Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomość
hobbit_666
Wysłany: 2009-07-07, 21:20   Poczatek przygody z AB-115
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam, jestem nowy na forum i mam nadzieje, ze w niedlugiej przyszlosci nowym uzytkownikiem aerografu. Najpierw chce sie ze wszystkimi przywitac - HEJ :-) A teraz o co mi chodzi :-) A wiec potrzebny mi aerograf do takiej o to rzeczy. Na moim aucie mam sporo odpryskow i rys i chce je zamalowac. Wybor padl, ze zamaluje je aerografem :-) Zastanawiam sie nad kupnem takiego o to sprzetu:
http://www.allegro.pl/ite...sklep_lodz.html (AEROGRAF AB-115 F2 0,3mm)
Moje pytanie brzmi czy jest to bardzo zly sprzet? Malowac chce farbami akrylowymi. Oczywiscie jak juz bedzie w domu aerograf mysle ze bedzie on z czasem znajdowal szersze i inne zastosowanie ale chwilowo potrzebuje go tylko do tego, dodam ze nie chce wydawac 400 zl na sprzet ktory urzyje moze raz na miesiac. Bede wdzieczny za kazda informacje nawet ta krytyczna.
 

LoboLoco 
Wysłany: 2009-07-09, 07:07   
0
UP DOWN



Pomógł: 13 razy
Posty: 660
Skąd: Silesia
witaj, to jest maÂły pistolet "zaprawkowy", moÂże koledzy lakiernicy bĂŞdÂą mogli podzieliĂŚ siĂŞ doÂświadczeniem w pracy z czymÂś takim... ale moje odczucie jest takie... nie wiem czy ten pistolet poÂłoÂży lakier metalik, wÂątpiĂŞ... nie wiem teÂż czy cokolwiek nim namalujesz... aerograf to to niejest, i o fajnym detalu moÂżesz zapomnieĂŚ... no chyba ze jakieÂś wiĂŞksze formy...

podsumowujÂąc, to czy jest to caÂłkiem badziewiasty sprzĂŞt, to zaleÂży od tego jakie stawiasz wymagania... moim zdaniem lepiej wydaĂŚ 400 niÂż wyrzuciĂŚ 100 ...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi