Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
caspi
Wys³any: 2009-02-18, 15:03   Jaki rodzaj pistoletu najlepszy dla amatora?
0
UP DOWN

Posty: 8
Witam!Jestem nowy na forum wiêc proszê nie masakrujcie mnie odrazu,wiem ze temat(nie jeden :spoko: ) by³ o pistoletach ale potrzebujê jedn± rade dotycz±c± rodzaju technologii pistoletu jakim mam siê pos³ugiwaæ do moich skromnych potrzeb!!Marke pistoletu juz wybra³em(nie kupi³em) jest nim STAR EVO ,koniec kropka,ale je¿eli jestem amatorem,malowaæ chce tylko moje auto które jest do driftu i czêsto siê rysujê,wiêc pieknie pomalowane nie musi byæ i posiadam kompresor 55L z silnikiem 3 fazowym o mocy 1,2KW(zbudowany przez mojego dziadka)!I uwaga teraz pytanie:
W jakiej technologii(HP , HVLP , LVLP) zakupiæ GUNA,który bêdzie jedynym GUNEM na wyposa¿eniu!Do malowania wszystkim!(chodzi o ma³e koszta wyposa¿enia gara¿u)
:help: ZA WSZELKIE RADY DZIÊKOWAÆ :help:
 

grzechu280 
Wys³any: 2009-02-18, 15:11   
0
UP DOWN
Grzechu280

Pomóg³: 1 raz
Posty: 102
Witam kolegê, a wiêc w takim wypadku pasowa³o aby¶ kupi³ pistolet HP. W celu nak³adania nim podk³adów akrylowych. Hmmm ale mo¿e taka ma³a propozycja. Kup Tego EVO_T w wersji LVLP bêdziesz mia³ wiêksz± oszczêdno¶æ lakieru bazowego!. A do podk³adu jaki¶ np. FOBO HP dysz 1.8 koszt takiego guna 70zl
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-18, 15:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
grzechu280 napisa³/a:
Witam kolegê, a wiêc w takim wypadku pasowa³o aby¶ kupi³ pistolet HP. W celu nak³adania nim podk³adów akrylowych. Hmmm ale mo¿e taka ma³a propozycja. Kup Tego EVO_T w wersji LVLP bêdziesz mia³ wiêksz± oszczêdno¶æ lakieru bazowego!. A do podk³adu jaki¶ np. FOBO HP dysz 1.8 koszt takiego guna 70zl


@caspi chyba nie potrzebuje gun-a do podk³adu.Wydaje mi siê,¿e na rysy i zaprawki wystarczy pistolet do zaprawek o dyszy 0,8-1,2 ¶r.HVLP z dobrymi uszczelkami/ok.150z³/.
 

caspi
Wys³any: 2009-02-18, 15:48   
0
UP DOWN

Posty: 8
OO ca³kiem fajne rozwi±zanie z tym FOBO bo pieni±dze nie du¿e a je¿eli autko(element) raz na tydzieñ bede malowa³ to fobo siê zwróci po czasie :) !Czasami bokiem dzwon lekki idzie o opony wiêc szpachlowanie te¿ wchodzi w rachubê,ja tego robic nie bêde raczej kumpel(nie znam siê zupe³nie) jak bêdzie mia³ czas, ale za samo lakierownie muszê siê zabraæ sam!Autko musi jako¶ wygl±daæ!Dziêki Panowie w³a¶nie o tak± odpowied¼ mi chodzi³o bo totalnie nie wiedzia³em co kupowaæ!pozdrawiam!!
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group