Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
sp200
Wys³any: 2019-09-14, 18:10   Dobór filtrów do instalacji powietrza
0
UP DOWN

Posty: 21
Czy filtry 40 mikronów, a nastêpnie 5 mikronów(w obudowie z reduktorem ci¶nienia) bêd± wystarczaj±ce do lakierowania?
 

KK 
Wys³any: 2019-09-15, 19:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Zale¿y w jakim stanie bêdzie Twoja sprê¿arka.
_________________

 
 

sp200
Wys³any: 2019-09-15, 19:33   
0
UP DOWN

Posty: 21
Niby ma rok, ale to chiñczyk wiêc co¶ tam mo¿e pluæ. Co polecasz ¿eby by³o na lata?
 

mirusiek 
Wys³any: 2019-09-16, 03:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 119
Na lata nie do zajechania Devilibis Finish Line

_________________
https://www.flickr.com/photos/51928327@N08/sets/
 

KK 
Wys³any: 2019-09-19, 21:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Mam u siebiê satê prep 100, do tego jeszcze zrobi³em filtr wstêpny z wk³adu spiekanego od saty prep. Mam instalcjê ze ¶lep± nitk±.
W drugim pomieszczeniu mam blok CKD 5000.

Najpier powietrze filtrujê przez blok Saty potem CKD. Czy mam czasem oczka? Mam.

Sprê¿arkê mam now± Airpola, ma teraz oko³o 300mth dopiero.

Jakbym drugi raz co¶ mia³ kupiæ to chyba za sprê¿ark± w pomieszczeniu kilka metrów dalej ustawi³bym zwyk³y zbiornik na stoj±co jakie¶ 30-50L. Najlepiej taki wysoki.

Mo¿e zasypa³bym go zmywakami nierdzewnymi.
Z niego wyszed³bym do pomieszczenia i tam zrobi³ odwadniacz na pó³ cala CKD, za nim mo¿e filtr z silika¿elem na wzór devilbissa, a za tym odolejacz CKD.

Jak bêdzie woda w powietrzu to ¿aden filtr tego nie wy³apie, ale zbiorniki osobne wy³apuj± du¿o, wiem bo piaskowa³em swojego czasu.
_________________

 
 

fryc
Wys³any: 2019-10-12, 02:46   
0
UP DOWN

Posty: 55
S± te odwadniacze i filtry,mam takie yato i gdzie mam kupiæ taki wk³ad do tego filtra jak nigdzie nie widze ¿eby takie wk³ady sprzedawali.
 

KK 
Wys³any: 2019-10-12, 20:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Kup w Yato.
_________________

 
 

fryc
Wys³any: 2019-10-29, 00:41   
0
UP DOWN

Posty: 55
Yato nie sprzedaje tego,nie widzê nigdzie,nawet nie wiem jaki to filtr bo nie pisze.Wymy³em to ale to nie rozwi±zanie.

Generalnie sprê¿arka Kraft nie generuje do uk³adu du¿o syfu ale trochê posz³o zanim jeszcze uszczelni³em po swojemu kiepskie filtry na zasysaniu.
Jakie¶ minimalny fillm oleju na sciankach filtra-odwadniacza a tak to woda jak chodzi non stop to co¶ tam siê wykropli ale najwiecej wykrapla siê w butli kompresora 200l.Patrz±c ile dosta³ w dupe na ciaglej pracy to jak narazie ma sie dobrze.

Taki mam yato jak z linka, cosik jakby straci³ na przep³ywie powietrza.Na poczatku nie reagowa³ praktycznie na nacisniêcie pistoletu a teraz jest inaczej.

Ale chodzi o to ze chce pomalowac troche rzeczy bezbarwnym i tu nie bedzie zadnego polerowania,musi byc bez paprocha.

https://rg-narzedzia.com.pl/naolejacze-i-odwadniacze/yato-filtr-reduktor-z-manometrem-1-2-promo.html

Nie wiem co by dobra³ do tego jakie CKD czy co¶?Mnie dziwi ze wymiarow filtrow w sklepach nie ma.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group