Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
henrry59
Wys³any: 2009-05-19, 06:00   wyblak³y lakier
0
UP DOWN

Posty: 2
Chodzi o meganke czerwon± ma bardzo wyblak³y lakier od "s³oñca"by³em u fachowców i twierdz± ,¿e nic tylko malowanie ca³ego auta ,bo baza pod lakierem bezbarwnym jest wyblak³a inici z polerki.Próbowali przy mnie pasta w jednym miejscu (G-3) to symbol pasty i nic sie niedzia³o lakier samochodu nie jest matowy ,ale zamiaet czerwony jest rózowy.O co tu chodzi?
 

pikacz 
Wys³any: 2009-05-19, 08:33   
0
UP DOWN

Posty: 13
dobre pytanie moje auto ma podobnie oryginalny fabryczny z czerwonego zrobil sie rozowy ( no i niestety ten kolor nie jest piekny) i zadne polerki nic nie daly jest gladki z polyskiem ale jak oddalem auto do lakiernika w celu pomalowania 3 elementow i pojechal z numerem lakieru jaki mu dalem z ksiazki serwisowej to wogole nie podobny byl jak by auto w fabryce zlewkami pomalowali wiec pomalowal je w roz :) no i fachman tez mi mowil ze w tym wypadku tylko lakierowanie na nowo ze zgodnym numerem pomoze bo baza wyblakla
 

wastag
Wys³any: 2009-05-19, 13:37   
0
UP DOWN

Posty: 27
a jak myslicie czy w tym przypadku matowanie p1500 i przejechaæ bezbarwnym nie wystarczy dalej bedzie ró¿owe?
 

henrry59
Wys³any: 2009-05-19, 15:56   
0
UP DOWN

Posty: 2
To nic nie daje go¶ciu tar³ papierem 2000 i nic lakier ma po³ysk, ale jest ró¿owe i najgorsze jest to ,¿e jak otworzy siê drzwi to kolor na progach jest czerwony to w³a¶nie pod lakierem wyp³owia³o. Zastanawiam siê czy pomóg³by jaki¶ wosk z kolorem mo¿e kto¶ tego u¿ywa³ to niech da znaæ czy warto wydawaæ kase.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group