Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
TOM-AS2000
Wys³any: 2009-04-08, 15:05   Pistolet R-500 LVLP jakie cisnienie?
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 16
Witam! Jestem amatorem w tej dziedzinie i lakieruje tylko dla siebie. Mam problem bo wychodzi mi taz"morka" Dowiedzia³em sie z lektury forum ze mo¿e to byæ za gêsty lakier lub za s³abe ci¶nienie! Prosi³bym o pro¶bê dotyczac± tego pistoletu R-500 LVLP! A mienowicie jakim cisnieniem lakierowaæ baz± a jakim bezbarwny? Czy mo¿e on sie nie nadaje do dobrego polakierowania? . To mój pierwszy post wieæ z góry przepraszam jesli cos zrobi³em niezgodnie z zasadami forum! ale takiego postu nie znalaz³em. Tutaj link do takiego pistoletuhttp://www.alleg...lvlp_tanio.html
 

skwaros 
Wys³any: 2009-04-08, 20:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 51
Sk±d: zpm
tym pistoletem darady ³adnie polakierowaæ, jeden z u¿ytkowników forum takowego u¿ywa³ i jak za te pieni±dze to sobie go chwali³.

tak z mojej ciekawo¶ci zarzuc jak±¶ fotkê tej "morki"
 
 

TOM-AS2000
Wys³any: 2009-04-09, 17:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 16
niestety nie mam fotek po polakierowaniu, teraz nie zrobiê bo posz³a polerka!
 

No-limit
Wys³any: 2009-04-09, 19:40   Re: Pistolet R-500 LVLP jakie cisnienie?
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
TOM-AS2000 napisa³/a:
Witam! Jestem amatorem w tej dziedzinie i lakieruje tylko dla siebie. Mam problem bo wychodzi mi taz"morka" Dowiedzia³em sie z lektury forum ze mo¿e to byæ za gêsty lakier lub za s³abe ci¶nienie! Prosi³bym o pro¶bê dotyczac± tego pistoletu R-500 LVLP! A mienowicie jakim cisnieniem lakierowaæ baz± a jakim bezbarwny? Czy mo¿e on sie nie nadaje do dobrego polakierowania? . To mój pierwszy post wieæ z góry przepraszam jesli cos zrobi³em niezgodnie z zasadami forum! ale takiego postu nie znalaz³em. Tutaj link do takiego pistoletuhttp://www.alleg...lvlp_tanio.html

Z mniejszej odleg³o¶ci o elementu.Nie pêkaæ i równo :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group