Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
bachus 
Wys³any: 2009-05-03, 14:34   Celtic Harley Tanks
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
jeszcze trochê poza¶miecam forum fotkami. To jeden z pierwszych tribali jakie wykonywa³em. Wiele nerwów kosztowa³o mnie wycinanie wzorów w ta¶mie lakieniczej.

celtic_2.jpg
Plik ¶ci±gniêto 120 raz(y) 123.93 KB

celtic_9.jpg
Plik ¶ci±gniêto 136 raz(y) 242.15 KB

celtic_8.jpg
Plik ¶ci±gniêto 82 raz(y) 108.01 KB

 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-05-03, 19:36   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
D³ubaniny co nie miara i do tego z ta¶ma lakiernicz± co wymaga ogromnej cierpliwo¶ci i stalowych nerwów, lecz efekt znakomity pogratulowaæ :spoko: .

Szkoda tylko ¿e fotki troche niewyra¼ne.
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-05-03, 21:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Cytat:
jeszcze trochê poza¶miecam forum fotkami.

Rob to czesciej, napewno wszyscy chetnie beda ogladac kawalek dobrej roboty.Pozdro.
Przemo
_________________
Wyrywanie chwastow
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-04, 06:57   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Niez³a ta korona cierniowa....jeden z pierwszych powiadasz.... a dawno to by³o? ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

bachus 
Wys³any: 2009-05-04, 09:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
to by³o przed custom bike show 2008 czyli jakies 1,5 roku temu. klientowi sie nie za bardzo podoba³o. mimo, ze wzór wygl±da tak jak go naszkicowalem na kartce ;/
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-04, 10:57   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Z klientami to wiadomo jak jest.... niektórzy poprostu maj± w naturze marudzenie... ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

bachus 
Wys³any: 2009-05-04, 21:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
no trochê sie o nim potem nas³ucha³em od innych ... ale wiesz takie "z³e s³owo" jednak siada troche na psychike. Kazdy by chcia³ by jego prace zawsze cieszy³y sie uznaniem. tym bardziej ze facet na sklep motocyklowy i serwis i liczy³em na wspó³prace. teraz nie wiem czy na prawde da³em cia³a czy po prostu chcia³ miec za friko, czy jak ...


Czasami chcia³bym wyjechac z Polski jak tak pogadam z klientami... chcia³oby sie robic same super prace ale ludzie ma³o ochoczo p³ac±... gdyby miec renome tak± wiesz- super ... ale jak sie jej dorobic jak po drodze trafiaj± sie same smutne roboty. nie wiem czy mam pecha czy w polsce ludzie boj± siê eksperymentowac.

Mam fajnego klienta z norwegii- polak co prawda ale jakas inna mentalno¶c. zostawia mi auto i kase. daje delikatnie znac co lubi i zostawia woln± rêke. mozna poszalec, poeksperymentowac. niestety wiecej trafia sie aut niz motocykli a do auta tez nie wszystko pasuje...
_________________
CUSTOM PAINT is better than ...
... just kidding :P
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-05, 06:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Je¿eli praca jest zgodna z projektem, który klient zatwierdzi³ to nie mo¿esz mieæ do siebie pretensji. Czasem t³umaczê sobie takie akcje tym, ¿e klient niekoniecznie ma wyobra¼nie, ¿eby zwizualizowaæ sobie p³aski wzór na powiedzmy baku. A czasem poprostu wydaje mi sie, ¿e ludzie dowarto¶ciowuj± siê tym, ¿e mog± byæ krytyczni, ¿e mog± wybrzydzaæ, ¿ê kto¶ siê przy nich prê¿y, ¿eby ich zadowoliæ....

A co do polskiej mentalno¶ci... kiedy¶ pracowa³em w studiu tatua¿u i czasem ciê¿ko by³o wyperswadowaæ klientowi, ¿eby zamiast "stempla" wielko¶ci 5x8cm wyciêtego z jakiego¶ czasopisma "Tattoo" zrobi³ co¶ po¿±dnego, charmonizuj±cego z cia³em i widocznego z odleg³o¶ci wiêkszej ni¿ dwa kroki.... Lecz ku rado¶ci, byli te¿ ludzie którzy wiedzieli co i jak... a wtedy mo¿na by³o rozwin±æ skrzyd³a....
Rynek tatua¿u w Polsce jest sporo starszy ni¿ aerografu i wydaje mi siê, ¿e kiedy¶ klienci osi±gn±, jakby to powiedzieæ, odpowiedni poziom edukacji w tym temacie, przez co bêd± odwa¿niejsi....
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

domi.nika
Wys³any: 2022-05-25, 11:15   
0
UP DOWN

Posty: 18
LoboLoco napisa³/a:
Je¿eli praca jest zgodna z projektem, który klient zatwierdzi³ to nie mo¿esz mieæ do siebie pretensji. Czasem t³umaczê sobie takie akcje tym, ¿e klient niekoniecznie ma wyobra¼nie, ¿eby zwizualizowaæ sobie p³aski wzór na powiedzmy baku. A czasem poprostu wydaje mi sie, ¿e ludzie dowarto¶ciowuj± siê tym, ¿e mog± byæ krytyczni, ¿e mog± wybrzydzaæ, ¿ê kto¶ siê przy nich prê¿y, ¿eby ich zadowoliæ....

A co do polskiej mentalno¶ci... kiedy¶ pracowa³em w studiu tatua¿u i czasem ciê¿ko by³o wyperswadowaæ klientowi, ¿eby zamiast "stempla" wielko¶ci 5x8cm wyciêtego z jakiego¶ czasopisma "Tattoo" zrobi³ co¶ po¿±dnego, charmonizuj±cego z cia³em i widocznego z odleg³o¶ci wiêkszej ni¿ dwa kroki.... Lecz ku rado¶ci, byli te¿ ludzie którzy wiedzieli co i jak... a wtedy mo¿na by³o rozwin±æ skrzyd³a....
Rynek tatua¿u w Polsce jest sporo starszy ni¿ aerografu i wydaje mi siê, ¿e kiedy¶ klienci osi±gn±, jakby to powiedzieæ, odpowiedni poziom edukacji w tym temacie, przez co bêd± odwa¿niejsi....



no wlasnie czytalam wczesniej ze pracowa³es w studio tatua¿u :) przyznam ze to w sumie trzeba miec serio dryg do tego


________________
https://www.bibliotek.pl/warszawa-tatuaze/
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime