Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 04:12
Autor Wiadomo¶æ
kpopis
Wys³any: 2008-09-26, 23:48   Zywotnosc pistoletow do podkladu
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 291
U mnie pistolety do podkladu zyja krotko, kilka miesiecy a czasem nawet tylko kilka tygodnie. Staram sie je dokladnie mysc, rozkrecam do czysczenia ale i tak szybko sie cenzura±.

Do podkladu uyzywam najtanszego shitu i np dzisiaj zauwazylem ze po zrobieniu kilkunastu elementow moj kolejny pistolet (fobo dysza 2.0, koszt 60zl) bije cisnienie na kielich i niedlugo pojdzie do kosza.

Myslalem o kupnie markowego pistoletu do podkladu jak np. Sata KLC jesli tylko mialbym pewnosc ze posluzy on duuuzo dluzej. Uzywa ktos takiego?
 

jacklack 
Wys³any: 2008-09-27, 00:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 352
kpopis napisa³/a:
Myslalem o kupnie markowego pistoletu do podkladu jak np. Sata KLC jesli tylko mialbym pewnosc ze posluzy on duuuzo dluzej. Uzywa ktos takiego?
Mam ten pistolet i s³orzy mi on do podk³adu malujemy ok 8-12 el.dzienne trzyma siê ju¿ 1,5 roku i na razie wszystko jest oki :spoko:
 
 

marikk 
Wys³any: 2008-09-27, 13:58   Re: Zywotnosc pistoletow do podkladu
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
Do podkladu uyzywam najtanszego shitu i np dzisiaj zauwazylem ze po zrobieniu kilkunastu elementow moj kolejny pistolet (fobo dysza 2.0, koszt 60zl) bije cisnienie na kielich i niedlugo pojdzie do kosza. Te¿ w³a¶nie ich u¿ywam i to samo mam do powiedzenia w tej kwestii ogólnie od pocz±tku jak zaczyna³em przygode z lakiernictwem to w³a¶nie jecha³em na tañszych sprzêtach typu speedway professional expert i nie narzeka³em jak pojawi³y sie fobo stwierdzi³em ¿e idzie sie skusiæ ¿eby by³ do podk³adu i jedna wielka kichaa farba z motylka czerwona po pierwszym myciu zlaz³a od razu o dupe roztrza¶æ z tañszych pistoletów do podk³adu polecam speedwaya zielonego HVLP 110 z³ ok kosztuje daje rade
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group