Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-06, 11:48   Renegade Velocity
0
UP DOWN

Posty: 99
Powali³a mnie jego cena na aerografy.com
850 pln ?! :shock: Ja swojego mam za 412 zyla. Chcia³em kupiæ jeszcze jednego ale akurat siê skoñczy³y :/ Ale osiemsetpiêædziesi±t ?!?! chyba nie po¶piê :nie: Jakbym siê po¶pieszy³ mia³bym za to dwa :sciana:
 

dawid
Wys³any: 2009-03-06, 16:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Ludzie doba internetu a wy wszystko dzwigadzie z polszy i sie dziwicie ze ceny:))
_________________
hmmm
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-06, 17:11   
0
UP DOWN

Posty: 99
Nie piszê, ¿e go tutaj kupiê, tego co mam naby³em za 412 taniej siê raczej nie da³o. Ale jeszcze parê dni temu na tej stronce kosztowa³ co¶ ko³o 500, troszkê mu siê podro¿a³o. Ale widzê tak¿e troszkê siê zmieni³ z wygl±du, nie wiem czy co¶ jeszcze. Wie kto¶ co¶ o tym ? Na stronce Badgera niczego sie nie doszuka³em.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-06, 18:21   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ceny s± zale¿ne od kursu euro... jak kto¶ siê nie boi kupowac zza oceanu to gites... ja przep³acam ¶wiadomie... ;) i zostawiam kase w kapsi ziomali :cool:
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-03-06, 18:58   
0
UP DOWN

Posty: 99
Tak to akurat jasne, ale podwy¿ki zwi±zane ze zmian± kursu dolara ju¿ w³a¶ciwie nast±pi³y. Widzê po prostu, ¿e Velocity zmieni³ siê z wygl±du i cenowo (w USA podro¿a³ o 30-40 $), interesuje mnie co to za zmiany, czy tylko estetyczne ? Jako¶ nie mogê siê doszukaæ szczegó³ów.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi