Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Travolta 
Wys³any: 2009-05-21, 21:09   linki do allegro


Posty: 100
Sk±d: Radom
Witam chcia³bym przedstawiæ problem wygas³ych linków do allegro jestem tutaj od niedawna :cool: i przegl±daj±c forum znalaz³em kilka tematów np: odno¶nie pistoletów
wygl±da to w ten sposób i¿ osoba zak³adaj±ca temat pisze:
"Witam zamierzam sobie zakupiæ pistolet do lakierowania co my¶licie o tym? (LINK allegro)"
potem s± odpowiedzi typu:
"nie nie kupuj tego to szmelc " :nie:
albo
"pracuje na nim od roku i bardzo sobie chwale" :spoko:
Niestety osoba która zainteresuje sie tym tematem po up³ywie oko³o 2 tygodni nic sie z niego nie dowie poniewa¿ linki z allegro powygasaj± wiec temat bêdzie zwyk³ym ¶mieciem i zostan± utworzona takie same nowe tematy i tak "w ko³o Macieju" ;P

Dlatego my¶lê ze moderator powinien zwracaæ uwagê aby przy linku do jakiegokolwiek sprzêtu powinno byc dodane zdjêcie lub ma³y opis wraz z nazwa jakiej firmy jest sprzêt itp;

Poprawcie mnie je¶li nie uwa¿acie tak samo :tak:
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-05-22, 00:11   


Posty: 551
Sk±d: SC
No coz, linki wygasaja.Skoro wiesz czego szukasz nie prosciej jest uzyc opcji "Szukaj" na Allegro lub pogoglac?Co do tych zdjec przy linkach to moderatorzy maja podawac rowniez aktualna cene przedmiotu ?:twisted:
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-22, 06:39   



Posty: 660
Sk±d: Silesia
Moim zdaniem umieszczenie nazwy pistoletu czy kompresora zamiast linka z allegro jest bardzo dobrym rozwi±zaniem... i chyba nie jest to a¿ tak du¿y wysi³ek by robiæ z tego problem... chyba ¿e za³o¿enie kolejnego tematu pt. "a co s±dzicie o tym..." jest lepsze...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

malarz
Wys³any: 2009-05-22, 10:16   

Posty: 206
Sk±d: Bieszczady
pewnie ¿e to ¿aden k³opot ale ¿eby to ludziska zaczeli stosowaæ to trzeba d³ugo u¶wiadamiaæ :)
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-22, 10:53   



Posty: 660
Sk±d: Silesia
Albo na szybko mod mo¿e podmieniæ ;) ale ja tego nie powiedzia³em :fiu:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Travolta 
Wys³any: 2009-05-22, 18:57   


Posty: 100
Sk±d: Radom
przemo1972 napisa³/a:
No có¿, linki wygasaj±.Skoro wiesz czego szukasz nie pro¶ciej jest uzyc opcji "Szukaj" na Allegro lub pogladac?Co do tych zdjec przy linkach to moderatorzy maja podawaæ równie¿ aktualna cenê przedmiotu ?:twisted:


wiesz wydaje mi sie ze z samym znalezieniem tego co potrzebuje na allegro to nie mia³ bym problemu Bardziej zale¿y mi na pozyskaniu informacji czy dana rzecz jest dobra i warta ja kupic
poza tym skoro uwa¿asz ze pro¶ciej jest sobie poszukaæ na allegro ni¿ poczytaæ na forum to po co wogole to forum istnieje

A odno¶nie tego co ma robiæ moderator ja wiem ze najlepiej jest mieæ tytu³ moderatora i sie tym chwaliæ na lewo i prawo Ale taki moderator powinien tez trochê dbaæ o wygl±d forum
Chodzi³o mi raczej o to zeby umie¶ciæ punkt w faq Aby wszyscy przy wklejaniu linku dodawali nazwê firmê i cenê danego produktu A ty jako moderator po prostu zwraca³by¶ uwagê tym którym siê zapomnia³o wkoncu ludzie by sie do tego przyzwyczaili
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-05-23, 06:30   


Posty: 551
Sk±d: SC
LoboLoco napisa³/a:
Albo na szybko mod mo¿e podmieniæ ;) ale ja tego nie powiedzia³em :fiu:
@LoboLoco, podmiana linkow w tematach na calym Forum to syzyfowa praca,bo te podmienione tez za chwile wygasna.
Cytat:
wiesz wydaje mi sie ze z samym znalezieniem tego co potrzebuje na allegro to nie mia³ bym problemu Bardziej zale¿y mi na pozyskaniu informacji czy dana rzecz jest dobra i warta ja kupic

:shock: Te informacje masz w postach z wygaslymi linkami.Chyba czytajac post np. na temat pistoletu Sata 3000, wiesz o czym czytasz i czego szukasz.
Travolta napisa³/a:
A odno¶nie tego co ma robiæ moderator ja wiem ze najlepiej jest mieæ tytu³ moderatora i sie tym chwaliæ na lewo i prawo

Co sugerujesz kolego? :> ?
Travolta napisa³/a:
Chodzi³o mi raczej o to zeby umie¶ciæ punkt w faq

W tej sprawie zwroc sie do administracji :tak: bo moderatorzy nie maja takich uprawnien.
Co do postow typu"nie kupuj tego, to szmelc" a pod spodem link (wygasly przewaznie) ;) to faktycznie, trzeba cos z tym zrobic.A wiec wszystkie takie posty beda edytowane.
 

Tech 
Wys³any: 2009-05-23, 07:51   



Posty: 52
S³uszna uwaga @Travolta.

W rozwi±zaniu, które proponujesz bardziej pasuje mi "Regulamin" ni¿ "FAQ", ale do tej pory forum radzi³o sobie bez regulaminu - ogólna netykieta.
My¶lê, ¿e na pocz±tek (nie jest to jeszcze a¿ tak du¿e forum) wystarczy zwracaæ uwagê autorom takich postów i edytowaæ. Starych tematów (z wygas³ymi linkami) ju¿ nie ma sensu naprawiaæ - je¶li sta³y siê nic nie warte to usuwaæ.
 
 

Travolta 
Wys³any: 2009-05-23, 20:31   


Posty: 100
Sk±d: Radom
przemo1972 napisa³/a:
:shock: Te informacje masz w postach z wygaslymi linkami.Chyba czytajac post np. na temat pistoletu Sata 3000, wiesz o czym czytasz i czego szukasz.


no wydaje mi sie ze na forum zadko sie trafia post konkretnie zatytu³owany np
"Pistolet Sata 3000" Przewa¿nie tytu³uje sie po prostu "Czy ten pistolet jest dobry?" itp.
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-25, 06:39   



Posty: 660
Sk±d: Silesia
przemo1972, mi nie chodzi o podmianki linków tylko o dopisanie pod linkiem w nawiasie (nazwa przedmiotu).... i nie w wygas³ych linkach, tylko w tych najnowszych, jeszcze aktualnych...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-05-25, 16:39   


Posty: 551
Sk±d: SC
To juz jest nas dwoch.mniemam ze Pomorzesz mi w tej kwestii ;)
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-26, 06:48   



Posty: 660
Sk±d: Silesia
Moja jurysdykcja koñczy siê na dziale Airbrush... ;) jak co¶ siê zmieni to oczywi¶cie jestem do us³ug :cool:
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Travolta 
Wys³any: 2010-03-08, 12:33   


Posty: 100
Sk±d: Radom
Odswierzam Z tymi linkami dalej jest problem (nie winie za to moderatorów) to ju¿ ludziska maja taka mentalnosc Proponuje teraz tylko aby modowie Wpisali sobie cos takiego w opisie
(tylko propozycja ^^ ) "Go¶æ pilnujemy ciê Opisuj swoje linki do allegro!!!" No i moze to pomoze? ^^ A komende zamiast nicku {YOU} Pisze sie w nawiasie kwadratowym :cool:

Tylko boje sie ze modowie beda za to obsypani PW ^^
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

crystal
Wys³any: 2010-03-08, 14:10   


Posty: 611
:blee: co ja mam z tym wspólnego?

