Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kam5 
Wys³any: 2009-03-23, 21:31   Jaka farba i podk³ad?
0
UP DOWN


Posty: 3
Sk±d: £eczna
Witam.

Niestety mam skasowany zderzak w swoim Fiacie Uno i na moje nieszczê¶cie by³ on w kolorze srebrnym i za nic nie moge znale¼æ takiego samego. Jedynym rozwi±zaniem wydaje siê kupno czarnego zderzaka i pomalowanie go. I tu pytanie jaka farba i podk³ad ¿eby ów zderzak by³ tak jak mój poprzedni ? :) http://i44.tinypic.com/2zi21e1.jpg

Pozdrawiam
_________________
Fiat Uno Fire 1.0 i.e.S 1998r.

BO JA JESTEM Z GÓRNIKA GÓRNIK NIE PIE*DOLI SIE :)
 
 

marathon 
Wys³any: 2009-03-24, 09:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 34
Idziesz do mieszalni z czê¶ci± albo podjedziesz samochodem i ci dorobi± odpowiedni± farbke i podk³ad pod ni±.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-24, 18:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
I nie znajdziesz bo na tworzywie zawsze jest inny odcien nawet jak na budzie wyjdzie taki sam. A tym bardziej silver to porazka. Jedziesz autem na mieslanik, oni robi± z przyk³adek kolor, malujesz zderzak i tak bedzie ciemniejszy.
Podk³ad w zaleznosci w jakim stanie jest zderzak który kupisz. Moze byæ IG£A a moze byæ podrapany. To juz zalezy co kupisz...to bedziemy dalej radziæ. Ale jak znam zycie to bedzie ca³y do szlifu, na przedarcia do tworzywa kontakt na plastik i po przeschniêciu z 15 minut na to podk³ad akrylowy. Jesli to fiat to napewno postawi w³osa na przedarciach wiec trza dolaæ albo na 2x robiæ podk³ad.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group