Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-01-06, 23:37   Polerowanie, woskowanie
0
UP DOWN


Posty: 418
amator
Go¶æ
Wys³any: Czw Lip 14, 2005 7:19 pm Temat postu: Polerowanie, woskowanie
--------------------------------------------------------------------------------
Witam.
Dostalem w prezencie pare dni temu maszyne polerska raczej profesjonalna (ale nie nowa..) i juz mam kilku chetnyc znajomych co by chcieli zebym im odnowil autka )
I mam taka prosbe czy pomoglibyscie mi troche w poczatkach bycia polernikiem :p ? Bo troche czytalem slyszalem ze mozna lakier przepalic, nie wiem o co chodzi, ze do tego najlepsza jest pasta G3 ale trzeba to robic na mokro?? I jak z nowymi lakierami kumpel ma 2 letnie auto i szkoda byloby chyba robic to pasta lekkoscierna, wiec jaka polecacie? I czytalem tez ze na metalicu nie jest latwo zrobic polerke, niektorzy nie polecaja tego...
Pozdrawiam amator polerowania )


Jarek
Do³±czy³: 16 Lip 2005
Posty: 13
Wys³any: Sob Lip 16, 2005 4:46 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
no nie jest to ³atwe na pocz±tku jak nigdy tego nie robi³es najlepiej i najbespieczniej to we¿ star± maske lub jakies drzwi i poprubuj


szczotkes
Go¶æ
Wys³any: Sro Sie 31, 2005 5:51 pm Temat postu: polerowanie i woskowanie
--------------------------------------------------------------------------------
Twoja maszyna do polerowania nie powinna mieæ wiêcej ni¿ 1800 obr/min
Je¶li kto¶ z twoich klientów bêdzie mia³ lekkie rysy na lakierze to zaczni od pasty 3M Fast cut, potem mleczko 3M,a je¶li chcesz tylko nadaæ po³ysk to tylko mleczko 3M


Jarek
Do³±czy³: 16 Lip 2005
Posty: 13
Wys³any: Sro Sie 31, 2005 10:01 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------
ja u¿ywam past farakla w zale¿no¶ci jak jest zniszczony lakier z ró¿nym ziarnem ale najczêsciej to g3
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime