Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Ryba 
Wys³any: 2009-01-30, 17:45   Jaki srodek do profili zamkniêtych ??
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
mam problem; nie wiem jakim srodkiem zabezpieczyæ profile zamkniête. Maia³em wstawiane progi i tylne b³otniki.
Nowe elementy i wewnêtrzne progi i nadkola by³y malowane podk³adem reaktywnym + akrylowy. Potem wszystko zespawane i teraz trzeba to jako¶ zabezpieczyæ.

Srodek ma byæ w sprawu, poni3ewa¿ nie mam pistoletu do takich prac; poza tym sprawye z tego co zauwa¿y³em maj± wê¿yk, który u³atwia aplikacjê w trudnych miejscach.

Jakie firmy polecacie; na allegro znalazlem "wurth" i jeszcze jakie¶ inne, których nie znam.

Ile puszek sprayu (500 ml) bedzie mi potzrebne na progi + tylne nadkola ??
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-01-30, 18:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Fluidol kupowany w puszcze. Puszka Ci starczy na 3 auta dooko³a i jest tani. Spray g... da. Srodek zaradczy na gie³de.
_________________
Bart
 
 

Ryba 
Wys³any: 2009-01-30, 18:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
To co innego polecasz zamiast sprayu ?
Tak jak patrzê to z normalnego pistoletu do konserwacji nie da rady dojsc wszedzie ! Dlatego myslalem o sprayu ! :D
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-01-30, 19:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Jka nie da? Przecie masz wêze nakrecane na pistol do konserwacji. W MAKRO za 2 z³.
_________________
Bart
 
 

Ryba 
Wys³any: 2009-01-30, 23:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Ooo nie pomy¶la³em. A w normalnych wearesztatch czym sie zabezpiecza ?? czy w ogóle siê nie zabezpiecza ? ^^
 
 

Dawid1989 
Wys³any: 2009-01-30, 23:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
Jak kupujesz pistolet do konserwacji to w zestawie jest taki wê¿yk.
konserwuje siê ogólnodostêpnymi ¶rodkami. W m³odszych autach na bazie wosku a w starszych na bazie smaru.Ja zazwyczaj stosuje elakson.
 

Homer S. 
Wys³any: 2009-01-31, 15:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Fluidol z Bolla jest te¿ w sprayu z tak± rurk± do pryskania w profilach
_________________

 

No-limit
Wys³any: 2009-01-31, 16:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Homer S. napisa³/a:
Fluidol z Bolla jest te¿ w sprayu z tak± rurk± do pryskania w profilach

Fluidol wszystkich producentów w zestawie ma ok.50 cm. wê¿yk do aplikacji/APP,Boll,Chema/.
 

No-limit
Wys³any: 2009-01-31, 16:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Ryba napisa³/a:
To co innego polecasz zamiast sprayu ?
Tak jak patrzê to z normalnego pistoletu do konserwacji nie da rady dojsc wszedzie ! Dlatego myslalem o sprayu ! :D

Z pistoletu mo¿esz ustawiæ wiêksze ci¶nienie.lepiej rozpyliæ "towar" co pozwala dotrzeæ do wszyskich zakamarków.PISTOLET DO ZABIEPIECZEÑ ANTYKOROZYJNYCH.Cena ok. 35,- zl.Baranek,Fluidol,bitex i in. do pist. 1l.,cena od 17,- - 28,-z³.Spray 500/100gr.towaru +rozc i gaz ok.20,-/.
 

Ryba 
Wys³any: 2009-01-31, 23:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Kupie spray z Novola; jesli bêdzie u mnie w mie¶cie w firmowym sklepie; jesli nie to zamówiê wurtha z allegro.
Co ile mniej wiêcej trzeba powtarzaæ tak± operacjê ?? pó³ roku rok czy wiêcej ?? :)
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-01-31, 23:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Raz,a dobrze.Po kilku latach i tak nic nie pomo¿e. ^^
 

Ryba 
Wys³any: 2009-01-31, 23:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Po kilku latach to nie bêdzie juz mój problem :D
 
 

marathon 
Wys³any: 2009-02-01, 13:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 34
A jak umyæ i czym, taki pistolet i t± rurke po aplikacji tych ¶rodków?
 

zed
Wys³any: 2009-02-01, 13:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
nitrem-wlac troche w sloik czy jakis pojemnik i przedmuchac
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

marcinollosso
Wys³any: 2009-02-09, 09:17   
0
UP DOWN

Posty: 6
podepne siê pod temat bo podobny:)...co polecacie do konserwacji podwozia? bo ja na wiosnê swojego objecha³em czym¶ co nazywa³o siê chyba blachogum czy co¶ takiego,poleci³ mi to kole¶ w sklepie,i rzeczywi¶cie wygl±da na to ¿e trzyma solidnie:) lecz kiedy¶ w "motorze"przeczyta³em ¿e lepiej nie stosowaæ ¶rodków bitumicznych,(a ten mój taki by³)na ich bazie bo on tworzy ³adn± pow³okê ale pod spodem i tak rozwija siê korozja...co wy o tym s±dzicie?
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-09, 10:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
marcinollosso napisa³/a:
podepne siê pod temat bo podobny:)...co polecacie do konserwacji podwozia? bo ja na wiosnê swojego objecha³em czym¶ co nazywa³o siê chyba blachogum czy co¶ takiego,poleci³ mi to kole¶ w sklepie,i rzeczywi¶cie wygl±da na to ¿e trzyma solidnie:) lecz kiedy¶ w "motorze"przeczyta³em ¿e lepiej nie stosowaæ ¶rodków bitumicznych,(a ten mój taki by³)na ich bazie bo on tworzy ³adn± pow³okê ale pod spodem i tak rozwija siê korozja...co wy o tym s±dzicie?

Jak zagruntowa³e¶ to wszystko bêdzie OK.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group