Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-16, 09:42
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2007-08-13, 02:08   Stare techniki blacharskie.
0
UP DOWN


Posty: 418
go¶æ
Go¶æ





Wys³any: Czw Maj 25, 2006 2:23 pm Temat postu: stare techniki blacharsko lakiernicze

--------------------------------------------------------------------------------

Witam ! Czy kto¶ z szanownego grona na forum wie jak sie nazywaj± narzedzia do wyrównania blach po klepaniu tylko nie rzadne mloti czy klepad³a tylko takie jak nieraz pokazuj± na discovery gdzie z jednego kawa³ka blachy robi± zbiorniki do motocykla lub inny element najpierw nadaja krzta³t a potem natym urz±dzeniu wyg³adzaja ,inaczej tego nieumie opisac a bardzo mnie to interesuje, a i jeszcze jedno moze kto¶ z panów interesuje sie takimi starymi technikami napraw blacharskich czyli wyklepaniem elementu uszkodzonego ,i technika cynowania czy cos takiego w starych samochodach sie to stosowa³o do wyrównania powierzchni blachy bo niemoge nigdzie tego w necie znalesc moze jakies sa ksiarzki o blacharstwie samochodowym prosil bym o tytu³y o nowoczczesnych naprawach tez moga byc wogule ksi±zki o blacharsatwie (jestem pocz±tkuj±cym lakierniem zaraz po szkole a blacharstwo to druga bardzo ciekawa dziedzina która mnie interesuje .Za odpowied¼ bardzo dziêkuje stare techniki i sztuczki lakiernicze terz moga byc a dok³adniej gdzie mozna to znallesc w necie .Jeszcze raz dziekuje

Powrót do góry


andrew



Do³±czy³: 11 Lut 2006
Posty: 179
Sk±d: gdynia
Wys³any: Czw Maj 25, 2006 4:53 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

to nie sztuczki.
czytaj gazety np. wydanie automibilsty- numery podam pozniej.
artyku³y o obróbce blach i narzêdziach do ich obróbki.
narzêdzie o którym mówisz to rolki angielskie.
cynowanie mog³es obserwowac na discovery - monster garage.
wystarczy obejrzeæ - wola³bym nie t³umaczyæ bo to zajmuje troche czasu.
a ja juz do domu uciekam.

ogl±daj wszystko co dotyczy tego tematu a pytania znajd± odpowiedzi.
telewizja i internet to ¿ród³o wiedzy - trzeba tylko s³uchac nic wiêcej.

otwórz program telewizyjny i obejrzyj co jest na discovery chanel.
a numery automibilisty podam jak mi je odda kumpel - w sumie troche je przetrzymuje.

Powrót do góry


Go¶æ






Wys³any: Czw Maj 25, 2006 6:27 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dzieki za to andrew ale moze znasz ksi±zki o blacharstwie samochodowym ,jakies ciekawe linki .Wiem ,ze t³umaczenie tego zajmuje troche czasu dlateko prozba o te linki jak znasz .a te numery tej gazety tez sie przydadza moze znasz jeszcze jakies gazety .jak znajdziesz cos ciekawego to pisz ,wiem ze marudz moze ale to mnie intersuje bo takie techniki poma³u zanikaja ,dzieki jeszcze raz


Powrót do góry


fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 298
Sk±d: otwock
Wys³any: Pi± Maj 26, 2006 11:31 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Nie tylko Monster Garage, ale przedewszystkim Amerykañski HOT-ROD codziennie na Discovery o 23.
,a jeszcze lepiej to praktyka u starego blacharza ,to ju¿ co prawda emeryci ale czasem ,który¶ jeszcze co¶ kombinuje.
_________________
Kupiê motocykle i skutery po wypadkach,równie¿ bez prawa rejestracji.
Wiadomo¶ci proszê na priv.

Powrót do góry


Go¶æ






Wys³any: Pi± Maj 26, 2006 1:48 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Amerykañski hot rod to mój ulubiony program na discovery.now³a¶nie praktyka u starego blacharza emeryta ale jak takiego znale¶c .ale za ciekawe linki wogule o blacharstwie samochodowymby³bym bardzo wdziêczny szukam ale niemoge nic znalesc juz mnie czasami nerwica bierze
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group