Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
cavalier
Wys³any: 2009-04-27, 14:50   Lakier w tubce - Opel Astra II classic - srebrny metallic
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam,
Mam pytanie dotyczace uzywania "lakieru w tubce" - mianowicie niestety wczoraj jakims sposobem udalo mi sie zedrzec kilka cm2 lakieru na blotniku i zderzaku, zawadzaj±c o p³ot... :sciana:
Niestety w tym momencie nie mam kaski na udanie sie do lakiernika i lakierowanie obu elementow, wiec chcialbym skorzystac z lakieru w tubce, ktory byl "dolaczony" do samochodu. Jest on w postaci 2 tubek (podejrzewam ze to 2 warstwy jako ze jest to lakier metallic) ale nie mam pojecia ktory klasc najpierw i jak przygotowac podloze do lakierowania. Z tego co wyczytalem, po polakierowaniu powinienem uzyc pasty Tempo.
Czy moglibyscie mnie poinstruowac jak takie "lakierowanie" powinno zostac przeprowadzone?

Pozdr.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-27, 17:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
zle czyta³e¶ z tym TEMPO. TEMPO to to jest do nab³yszczenia starych strucli.
Z tymi tubkami to daj se spokój.... Lakierowanie takiego czegos kosztuje 600z³, a tymi tubkami narobisz wiekszego bajzlu niz wygl±da teraz.

Tybki, spraye, pedzelki to my tu nie tolerujemy. To jest forum o lakierowaniu a nie o papraniu.
Dziêkujê
_________________
Bart
 
 

kalbi 
Wys³any: 2009-04-27, 19:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
w 1 tubce masz kolor, a w drugiej lakier bezbarwny. Przemyj ryski zmywaczem i napu¶c sobie delikatnie koloru, po tym jak wyschnie napu¶æ delikatnie lakieru bezbarwnego i wystaw na s³oneczko. To jest jedynie delikatne tuszowanie, tak¿e nie ma szans by nic po tym nie by³o widaæ!!! a co do po¼niejszego polerowania to bym sobie odpuscil.
_________________

 
 

cavalier
Wys³any: 2009-04-28, 08:46   
0
UP DOWN

Posty: 2
OK, mimo wszystko poprobowalem z tymi tubkami i sobie "napapralem" :) efekt nie jest zly - jak bede mial wystarczajacy budzet to zrobie konkretne lakierowanie.
kalbi- dzieki za rady :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group