Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kamiloss 
Wys³any: 2009-04-26, 10:10   Wybór koloru na auto Odcienie czerwieni
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: Dar³owo
Witam serdecznie. Panowie mam takie pytanie coraz bardziej zbli¿a sie malowanie mojego auta Toyota Celica 93r postanowi³em malowaæ ca³± na nowo. Teraz jest czerwona a w zasadzie wyblaknieta czerwona lakier iest w kiepskim stanie. Robota ca³ego auta to du¿y wydatek i( tu moja pro¼ba do was ) nie chcia³ bym zrobiæ jakiego¶ sobie czerwonego koloru chce ¿eyb auto wygl±da³o super i ¿eby kolor przyci±ga³ oko Wiem ¿e s± gusta i gu¶ciki ale s± odcienie czerwieni które podobaj± sie prawie kazdemu. Kolega mowi³ mi co¶ o meksykañskiej czerwieni niby jest super ¿ywa i wogóle. Prosze o wasze opinie i propozycje kolorów a w zasadzie odcieni czerwieni. Ogolnie to chcia³em inny kolor zrobiæ np z mojego czerwonego na np Czarn± per³e ale za du¿o roboty i komora czerwona w czarnym aucie to wiocha (moje zdanie) zobaczcie w internecie jak wygl±da taka celica jak moja (jak ktos nie wie) mo¿e to pomo¿e dobraæ odcien A mo¿e jaki¶ metalik. Wiem ¿e moje pytanie jest mo¿e troche dziecinne ale chce po¿naæ wasze zdanie ludzi którzy w tym robi± i maj± pojêcie Z góry dzieki Pozdrawiam
 
 

gola 
Wys³any: 2009-04-26, 12:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
zwykly solid,kolor z palety Porsche-taki moge polecic.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-26, 13:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Celica tylko czerwona albo czarna. Nie musi byæ per³a, wystarczy 2warstwówka. Per³± to nie zabardzo do Celicy pasuje... np JA bym nie ³adowa³ per³y na celice. Ale o gustach sie nie rozmawia.
GOLAS pokaza³ prawid³owy kolor na prawid³owe auto.
_________________
Bart
 
 

adam12
Wys³any: 2009-04-26, 21:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 94
mia³em ten sam dylemat tylko z moj± hond± civic 93r. wyblakniêta czerwieñ zmieni³em kolor na bordow± per³e symbol r72p z palety hondy. no i powiem ¿e trafi³em wygl±da ¶licznie. nie chcia³em akrylu bo szybko sie przebarwia chyba ¿e dasz na to bzbarwny ale jak tak sie bawiæ to stwierdzi³em ¿e jak malowaæ to kolor z efektem podpasowaæ
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-27, 17:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Nic sie nie przebarwia. No chyba ze jezdzisz na myjki BP Wiesz co to jest wosk i mleczko? Szmatka? to Ci sie nic nie przebarwi.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime