Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Dennzor
Wys³any: 2021-05-21, 14:31   jak samemu naprawic lewizne?
0
UP DOWN

Posty: 4
siemka
nie jestem zadnym znawca kolorow czy lakiernikiem,wiem jak sie maluje sprejem i znam zasade matowanie rozpuch baza klar i to cala moja wiedza ^^

w pazdzierniku ubieglego roku znajomy przedstswial sie jako fachowiec lakiernik (tak pozniej typowi pomalowql po miesiacu czekania felgi ze na myjni kolor mu zszedl)
w duzym skrocie mowil ze jak przygotuje auto do malowania to mi je malnie bo to cenzura
w duuuuzym skrocie tak mi polozul lqkier pod namiotem przy nagrzewnicy ze bylo pelno niedociagniec bialego podkladu uzupelniajacego ponadto w nocy mi gada o 00 ze zabraklo mu z 300ml czarnej perly...no to panika,nad ranem dokupilem popsijal tp tu to tam i kladl klar teraz juz wiem ze machal tym pistoletem jak pojeb na cenzura nie wiedzac chyba jak sie kladzie no ale suma sumarum bo to za dluga historia
miala byc czarna perla
a jest gdzieniegdzie na masce jakby pol mat na dachu takie pasy jakby no mat perla mat
pewnir za malo klaru dal no nie wiem sam juz wtedy die wkurzylem wzialem lance i pomalowalem cos 1wszy raz-felgi spoiler wyszlo zacnie
i w sumie moglem skeocic pytanie do
czym i jak najtaniej pomalowac samochow.stracilem prace pare dni temu
nie mam dojacia do garazu jedynie 2 piwnice z pradem a auto wyglada okropnie
jest to celica z 91r
slyszalem zeby chlorokauczukiem pomalowac na walku lub akrylem w spreju
predko kasy nie nazbieram teraz wiec szukam tanich rozwiazan xd
 

MichuMachu
Wys³any: 2021-05-21, 20:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
He he niesamowita historia nie ¿ebym siê ¶mia³ ale tak na ch³opski rozum z tej ca³ej sytuacji to nie wiem co gorsze malowanie w namiocie czy chlorokauczukiem wa³kiem ^^
Kup sobie plastdipa albo co¶ podobnego i sobie tym psiknij wtedy bêdziesz mia³ w miarê mo¿liwo¶ci tanio i warunków do tego te¿ nie musisz mieæ ,,extra''. Ewentualnie baranek 👍
 

Dennzor
Wys³any: 2021-05-21, 20:50   
0
UP DOWN

Posty: 4
polprzytomny to pisalem xp historia jest duzo bardziej powalona bo ogolnie jezdzilem 2 tygodnie do goscia z ponaklejanymi tasmami rozbieralem auto a potwm przylazil mowil jednak nie dzis jak juz nagrzewnica nadmuchala namiot 6x10
ja sie nie znalem totalnie wtedy i dalem sie zrpbic w wala

zalezy mi najbardziej na masce i dachu,jutro sprobuje wypolerowac pierw maske itd bo po malowaniu nie bylo polerki wcale.
plasti tip kladzie sie w kilku warstwach wiec z tego co sie orientowalem to na cale auto poszlo by z 700zl
a co do baranka to nie wiem czy se jaja robiisz xd
 

MichuMachu
Wys³any: 2021-05-22, 07:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
No to chyba 700 z³ to nie jest jako¶ du¿o ;)
Jak siê do bazy nie przetrzesz to mo¿e ci siê co¶ uda ,,wyci±gn±æ" ta polerka.
Oj ludzie takie fajne kultowe auto i go tak poniewieraæ... Tosz to siê tak nie robi.... :x: ho³ek by siê za³ama³ ^^
 

Dennzor
Wys³any: 2021-05-24, 05:42   
0
UP DOWN

Posty: 4
kupilem gabke do polerki na szlifierke jakas paste 3m lekkoscierna na sucho-tylko maszynowo, sklepikaz gadal cos ze sie papierem 1500 robi potem maszynka ale chyba nie bede ryzykowal bo moge w jednym miejscu dojsc do podkladu a w drugicm zrobic perle hehe
 

MichuMachu
Wys³any: 2021-05-24, 06:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
¯eby¶ tej g±bki na szlifierkê nie za³o¿y³ bo ci j± rozerwie na kawa³ki....



Dennzor napisa³/a:
kupilem gabke do polerki na szlifierke jakas paste 3m lekkoscierna na sucho-tylko maszynowo, sklepikaz gadal cos ze sie papierem 1500 robi potem maszynka ale chyba nie bede ryzykowal bo moge w jednym miejscu dojsc do podkladu a w drugicm zrobic perle hehe



A co ci zale¿y i tak gorzej chyba nie bêdzie z tego co piszesz ;P
Najwy¿ej jeszcze raz pomalujesz :spoko:
 

Dennzor
Wys³any: 2021-05-25, 00:09   
0
UP DOWN

Posty: 4
czemu rozerwie?niedawno lasce polerowalem lampy wlasnie na szlifierce ale jakas zolta gabka i nic jej nie bylom
boshowka ma za duze obrotu na tego typu robote?
 

MichuMachu
Wys³any: 2021-05-25, 06:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
Dennzor napisa³/a:

boshowka ma za duze obrotu na tego typu robote?


Tak :spoko: zwyk³a polerka ma max 3000 Obr a szlifierka 11000 ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group