Edit by Bodzio:
To jest taka komenda na stronie, ¿e wchodz±c i czytaj±c, pobierana jest automatycznie nik tego kto jest zarejestrowany, Mi np wy¶wietla Bodzio, Tobie Crystal wy¶wietla "Crystal" itp, ot takie mo¿liwo¶ci internetu hehe
 

Travolta 
Wys³any: 2010-03-08, 23:00   


Posty: 100
Sk±d: Radom
Widzi pan panie Bodzio Dzia³a jak ta lala ;P ^^ :D
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

crystal
Wys³any: 2010-03-08, 23:56   


Posty: 611
:rotfl: spoko, niez³a opcja, nie wiedzia³em o tym.
Bodzio napisa³/a:
ot takie mo¿liwo¶ci internetu

Dok³adniej rzecz bior±c skryptu i bazy danych.
A da siê tak zrobiæ ¿eby: wymieniam czyj¶ nick (z jakim¶ znacznikiem czy co¶) i on dostaje info ¿e o nim mowa?
Tutaj to w sumie niepotrzebne bo ca³e forum da siê ogarn±æ ale s± takie molochy ¿e nie ogarniesz i by siê przyda³o.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-30, 13:27   

Posty: 3753
Travolta napisa³/a:
"Lackdoctor pilnujemy ciê Opisuj swoje linki do allegro!!!"

A ja szukaj±c FAQ natrafi³em na stary post w którym jestem przedstawiony jako przyk³ad tego z³ego.
Ok, mi tam linki wygasniête ¶rednio przeszkadzaj±.
A dlaczego takie linki s± na tym forum zamieszczane.
Ja jestem powodem???
Niee, to juz tak by³o, jest i... je¶li nie zmieni sie podej¶cie to tak dalej bedzie.
Mi ma zale¿eæ nad tym ¿eby podniecaæ linki aby nie wygas³y?
Który z Was a mo¿e taki debe¶ciak jak nieobecny Trawolta ¶wieci przyk³adem i np archiwizuje linki z allegro www.allegromat.pl
Nie spotka³em siê z tym.
Ja kilka razy to zrobi³em ale wra¿enia to nie zrobi³o wiêc... dlaczego tylko ja.
Ograniczy³em sie do zamieszczania linków w temacie okazje znalezione w necie.
A jak to okazje, dzi¶ s± jutro ich niema, wiêc szkody zadnej niema jak link wygasnie.
Ale temat jest problematyczny i robi g³upków z userów, bo Ci przeciez sami potrafia sobie znale¶æ to co potrzebuja a takie podtykanie pod nos by przy okazji podzieliæ sie natrafiona okazja to.... g³upota?

Wiêc ¿eby nie by³o ¿e jakie¶ poczynania powiduj± spiêcia, konflikty , lub kto¶ sie poczuje niekomfortowo ustlcie jakie¶ zasady, warny czy inne takie dla wszystkich a nie czepiajta sie tylko mnie.

Przeciez to co ja tu robie to tylko rozrywka, pokazanie czegos ciekawego i czasem ja skorzystam na tym co inni zamieszczaja.

Spinac siê o takie rzeczy to niezdrowe.
Lepiej ustaliæ zdrowe zasady i na spokojnie dbac o ich przestrzeganie.

Pozdrawiam i powodzenia dla forum w nowym, lepszym roku 2012. :spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2012-01-02, 11:26   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Travolta napisa³/a:
gugun pilnujemy ciê Opisuj swoje linki do allegro!!!
jakbys nie zauwazyl to kto wejdzie to zawsze swoj nick widzi:)
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-01-02, 12:09   

Posty: 3753
gugun napisa³/a:
jakbys nie zauwazyl

Uff, ale plama.
Nie wiedzia³em ¿e to tak dzia³a, ale temat wyga¶niêtych linków pozostaje.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2012-01-02, 14:13   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
Nie wiedzia³em ¿e to tak dzia³a
tez czytam i mysle,ku**a co oni do mnie hehe ;)
Lackdoctor napisa³/a:
ale temat wyga¶niêtych linków pozostaje.
nie do konca,pod mozna zrobic zrzut ekranu tak jak to ty robisz ostatnio i sprawa rozwiazana
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Administracja

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group