Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
raper66
Wys³any: 2009-02-14, 15:20   jaki wybraæ pistolet wysoko czy nisko ci¶nieniowy?
0
UP DOWN

Posty: 85
Mysle nad fobo allegro cos do bazy i klaru jednocze¶nie kompresor 30l niestety tylko bede malowa³ ma³e elementy owiewki b³otniki jaki wybraæ?
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-14, 15:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Na taki kompresorek wysokocisnieniowy.
_________________
Bart
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-14, 15:54   Re: jaki wybraæ pistolet wysoko czy nisko ci¶nieniowy?
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
raper66 napisa³/a:
Mysle nad fobo allegro cos do bazy i klaru jednocze¶nie kompresor 30l niestety tylko bede malowa³ ma³e elementy owiewki b³otniki jaki wybraæ?


Zobacz:"gun,pistolet" w opcji "szukaj".
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-14, 17:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
a zes mu pomóg³....ka¿dy tak potrafi. Szukajka na forum to nie to co na googlach. Jak wpisze pistolet to wyjda mu wszystkie tematy. Pisze o FOBO to trza napisac o FOBO. Ja napisa³em o kompresorku bo fobo nie mia³em w rece. NO LIMIT bijesz posty? :D A jak nie masz pojêcia to sie nie odzywaj.
_________________
Bart
 
 

zdenek_zdenek
Wys³any: 2009-02-14, 17:24   
0
UP DOWN

Posty: 99
A ja mam FOBO i nie polecam. Kupi³em do podk³adu i jest to kiepski sprzêt. Dyszy nie da sie wykrêciæ (chyba wklejona), miot³a ma³a, ale podk³ad da sie nim zmêczyæ. Radze do³o¿yæ troche kaski i kupiæ co¶ lepszego. Chocia¿ lepszy od takiego z zestawu, to niebardzo wart wydanych na niego pieniêdzy.

Ja mam wersjê HP z dysz± 1.8
 

Bisuside14 
Wys³any: 2009-02-14, 17:40   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Ja mam fobo. Z powodu warunków jakimi dysponuje ( A raczej ich totalny brak ) nie zajmujê siê lakierk± wcale, wiêc du¿o o nim powiedzieæ nie mogê. Dyszê da siê wykrêciæ tylko ¿e musisz siê BARDZO przy³o¿yæ. ( Te¿ mi siê nie chcia³a wykrêciæ) Nie wiem po co ale gwint by³ wysmarowany jakim¶ bia³ym gównem- jakby jakim¶ klejem.
Zaraz postaram siê o jakie¶ foty.
 
 

zdenek_zdenek
Wys³any: 2009-02-14, 17:46   
0
UP DOWN

Posty: 99
Ja ju¿ pokrzywi³em klucz który by³ z pistolem, a klej jest po to ¿e w g... pistolu jako¶ musieli uszczelniæ ¿eby nie dawa³ powietrza na kubek.

Ja te¿ sie nie zajmuje profesjonalnie lakierk± (tylko swoje wózki i ewentualnie jakiemu¶ kumplowi, ale wtedy to tylko lakier, szpachle i podk³ady to ich sprawa, oczywi¶cie musz± przyj¶æ z piwem i to nie jednym)
 

raper66
Wys³any: 2009-02-14, 18:14   
0
UP DOWN

Posty: 85
[quote="zdenek_zdenek"]Ja ju¿ pokrzywi³em klucz który by³ z pistolem, a klej jest po to ¿e w g... pistolu jako¶ musieli uszczelniæ ¿eby nie dawa³ powietrza na kubek.

mysle ze ten fobo bedzie lepszy niz taki z zestawu za 60z³ made in china a ja chce pomalowac kilka owiewek i b³otnik w tico "te¶ciowi" ... i nie chce wydawac na taki pistolet wiecej niz 70z³
 

zdenek_zdenek
Wys³any: 2009-02-14, 18:42   
0
UP DOWN

Posty: 99
raper66 napisa³/a:
zdenek_zdenek napisa³/a:
Ja ju¿ pokrzywi³em klucz który by³ z pistolem, a klej jest po to ¿e w g... pistolu jako¶ musieli uszczelniæ ¿eby nie dawa³ powietrza na kubek.


mysle ze ten fobo bedzie lepszy niz taki z zestawu za 60z³ made in china a ja chce pomalowac kilka owiewek i b³otnik w tico "te¶ciowi" ... i nie chce wydawac na taki pistolet wiecej niz 70z³



Przecie¿ napisa³em, ¿e lepszy ale nie oczekuj rewelacji. (przynajmniej nie ma tego plastikowego pier¶cienia pod motylkiem i ma trzy regulacje)
 

Bisuside14 
Wys³any: 2009-02-14, 18:42   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
Gdybym mia³ statyw zdjêcia w micro by³yby zar±biste, ale niestety moje rêce nie s± statywem i ka¿dy najdrobniejszy ruch powoduje rozmazanie zdjêcia.
Widaæ jeszcze to bia³e g... ( klej) na gwintach którego nie dam rady usun±æ. Zastosowa³em jeden patent - oring na gwincie od kubka ( bez niego niestety cieknie. ( po wlaniu wody do kubka z ³±czenia pistol- kubek kapie)
W zestawie by³ klucz, pistol z kubkiem, jaki¶ jeszcze klucz, wycior, i 2 siteczka.

Po klikniêciu na miniaturkê zdjêcie otworzy siê w pe³nym rozmiarze. Nawet kurz na pistolecie widaæ. I odciski palców....:boks:












 
 

raper66
Wys³any: 2009-02-14, 20:03   
0
UP DOWN

Posty: 85
[quote="Bisuside14"]Gdybym mia³ statyw zdjêcia w micro by³yby zar±biste, ale niestety moje rêce nie s± statywem i ka¿dy najdrobniejszy ruch powoduje rozmazanie zdjêcia.
Widaæ jeszcze to bia³e g... ( klej) na gwintach którego nie dam rady usun±æ. Zastosowa³em jeden patent - oring na gwincie od kubka ( bez niego niestety cieknie. ( po wlaniu wody do kubka z ³±czenia pistol- kubek kapie)

te¿ kiedy¶ rozbiera³em cos pneumatycznego chyba klucz i byl poklejony tym samym
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-14, 22:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
a zes mu pomóg³....ka¿dy tak potrafi. Szukajka na forum to nie to co na googlach. Jak wpisze pistolet to wyjda mu wszystkie tematy. Pisze o FOBO to trza napisac o FOBO. Ja napisa³em o kompresorku bo fobo nie mia³em w rece. NO LIMIT bijesz posty? :D A jak nie masz pojêcia to sie nie odzywaj.


Pownien przejrzeæ temat pist. dla orientacji.Ja te¿ FOBO nie mia³em w rêku.Jak nie podoba Ci siê, ze za du¿o piszê popro¶ admin-a,mo¿e mnie skasuje/zbanuje?/.a mo¿e sam to zrobisz? ;P
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group