Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
kielbasa
Wysłany: 2024-09-17, 14:09   Czy calkowita renowacja podwozia jest tego warta
0
UP DOWN

Posty: 3
Hej koledzy,
Mam starego Saaba 2002r i przy wymianie kola zeslizgnal sie podnosnik i zrobi dziure w zardzewialym progu. Planowalem sie zabrac za temat calosciowo i oddac komus to do rozebrania/demontazu podwozia i wypiaskowania wszystkiego wlacznie z blacharka progow,
tylko pytanie mam takie - na ile taka konserwacja jest skuteczna? Tz chodzi mi glownie o to,co sie dzieje w profilach zamknietych? Tam jest wstrzykiwany wosk, bo nie ma do nich innego dostepu, ale przeciez rdza, ktora tam jest, na pewno penetruje glebiej, bo wosk ja tylko zakryje.
Z tego co wiem, zabytki sie rozbiera na czesci i taka rame utapia w chemii, wtedy ta rdze ma szanse byc usunieta. Ale inaczej? Jak to jest w praktyce ze skutecznoscia zabezpieczenia tych profili metoda wtryskiwania? Myslalem o tym, zeby auto zatrzymac dlugo, tylko jakos waham sie, bo nie do mi sie wydaje, ze taka konserwacja jest dlugotrwala. Kasy na to pojdzie sporo, tylko co dalej..
Jakie sa Wasze doswiadczenia?


dzieki
  
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime