Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
g_marker 
Wys³any: 2010-09-30, 18:52   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
w meblach od 3 ty¶ w zwy¿ i nie wa¿ne co robisz a w akordzie jak jeste¶ zach³anny od 5 ty¶ w zwy¿ ale tam to ju¿ pompy i te sprawy nie mówie u siebie tylko u obcego luda z pomocnikami i samo lakierowanie, wiec w tych czasach jak k³adziesz w meblach po³ysk to tylko to k³adziesz. pompy lubie i te t³okówki podnieca mnie ich ci¶nienie bosko siê czuje jak prze³o¿enie jedzie powy¿ej 25 do 1 ;) jedziesz takim potworem z dysza np. 15 na 60 dwa ruchy i nie ma metra i bez os³ony lepiej wyglada jak na grawitacji :) no lubie to ;)
 

szybki bil
Wys³any: 2012-03-04, 22:18   
0
UP DOWN

Posty: 39
Jak tam Panowie obecnie z cenami,zmieni³o siê co¶,czy tylko materia³y podro¿a³y.
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-05, 11:40   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
uja tam sie zmieni³o... :tak:
 
 

grzechoo2008 
Wys³any: 2012-03-05, 21:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
Gun, jak to siê nie zmieni³o, roboty zdecydowanie mniej zw³aszcza jak siê trzyma cenê :help:
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-06, 10:03   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
eee nie ma tragedi :D s³once wysz³o i plac sie znowu zapelnia i kolejka ro¶nie...a bylo juz tak "gor±co" ;)
 
 

szybki bil
Wys³any: 2012-03-06, 17:57   
0
UP DOWN

Posty: 39
W styczni i lutym to u nas by³o o 50% mniej zleceñ,a wynagrodzenie prowizyjne.
 

grzechoo2008 
Wys³any: 2012-03-07, 10:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
Najgorsze jest to, ¿e klienci te¿ obczaili, ¿e jest zastój w warsztatach i jak rzucam cenê za robotê to miny maj± takie jakbym im rodzinê ogórkiem wyt³uk³ .
Ale jak mawia³ klasyk (kiler)" Twardym trzeba byæ, nie mientkim" ^^ wiêc goniê tych go³odupców bo z do¶wiadczenia wiem, ¿e to taki rodzaj klientów z którymi zazwyczaj s± k³opoty :rozga:
 
 

kalbi 
Wys³any: 2012-03-07, 11:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
grzechoo2008 napisa³/a:
Najgorsze jest to, ¿e klienci te¿ obczaili, ¿e jest zastój w warsztatach i jak rzucam cenê za robotê to miny maj± takie jakbym im rodzinê ogórkiem wyt³uk³ .
u mnie dok³adnie to samo ^^
_________________

 
 

gdulus
Wys³any: 2017-10-18, 21:23   WITAM
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
JAK TAM PANOWIE CENY ??? MAMY JUZ 2017 , W TYM ROKU wracam z angli do polski na stale i planuje przeniesc moja lakiernie z angli do polski , troche mam obawy czy praca bedzie , czy dobrzy pracownicy sie znajda itp . itp co mi napiszecie????
u nas w miescie jak sie pytalem to 350 400 zl za element czyli tyle samo co w 2010 roku !!!!

da sie jakos godnie zyc w polsce z tego lakiernictwa , wydaje mi sie ze majac lakiernie i zatrudniajac dwoch pracownikow powinno ponad 10000 na czysto zostawac jesli oczywiscie robota bedzie czy dobrze obliczylem doradcie
_________________

 

sawmaster 
Wys³any: 2017-10-27, 13:45   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
wiesz ja tam my¶lê, ¿e ludzie patrz± na warunki w których bêdzie wykonywana praca, nie tylko na efekty, je¶li masz kabinê to pewnie wiêcej mo¿na wo³aæ za element, a co do op³acalno¶ci za 350z³ to s±dzê, ¿e trzeba mieæ przerób aby co¶ od³o¿yæ ,lekko licz±æ ¿e za ¶redni element wychodzi 120z³ za materia³y z czego 230z³ zostaje na op³aty, podatki itp ile tak naprawdê zostanie w kieszeni zale¿y du¿o od w³a¶nie przerobu
 

Amatolak 
Wys³any: 2017-12-04, 12:50   
0
UP DOWN

Posty: 3
W³a¶nie siê zapisa³em na forum, ale temat ¶ledzi³em d³ugo...

