Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mebArth 
Wys³any: 2021-03-24, 19:58   Podnosi bazê na tworzywie na ori
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Dawno mnie tu nie by³o a mam g³upi problem.
Os³ona ko³a Suzuki vitara. Os³ona klejona. Standardowo wyszpachlowana i podk³ad i juz na podk³adzie zaczê³o mi podnosic star± bazê na przedarciach z papieru 220 do oryginalnej bazy. Uratowa³em gryzy na podk³adzie pyl±c gêsty podk³ad na rozp. do bazy. Na 2 dzieñ mia³êm gdzieniegzie przedarcia po 800 i znów podnosi gdzieindziej ni¿ strefa naprawiana. To samo siê dzieje z lusterkami i atrapami od Mazdy po przetarciu do FABRYCZNEJ bazy.

Pytanie - jak siê nazywa izolator na taki szajs? Wiem ¿e jest ale zapomnia³em nazwy i firmy. Jak naprawiam Mazdy plastiki atrapki czy lusterka to albo drê do tworzywa albo w³óknin± ¿eby sie nie dokopaæ do bazy mimo ¿e oryginalna. Auta s± kilkuletnie i wiem ¿e s± w ORI.

Moja baza to debeer na ori rozcieñczalniku.


Szuka³em tematu podnosi baze ale znalaz³o 2000 tematów o motorach itp.

Podziekowa³

A wkr...mnie to ze jak wale baze na przedarcia renault peugeot opel to nic sie nie dzieje,Postawi w³osa ale go zdejme szarym scotchem. Byle kó³ko a czasoroboty jak za bok busa.
_________________
Bart
 
 

MichuMachu
Wys³any: 2021-03-24, 22:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
Ja mia³em podobnie na Hyundai i honda...
Radzi³em sobie z tym tak ¿e nakladalem na miejsca przetarcia novol protect 380... Jest to podk³ad poliestrowy co¶ Ala taka szpachlówka natryskowa szybkoschnaca....
Potem przetarcie 180 do 320 i normalnie podk³ad akrylowy... Opcjonalnie PZP jeszcze ale ja dawa³em to na wszystkie miejsca które by³y przetarte i problem znik³...
Widaæ japoñce maj± co¶ w bazie lub w plastyku...
Pozdro :spoko:
 

kzychu
Wys³any: 2021-03-27, 19:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Daj podk³ad wodny, ja u¿ywa³em 315 z novola.
 

kzychu
Wys³any: 2021-04-02, 15:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
I jak mebArth wypróbowa³e¶ podk³ad wodny? ¯adne rozpuszczalnikowe nie daj± takiej bariery.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group