Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
No-limit
Wys³any: 2009-02-06, 16:29   USUWANIE POSTÓW


Posty: 1179
Chyba jest mo¿liwo¶æ uzasadnienia przyczyn usuniêci± postu,je¶li nie wystêpuj± w nim wulgaryzmy i inne regulam.zasady.
 

Tech 
Wys³any: 2009-02-06, 18:26   



Posty: 52
Tak.
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-06, 19:16   


Posty: 1179
Tech napisa³/a:
Tak.

Tak wiêc nie mogê znale¿æ postu w temacie Veta na przepychanki s³owne pomiêdzy starymi bywalcami.Mo¿e kto¶ mi wyja¶ni o co chodzi.
 

Tech 
Wys³any: 2009-02-06, 19:42   



Posty: 52
Polecia³a ca³a pyskówka wiêc "Veto" jest ju¿ bez sensu :D

Co prawda by³ tam chyba ³±czony post, ale postanowi³em siê ju¿ nie bawiæ z tym (trzeba by jakie¶ obja¶nienie pisaæ, edytowaæ ³±czony...) - sorry.
 
 

acidhouse
Wys³any: 2009-03-28, 15:33   
Kustom Kulture


Posty: 267
ja bêdê kasowa³ i kasujê posty bez podania przyczyny je¿eli post obra¿a kogokolwiek lub podkrêca sytuacjê tak jak w przypadku wyzwisk pod adresem pewnego cz³owiekai nie bêdê siê t³umaczy³ - sprawa prosta z³amanie regulaminu
_________________
Training all life
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-28, 15:42   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Cytat:
ja bêdê kasowa³ i kasujê posty bez podania przyczyny


KOMUNIZM .... zalatuje Jaruzelskim i Urbanem - Kasuje bo tak. Chociaz bys poda³ przyczyne i kogo kasujesz i za co. £aski nie robisz ze kasujesz ale dobrze wiedzieæ za co.
_________________
Bart
 
 

lukas
Wys³any: 2009-03-28, 16:39   


Posty: 339
Ja jestem za kasowaniem takich k³ótni. Przecie¿ ten cz³owiek robi to specjalnie a nie widzia³em ¿eby na jego forum jak jeszcze je mia³ lecia³y takie wyzwiska. Tam userów od razu banowa³, wiêc o co ten krzyk.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-28, 16:50   

Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Krzyk o powód. lukas mi sie widzi, ze masz najmniejszy wk³ad w posty JEgo tematy i moje. Wiêc? Sie kasuje sie mówi za co. To norma na forach....widocznie nie na tym.

[ Dodano: 2009-03-28, 16:54 ]
Poniewaz nie mam guziczka EDYTUJ pisze posta pod postem: i tak mnie to ma³o interesuje. To s± przyziemne sprawy.
_________________
Bart
 
 

Tech 
Wys³any: 2009-03-28, 17:27   



Posty: 52
Podawanie przyczyny do niektórych postów musia³oby siê wi±zaæ z blokowaniem u¿ytkowników, bo my tu na etacie nie jeste¶my i nie jeste¶my na tyle zaszczyceni obecno¶ci± niektórych, ¿eby kasowaæ ich posty i ³askawie podawaæ przyczyny które s± oczywiste.

Twoje powy¿sze posty @mebArth to typowy Flame, a skoro jeste¶ mi³o¶nikiem zasad to proszê bardzo. (na przysz³o¶æ - cytuj pe³ne zdania je¶li nie widzisz, ¿e zmieniasz ich sens).
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Administracja

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime