Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mariusz.w
Wys³any: 2019-12-09, 11:14   Naprawa progów w nowym aucie
0
UP DOWN

Posty: 3
Cze¶æ, mam taki problem, po wizycie w ASO (1 wizyta) w miejscu gdzie podnosi siê auto zacze³a schodziæ mi guma zabezpieczej±ca. Auto jest z 2019 rok i by³o tylko raz podnoszone. Jest to miejsce szczególnie nara¿one na uszkodzenia (kamienia/piasek itp). Chce przed zim± jakos to zabezpieczyæ, polecicie mi jakie¶ ¶rodki ochrony (bitex, boll czyta³em ¿e s± s³abymi produktami)? Zale¿y mi by da³o siê to na³ozyæ jako¶ pêdzlem, s± to ma³e uszkodzenia. Nie wiem czy potrzebny bêdzie te¿ podk³ad antykorozyjny? Niestety dzisiejsze auta s± robione z gó**** :P
 

kalbi 
Wys³any: 2019-12-09, 16:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
u-pol Raptor
_________________

 
 

mariusz.w
Wys³any: 2019-12-09, 18:09   
0
UP DOWN

Posty: 3
kalbi, czyli taki zestaw wystarczy (https://raptor-polska.pl/sklep-produkty/raptor-zestaw-1l-do-barwienia/)? ¿adnego podk³adu nie trzeba stosowaæ? W chwili obecnej jest to do¶æ ma³e uszkodzenie wiec czy raptor te¿ bêdzie siê trzyma³ fabrycznego baranka?
 

kalbi 
Wys³any: 2019-12-09, 23:40   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
jesli jest go³a blacha to najpierw podk³ad epoksydowy, a ten raptor jest do barwienia - musisz daæ 15-20 procent pigmentu bazowego (koloru), aby siê raptor trzyma³ to wymatuj bordow± w³óknin± pod³o¿e
_________________

 
 

mariusz.w
Wys³any: 2019-12-10, 10:12   
0
UP DOWN

Posty: 3
Dziêki :) masz mo¿e jaki¶ sprawdzony podk³ad epoksydowy czy np. Spectral UNDER 395 bedzie ok?
Odnosnie tego upol raptor masz mo¿e do polecenia co¶ równie dobrego a troche tañszego? Mam do zamalowania do¶æ ma³± powierzchniê ok 3cm na 5cm wiec obstawiam ¿e reszta mi siê tego nie przyda na chwilê obecn±. Chyba ¿e przy nastepnym podnoszeniu auta czyli za pó³ roku.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime