any: 2019-01-17, 22:00   
0
UP DOWN

Posty: 3
Wstêpnie by³o to ostukiwane i trzyma siê to ca³kiem dobrze. Blacha nawet w miejscu gdzie jest ta wy¿arta dziura (czyli najcieñszym) nie chce siê wgniataæ czy przerywaæ. Trafi³em na w miarê kumatego ch³opaka. Twierdzi, ¿e nie trzeba wyrywaæ deski bo rdza nie dosz³a do podszybia, wiêkszo¶æ jest przy grodzi. Proponuje mi równie¿ wywalenie skrzyni i os³on termicznych ¿eby doj¶æ do wszystkiego od spodu. Mam do wymiany sprzêg³o wiêc dobrze siê sk³ada. Koszt 500z³ + materia³y i 300z³ za wymianê sprzêg³a.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group