Jestem tutaj poniewa¿ wchodzê na rynek z us³ug± podobn± do tych podczas nabywania u¿ywanych aut, jest to us³uga poboczna jako dope³nienie innych, które oferujê klientom detalicznym warsztatów (oraz samym warsztatom). W sumie nic nowego, bo takie rzeczy istniej± od lat na rynku. Polega ona dok³adnie na tym ¿e za nim cz³owiek odda auto do lakiernika/blacharza my sprawdzamy najpierw warsztat i wystawiamy noty jako¶ciowe (taki audyt) - czyli punktacja na temat samego warsztatu, jego lokalizacji, jego wyposa¿enia, obs³ugi, zbiorcze podsumowanie opinii klientów, no i oczywi¶cie jego legalno¶ci...

Z materia³ów jakie zebrali¶my do tej pory, wynika ¿e wiêkszo¶æ lakierni (wraz z zak³adami blacharskimi) a które to stanowi± znaczn± czê¶æ us³ugodawców na rynku, nie spe³nia podstawowych wymogów wytyczonych przepisami RP oraz EU. Ca³y czas je¼dzimy po kraju i zbieramy dane, jak mo¿ecie siê domy¶liæ jest to ogrom pracy. Tworzymy po prostu dokumentacjê na potrzeby ¶wiadczenia rzetelnych us³ug.

Oczywi¶cie, wszystkie dane i jak by to powiedzieæ, "ranking" (w skrócie) bêd± publikowane wkrótce online na portalu internetowym. Ale mamy te¿ taki specjalny dodatek w postaci aplikacji, która bêdzie dawaæ potencjalnym klientom wszystkie potrzebne informacje do podjêcia prawid³owej decyzji odno¶nie wyboru odpowiedniego warsztatu (uaktualniany w czasie rzeczywistym). W tym momencie mamy ju¿ zebrane dane na temat praktycznie wszystkich us³ugodawców (legalnych i nielegalnych) z województw Wielkopolskiego, Pomorskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Lubuskiego, Dolno¶l±skiego, £ódzkiego i ¦l±skiego. Jest jasnym ¿e ma³e nielegalne "lakiernie" nie mog³y byæ sprawdzone, ani rozpoznane, ale nad tym ca³y czas pracujemy (niestety apart ¶cigania nie u³atwia nam pracy...).

Co my¶licie o takiej inicjatywie, wy jako us³ugodawcy? Czy co¶ takiego pomo¿e WAM w biznesie? Odpowied¼ na to pytanie jest wa¿na gdy¿ bêdzie ona wytyczaæ drogê programu (przynajmniej w pewnym zakresie).

Pozdrawiam
 

eryk
Wys³any: 2021-06-18, 22:22   
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam Panowie.
Mam p³acone 110 pln za element robie sam od A do Z bez pomocnika,czy to du¿o bo mam w±tpilwo¶ci.
 

MichuMachu
Wys³any: 2021-06-21, 21:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
A ile ci z tym schodzi??? Jak godzina to ca³kiem spoko jak 2 to te¿ nie jest ¼le 3 pora¿ka a jak wiêcej to zmieñ zawód.... :spoko:
 

eryk
Wys³any: 2021-06-22, 05:40   
0
UP DOWN

Posty: 2
No wiesz w godzine to trudno zrobiæ nawet nowy element.Dobraæ kolor,natrysk próbny,lakierowanie/woda/wiec to troche trwa.Mycie pistoletu polerka je¶li konieczne wszystko trwa i trzeba to liczyæ.
 

MichuMachu
Wys³any: 2021-06-23, 16:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
No to chyba sam sobie w³a¶nie odpowiedzia³e¶ na swoje pytanie Eryku ;)
 

Czere¶niak
Wys³any: 2021-06-26, 00:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 200
eryk napisa³/a:
No wiesz w godzine to trudno zrobiæ nawet nowy element.

Eeeeee Panie ... w godzine to obmaham calego autosa wa³kiem na jaki ino chcem koloras :cool: :spoko:
 

MichuMachu
Wys³any: 2021-06-26, 22:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
Panie czeresniak kameleona tysz cenzura w godzinkê?? :D :D :D
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime