Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
grzegorzt 
Wys³any: 2020-07-07, 22:31   Pistolet Lakierniczy Mini do ró¿nego rodzaju zastosowania
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam wszystkich,

Posiadam ju¿ pistolety:
SATA 1000 B HVLP 1.7
SATA 5000 B RP RPS 1.3mm - wola³bym teraz chyba HVLP
Iwata WS-400 Supernova EVOtech 1.3 HD

I do mojego kompletu szukam teraz mini my¶la³em o :
SATA mini 4400 B HVLP
Iwata LPH80

Bardziej nastawiony jestem na Sate ze wzglêdu na dysze SR poniewa¿ od czasy do czasu chcê robiæ tzw. Spot Repair przynajmniej sprawdziæ jak mi to wychodzi.
Pistoletu chcê u¿ywaæ do malowania skóry, spot repair, jakie¶ felgi ogólnie nie du¿e elementy dlatego te¿ my¶la³em o dwóch dyszach jednej zwyk³ej a jeden SR.
I moje pytanie brzmi czy który¶ z kolegów pracowa³ tym pistoletem? Jakich dysz u¿ywa³? Jakie s± odczucia itp.

Pozdrawiam,
Grzegorz
 

mirusiek 
Wys³any: 2020-07-18, 18:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 119
Iwata LPH80 uzywam do bazy, fajnie sie maluje nie pili w ogole, bardzo oszczedny.
do bezbarwnego uzywam devilibis SRi Pro jest super. Maluje tym boki zderzakow, obcierki z cieniowaniem, felgi, listwy i takie tam male rzeczy. Duza oszczednosc lakieru .
_________________
https://www.flickr.com/photos/51928327@N08/sets/
 

zeea
Wys³any: 2020-08-10, 08:09   
0
UP DOWN

Posty: 8
Witam,
Nie zakladam nowego tematu, ¿eby nie ¶mieciæ. W skrócie szukam mini pistoleta do hobbystycznego, amatorskiego lakierowania. Ktory brac?
1) star mini evo-t 106tf 1.2
2) mini italco h-951


Czy moze cos innego jest na rynku w podobnym budzecie wartego zakupu?
Pozdrawiam.
 

sawmaster 
Wys³any: 2020-08-10, 09:09   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
ja wybra³em airgunse impact junior 1.2 i jest git
 

zeea
Wys³any: 2020-08-10, 10:11   
0
UP DOWN

Posty: 8
Szczerze to te 350pln to moj max na pistolet. Szkoda mi kasy na drozszy jak go uzyje moze raz w miesiacu. Dodatkowo musze kupic caly osprzet i juz sie robi z tego niezla sumka ^^
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2020-08-11, 22:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Z tych 2 co zapoda³e¶ to kup sobie t± kopie mini DeVilbissa o nazwie Italco z dysz± 1.2 ;)
 

MagikInvest
Wys³any: 2020-08-12, 17:53   
0
UP DOWN

Posty: 24
mam mini italco 1.0 , jest ok , ale polecany jest czesto te¿ mini star za bodajze 285z³ (nie z³oty tylko srebrny) nawet na Youtubie Kazek go u¿ywa , te¿ go zakupi³em ale jeszcze nie by³o okazji u¿yæ

mam tez Sico 1.0 którego u¿ywa³em bardzo du¿o do wszystkiego i nawet do niego wracam bo poprostu jest tani i nie jest mi go szkoda do ró¿nych amatorskich spraw

pozdrawiam
 

Robston
Wys³any: 2020-09-07, 06:46   
0
UP DOWN

Posty: 7
Koledzy a te mini italco nie pyli. Mia³em aurita hvlp bli¼niaczy model H-921 i nie szlo malowaæ bo pylila. Teraz w³a¶nie mam zrobiæ kilka ma³ych zaprawek aucie i potrzebuje co¶ kupiæ.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group