Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:03
Autor Wiadomo¶æ
matheurzsz 
Wys³any: 2008-01-18, 15:46   Auto-Air Color
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Witam, chcia³em siê dowiedzieæ od u¿ytkowników tych farbek czy warto zadawaæ sobie trud, aby je ¶ci±gn±æ zza granicy ? Czy naprawdê s± takie ¶wietne, czy mo¿e lepiej pozostaæ przy ³atwo dostêpnych, tanich, ale mniej wygodnych w u¿yciu bazach ? Jak jest z utrzymaniem w czysto¶ci aerografu po ich u¿yciu (wystarczy przep³ukaæ go wod± czy trzeba wykorzystaæ jaki¶ specjalny rozcieñczalnik?). Niestety nigdy nie u¿ywa³em farb wodorozcieñczalnych i w tym temacie jestem totalnym laikiem.

Jeszcze jedno u¿ywa³ kto¶ tych farb? Jak siê sprawuj± ? http://www.aerografia.com...products_id=144

Pozdrawiam.
 
 

dawid
Wys³any: 2008-01-18, 18:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Jesli chodzi o wodorozciecialne nietoksyczne to tylko i wylacznie Golden Airbrush uzywa je wiele osob. Mozna ich uzywac w domu areograf myjesz pod bierzaca ciepla woda :) ) mozna je lakierowac, rozcieczac je mozna Airbrush Medium szczegolnie kolory permametne bo transparetne mozna uzywac prosto z butelki. Jesli mialbym je porownac do Auto air i Paashe to nie ma porownania:)) Auto air toksyczne, Paashe geste i przytykaja.

Jesli chcesz kupic Golden Airbrush to tylko tu:))

http://www.artsupply.com/...colors_sale.htm

Ja sie tu zaopatruje najtaniej i bez problemow a jak sa problemy szybko je rozwiazuja:)) towar zaplacony towar otrzymany:))

Pozdrawiam
Ps. niezle tym dlugopisem machasz:))
_________________
hmmm
 

k0siara
Wys³any: 2008-01-19, 12:11   
0
UP DOWN

Posty: 3
No dobra :) powiedz mi jakie pojemnoscie maja te buteleczki golden airbrush, bo na tych "oz" sie nie znam :P Pozatym ile wynosi wysylka :) A co myslicie o farbach wodorozpuszczalnych (tych po 20zl za 100 ml) ze stronki ktora podal matheurzsz ?
 

dawid
Wys³any: 2008-01-19, 13:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
1oz-29,6ml
4oz-119ml

itd, itd:)) wysylka jest zalezna od zamowienia wiec trzeba w kontakt ze sprzedawca.

Jak dobrze licze to te farby ze strony Mateusza wychodza 10zl za 35ml osobiscie uzywalem kiedys tych farb i chce o nich zapomniec:))

Co do GA polecam kolory permametne z ktorych mozna zawsze zrobic transparety za pomoca Airbrush Medium, AAAA i jeszcze powiem ze w malowaniu aerografem warzniejsze sa farby niz sam aerograf:))wnioski wyciagnijcie sami:))

Pozdrawiam
_________________
hmmm
 

k0siara
Wys³any: 2008-01-19, 20:37   
0
UP DOWN

Posty: 3
Chyba zle sie zrozumielismy, chodzilo mi o te farbki :) (20zl za 100ml) : http://www.aerografia.com...ex.php?cPath=29
Pozatym chce zapytac, gdzie moge kupic Airbrush medium or AAAA :P
 

dawid
Wys³any: 2008-01-20, 09:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
aaaa to nie wiem bo nawet nie sa markowane wiecc...

AMedium w tym samym sklepie
_________________
hmmm
 

k0siara
Wys³any: 2008-01-20, 11:29   
0
UP DOWN

Posty: 3
To jest to : http://www.artsupply.com/...log-2007-10.htm ?
Sorki ale nie zabardzo umiem angielski :)
 

dawid
Wys³any: 2008-01-20, 14:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
no nie jest tak najgorzej jesli znalazlas:)) transparent extender w sumie to samo tylkio tyle ze drorzsze:))

Pozdrawiam
_________________
hmmm
 

Grandi 
Wys³any: 2008-01-22, 21:33   
0
UP DOWN

Posty: 36
a te GA mo¿na mieszaæ ze sob± kolorami?
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2008-01-22, 23:06   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Cytat:
a te GA mo¿na mieszaæ ze sob± kolorami?


Je¿eli wszystkie s± tego samego producenta i wszystkie s± wodorozcieñczalne to na bank mo¿na.
 
 

dawid
Wys³any: 2008-01-23, 07:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Mozna mieszac i mieszaja sie bez problemow, te farby to czolowka:)) wielu artystow ich uzywa od ilustratorow przez muralistow po tych co robia to pod lakier:))
_________________
hmmm
 

Grandi 
Wys³any: 2008-01-23, 11:22   
0
UP DOWN

Posty: 36
A jak wygl±da sprawa z zamówieniem tych farb?
i jakie s± koszta przesy³ki do polski ?
 
 

dawid
Wys³any: 2008-01-23, 17:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
napisz maila do sklepu ktorego link podalem wyzej:))
_________________
hmmm
 

Vob
Wys³any: 2008-08-02, 13:33   
0
UP DOWN

Posty: 13
Dawid mozesz podac jeszcze raz link bo tamten cos nie dziala mi. Dzieki
 

mr_maxim 
Wys³any: 2008-08-04, 07:31   
0
UP DOWN

Posty: 51
Tutaj masz ten link http://www.artsupply.com/golden/airbrushcolors.htm
 

david 
Wys³any: 2009-02-09, 16:53   
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: ZST
Witam :) , przysz³y mi dzisiaj farbki golden airbrush color i createx airbrush color(opaque i transparenty ) jak narazie w ma³ych ilo¶ciach . Mam pytanie do u¿ytkowników tych farbek bo nie mia³em jeszcze mo¿liwo¶ci ich sprawdzenia :czym je najlepiej rozcieñczaæ nie posiadaj±c specjalnych ¶rodków (airbrush medium z tego co wiem do goldenów) mam iwate hp-ch 0.3 , i zastanawiam siê czy bez problemu bezpo¶rednio mogê u¿yæ tych farbek czy woda destylowana wchodzi w grê czy s± mo¿e u nas dostêpne jakie¶ media do rozcieñczania :) z góry dziêkuje za odpowied¼!!
 
 

dawid
Wys³any: 2009-02-09, 18:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Goldeny destylka, auto air reducer z Sikkensa, duponta, standoxa itd itp byle do bazy wodnej, ja osobiscie baze wodna pod aero robie gunclinerem opoznia zasychanie koncowy:)
_________________
hmmm
 

david 
Wys³any: 2009-02-09, 20:09   
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: ZST
Super :) , dziêki za szybk± odp !!
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group