Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
krzysiek124
Wys³any: 2007-08-29, 00:47   polerka z allegro
0
UP DOWN

Posty: 138
czy ta polerka jest cos warta, ma ktos moze jakies doswiadczenia znia, czy lepiej dac
sobie spokoj? link
 

morfeusz28
Wys³any: 2007-09-02, 18:50   
0
UP DOWN

Posty: 5
jesli ci to cos da to posiadam taka polerke i jak na razie nie narzekam puki co chodzi chociaz dowiedzialem sie po zakupie od sprzedawcy ze po jakims czasie siadaja przelozenia wewnatrz jej ...sa one do wymiany bez problemu ale dotyczy to tylko przy masowym uzytkowaniu tzn usterka pzdr
 

aeroarte 
Wys³any: 2007-09-02, 18:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Te¿ mam tak± i jest spoko.
 

online 
Wys³any: 2007-09-05, 19:31   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Sam mam tak± kupiæ. Znajomiec ma i poleca. Za t± kase nie znajdziesz nic lepszego, dla sporadycznych lakierowañ na pewno wystarczy, a dla airbrushu ju¿ na pewno (zazwyczaj maluje siê ma³e lub pojedyncze elementy). :wink:
 
 

maras 
Wys³any: 2007-09-05, 22:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 211
Sk±d: Sokolniki k.Poznania
Ja kupi³em na allegro jak±¶ Vander Europe, niby polska, zale¿a³o mi na gwarancji. da³em za ni± chyba niewiele ponad 100z³, ma 1200W. Na razie jestem z niej zadowolony, bardzo sprawnie poleruje, wolno siê nagrzewa, no ale te¿ nie u¿ywam jej jako¶ czêsto. w ka¿dym b±d¼ razie za tê cenê polecam
 

harley94
Wys³any: 2007-09-06, 21:50   
0
UP DOWN


Posty: 10
Mam tak± polerkê i jak na razie jestem z niej zadowolony.
_________________

 

Reptile 
Wys³any: 2007-09-06, 23:23   
0
UP DOWN

Posty: 10
Mam taka...niedawno kupilem i akurwat dzisiaj polerowalem nia maske...dala rade:P
 

kaczmi 
Wys³any: 2007-09-12, 11:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
no ja te EUROTEKI to znam od podstaw.
Sprawa wygl±da tak,te polerki starczaj± hmmm na polerowanie ca³o¶ciowych aut ok 10 ciu miesiêcznie przez rok czasu,po roku rozpadaj± siê w niej te tryby,zaczyna brzêczeæ ale siê OP£ACA dlatego bo dobre polerki typu makita starczaj± bezproblemowo na ok 4 lata,po tych 4 latach te¿ padaj± a p³acicie za nie ok 700 z³ sztuka wiêc dalej to proszê sobie przeliczyæ,ja ju¿ 3 euroteka docieram i jestem zadowolony,te 2200wat s± o wiele lepsze(cichsze,maj± p³ynniejszy start,pracuj± lepiej)

Pozdrawiam
 
 

piotrwicha
Wys³any: 2007-09-12, 17:22   
0
UP DOWN

Posty: 20
to ja zadam pytanie dotycz±ce tej polerki.
gdzie kupiæ do niej dodatkowe nak³adki do polerowania bo chyba jedna ta z k±pletu nie starczy na d³ugo...
chodzi mi o te "futerko"
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-09-12, 21:08   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Na allegro s±, g±bki, futerka itp. W dziale motoryzacja - sprzêt warsztatowy - blacharstwo i lakiernictwo
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime